Tímová réžia funguje len v krčme pri pive, vyhlásil Stella | Magazín F1 - F1online.sk

Určitě sis všiml, že nepíšu o titulech, ale o tlačence.
Vlastně i ten první titul byl nelegálně protlačený. Dokonce ředitelem závodů Masim.

Pane boze… :smiley: :smiley: Cest vyjimkam, se kteryma se da normalne mluvit k danymu tematu na tomhle foru.

1 Like

Děkuji.
image

Myslim ze v tomto pripade plati doslova a dopismene “nemas vubec zac Ferdo”. :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Dominantni auto McLaren nema, je tam Ferrari. Ale jinak souhlas.

:rofl::rofl::rofl:. Au, jeste ze to Brown necte. Tohle by bolelo. :+1:

1 Like

Snad jsem Emilovce nepíchl do zkaženého zoubku? :grin:

Že jsou věci relativní je moje hláška :stuck_out_tongue:
Jinak teda měkké materiály (!) jsou reálně spíš výhoda, protože se to na rovince víc ohne/sklopí a to chceš :smile:

1 Like

V klidu Ferdiku. My zadne zkazene zoubky nemame. :grin::wink:

Ja myslim, ze uz te tu vsichni tak nejak berou jako folklor. :wink:

Neco ti napisu Ferdiku. :grinning:

Buh stvoril psa. A rekl mu, pse dam ti dvacet let zivota a budes cele dny stekat.

Pes rekl. To je dlouho Boze, staci deset. Dobra rekl Buh.

I stvoril Buh o_pici a rekl. O_pice, dam ti dvacet let zivota a cely zivot budes delat o_picky.

O_pice rekla. To je dlouho Boze, staci deset. Dobra rekl Buh.

A stvoril Buh kravu a rekl. Kravo, dam ti sedesat let zivota. Budes davat mleko, plodit a starat se o telata, drit na poli, nebo v lese, za pluhem i za vozem.

A krava rekla. To je dlouho Boze, staci dvacet let.

I nakonec stvoril Buh cloveka a rekl. Dam ti clovece dvacet let zivota, kdy budes jist, pit, radovat se, hrat si a smat se a vsichni se o tebe budou starat.

I rekl clovek. Ale to je malo Boze. Dej mi tech deset let po psu, deset po o_pici a ctyricet po krave.

A Buh rekl dobre.

A tak ted clovek ma dvacet let, kdy ji pije, smeje se, hraje si a vsichni se o nej staraji.

Pak ma ctyricet let od kravy, kdy dre v potu tvare, stara se, plodi a zivi sve deti.

Pak ma deset let od o_pice, kdy dela o_picky na sva vnoucata

No a pak ma deset let od psa. Kdy cele dny jen steka na cely svet.

Ferdiku, kolikpak ti je let? :grinning: Ty nebudes zadnej benjaminek. :grin:

4 Likes

Ani tolika slovy Emilův podvodný titul neobkecáš.

To je massiho podvod

Emil sa vozil ako vzdy a bojoval az do konca

1 Like

Když ti někdo donese úplatek a ty ho příjmeš, tak je to úplácení z jejich strany, jenže ty jsi stále součástí takového podvodu.

Kontext? ​

Jak by ses tvářil, kdyby Masi Tvého šéfa okradl o peníze a ten by neměl na Tvou výplatu a Ty bys nakonec odešel s prázdnou kapsou.
Úplně stejně utřel nos Hamík i Mercedes a Emil se jim s RB smál.

Ja vim ze to neokecam Ferdiku. To se neda. Je toho moc.

Napslal sycak jeden spatne pravidla ktera platila v 2021, pak se prevliknul za Masiho, a odskocil si restartovat AD21, pak se prevleknul za tri komisare a zamitnul protest Mercedesu. Pak do zpravy FIA propasoval vetu, ze uvedene pravidlo mohlo byt pochopeno, tak jak ho Masi aplikoval, pardon Max.

Kdyz vypadnul v Baku21, tak schvalne nenapadne podrzel ten knoflik Hamiltonovi pri startu.

Pak ten Max prekrocil rozpoctovej strop, protoze snedl hodne chlebicku.

Pak navrhnul a vyrobil zarizeni kterym se upravuje svetla vyska monopostu. A nepochybuji o tom, ze je to prave Max, kdo se plizi po nocich do garaze pod parc ferme a upravuje to tim superklicem, kterej taky vyrobil sam.

A jako by toho nebylo dost. Jeste napsal ty pravidla o predjizdeni a ted je sam pouzil proti Norisovi. :grin:

Zapomnel jsem na neco Ferdo?

Zaverem chci rict jedno. Je videt, ze fandim nejlepsimu. No rekni, zvladnul by tohle nekdo jinej? :grinning:

Ja vim ze se ti to co pisu @Matti zase nebude libit, ale ja si nejak nemuzu pomoct. Omlouvam se, ale jen trosku. :rofl:

6 Likes

A jaký to má súvis s Maxom? Či za to, že môjho šéfa okradli tak mám byť nasratý na všetkých kolegov ktorý dostali výplatu? lebo sú spoluvinný tým že dostali výplatu a ja ne? alebo čo?

1 Like

Ja by som to riesil sudnou cestou, ktoru ale wolff odmietol

2 Likes

No to je velika pravda. :grin:. To jsme vsichni videli jak ten Masi nese ten uplatek Maxovi. :rofl::rofl::rofl:

Tak je to pokrok. Jeste nedavno daval RBR uplatek Masimu, tad dava uplatek Masi Maxovi.

Za co von ten Masi, tomu Maxovi ten uplatek dava. :thinking:. No to je jedno, proste dava.

Mate v tom jasno kluci, je to videt. Nema smysl to popirat. My vsichni redbullaci a Maxovci to musime priznat.

Vyhrali jste. A jako odmenu, az se uvidime, dostanete od kazdeho z nas roli alobalu na cepici.

Salut. 🫡🫡🫡

Tak takhle jsem se nepobavil ani nepamatuju. :rofl:

A takovy bych na prvni dobrou rekl, chytry kluci. Jenze ted jsem videl rozhovor z Chaunem. Zakouti lidske mysli jsou nevyzpytatelne. Nic neni nemozne.

3 Likes

Keď si bol istý neprávosťou, tak jednoznačne tak mal spraviť. Trvalo by to dlho ale

  1. Získali by titul
  2. Ukázali aká je FIA hnusná a zle rozhoduje
  3. Tým, že by museli odísť z F1 by získali extrémne promo worldwide, lebo predsa nebude Mercedes pôsobiť v takej “skorumpovanej a zlej” sérii.

Čo mohli stratiť, keď to bola taká istotka?

5 Likes

Iba ze by nebolo vsetko take ciernobiele a aj sam velky Wolff tu FIA nakoniec potrebuje a chce mat team v F1

6 Likes