Tajomstvo odhalené? Ferrari priviezlo do Austinu skryté vylepšenie predného krídla | Magazín F1 - F1online.sk

Newey už nebude největší hvězda.

2 Likes

Keď to nasadili už v Singapure, tak čo teda vlastne podľa teba porušili?

Viem, že si rozumovo slabší a keď sa Alonsovi nedarí, tak kopkáš ako dieťa do RB a Ferrari, aby si si vylial frustráciu, ale že si až takto nechápavý. Stačí čítať celý článok s porozumením (viem, že u teba je to porozumenie problém) do konca a je to tam jasne a jednoducho vysvetlené.

6 Likes

Šéf FIA pre monopost Nikolas Tombazis v Austine vyhlásil, že “dva alebo tri” tímy museli upravovať svoje zadné krídlo po prepuknutí kauzy s flexibilnou klapkou DRS. Frédéric Vasseur odkázal, že Ferrari svoj monopostu nemuselo upravovať.

Mozno aj preto sa zacina Ferrari viac darit. Drzim palce, double Ferrari, to je vzdy fantasticke!

4 Likes

:joy::+1::muscle::clap: Plny zasah do cierneho.:wink:

2 Likes

Nevím, proč se všichni rozčilují, Red Bull už testuje přední křídlo z mimetické polyslitiny, která mění tvar přímo v průběhu jízdy na základě průběžně vyhodnocovaných dat, takže v každé zatáčce bude mít Red Bull de facto jiné přední křídlo.

Ale nikomu to neříkejte, zatím je to tajemství.

Ferrari prechádza fakt asi do útoku. Toto ani v 2022 nehovorili.
image
image



Inak fakt nádherný dizajn prilby Leclerca pre Mexico

1 Like

Až na ty vrahy z HP všechno dobré.

Já si zrovna od HP objednal monitor, tak neurážej. :grin:

Já mám jeden monitor od HP přímo na stole a nevím, jestli mám nenávidět sebe nebo je.

Já si objednal takový.

HP M27f 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá, Stříbrná

Nestraš, že si mám nechat ten starý a nový darovat dětem. :grin:
Hry nehraju a jsem dost slepý, takže drobné nedostatky stejně nepoznám.

Opravdu ti přeji, aby ti monitor sloužil. “Vrazi” = HP vydělává krvavé peníze na softwarových službách pro jednu nejmenovanou zemi, která za poslední rok povraždila na území menším než Praha více dětí než zemřelo ve všech ostatních válečných konfliktech světa za posledních pět let, včetně Ukrajiny. (Ten software slouží právě k tomu.)

BTW, měl sis koupit OLED, ale to by asi bylo dražší.

Mám OLED v notebooku a oči mi děkují každý den. Žádná únava zraku. Nemluvě o barvách.

Já ten monitor nekupuji, ale beru si ho jako bonus za nakoupený materiál, tak si nad ním moc hlavu nelámu.

Lakomci. Taky ti mohli dát něco s větším rozlišením. :wink:

Krasna prilba. :mexico:

Oke tu sa nezhodneme, ale nebudem tu začínať debatu kto čo robí zle. Pre mňa sú vrahovia v tej malej krajine prelezený korupciou na písmeno P.

Až na to HP…

Ale jinak taky obdivuji.

OK, ale vyvráceno studií o genocidě v Třetím šimpanzovi od Jareda Diamonda (starší, ale excelentní kniha). A tím nedělám reklamu té skupině na H, kterou mimochodem podporoval ten na N + celý Západ, jenom aby se z P nestal stát.

Uprimne neviem co je za problem s HP, precital som si len tvoj komentar o nejakom sw, ale neviem o co ide.

Ale cisto z dizajnerskeho hladiska sa s tebou zhodnem, ten znak HP mal byt aspon cerveny ako tie ornamenty a bolo by to ovela lepsie. :slight_smile:

Když mi nebude vyhovovat, tak si příští rok vezmu třeba tenhle.

MSI G273CQ 27" / monitor

image

1 Like