Tajomstvo odhalené? Ferrari priviezlo do Austinu skryté vylepšenie predného krídla | Magazín F1 - F1online.sk

Já už to radši ani nebudu psát, zůstaňme u formule.

1 Like

Zhodneme sa na tom, ze je to historicky dlhy konflikt, kde krivdu mozu citit obe strany, posrali to tam najma ti, ktori o osude toho uzemia rozhodovali uz davno a na oboch stranach su svine a vela nebezpecnych radikalov a svet by bol lepsie miesto, keby obe krajiny zmiznu z povrchu a namiesto nich by bolo krasne more? :beach_umbrella: :smiley:

Tuto otazku smerujem aj na @Bretnix

Zhodneme. Dvojštátne riešenie bolo najlepšie ale jedna strana na P ho odmietla. Bohužial ja mám rád armádnu techniku (k mojmu odboru docela tématické) a táto kráska a obecne ich armádna technika je š■■■■■ pre mňa.

2 Likes

Já myslím, že by stačilo vymazat ty militantní bestie z politických sfér a bylo by líp. Tohle mohl Západ zadusit hned v zárodku, ale nekáply by z toho desítky miliard pro korporace, takže…

Ale vzhledem k tomu, že tohle směřuje k úplnému vyhlazení jednoho národa, tak jo, ať je tam moře.

@Nordotor Ty dějiny si nastuduj, a přímo u izraelských historiků. Ilon Pape, Omar Bartev, Raz Segal. Ty mediální blbiny a zkratky a šablony už potom opakovat nebudeš. Pro lepší vhled do každodenního dění: +972 (nezávislé periodikum, které vede izraelský novinář Chagaj Matar), Channel 4 News, Mondoweiss, případně pro kritiku médií the Intercept (Glenn Greenwald). Haaretz je bohužel pod paywallem. Případně Middle East Eye. Stupňované násilí šílenců jako Ben Gvir, kterého před několika lety označovala za nebezpečného fanatika i naše prdelolezecká média, od začátku roku 2023 (pogromy na Západním břehu apod.), najdeš i na Jewish Voice for Peace. Tuzemská média zamlčují 99,9% toho, co se děje. Když budu parafrázovat Wednesday, i deníky masových vrahů nabízejí pravdivější žurnalistiku.

1 Like

Ferdo ak nie si nejaky vasnivy hrac pocitacovych hier, tak sa vykasli na “gaming” a “Hz”, ale radsej 32" a aspon 2k (idealne 4k). :slight_smile:

Ja som takto kupil nieco podobne ako si uviedol ty ten MSI (len ten moj je 27" AOC), ked som prechadzal z 24" (to zaoblenie je sice pekne, ale da sa zit aj bez toho) a nasledne sme v robote presli na 32" a uz sa mi zda tych 27" co mam doma malo. :sweat_smile:

3 Likes

Jedna vec su “militantne bestie”, druha vec je genocida. Ako vravim, dlhy a zlozity konflikt, volim more.

Ale islam ako taky bude este velky problem v Europe (nie ze by uz nebol, Britania a Nemecko cista fantazia uz teraz a Rakusania uz volia pomaly fasistov, aby sa tomu vyhli). :slight_smile:

Tie zaostale h0vna uz odtialto nikdy nikto nedostane.

32" v nabídce nemají, tak se musím spokojit s 27, kterou mám i teď. Acer a stále slouží skvěle, jen já jsem asi rozmařilý a proto si beru nový. Naštěstí mám dost vnoučat, tak žádnou ekologickou katastrofu neprovádím.

Nebo 34 palců “jezevčíka”. Určitě větší = lepší. Ale kvalitní 32 4K už leze do peněz.

1 Like

A Rusko nikto nezadusil.no. Izrael je jediný národ čo má okrem UA gule sa postaviť silnejšiemu agresorovi.

@Ferda Jo, žiadalo by sa vyššie rozlíšenie. Pri 27’’ displeji by to v dnešnej dobe chcelo aspoň 1440p na výšku. Ja mám tiež 27’’ BenQ s rozlíšením 2560x1440, ale kupoval som ho ešte v roku 2016. Najbližšie pôjdem pravdepodobne tiež do 32’’ (možno zakrivený).