Szafnauer: Aston Martin nás nepredbehne, kým tam bude Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Oconovi se někdy házeli klacky pod nohy? o čem to proboha píšeš?

Kus v Astonu už bude pouhý kus, žádný Alonso jako osobnost.

Ferdo ty by si měl přestat s tou trávou takhle po ránu

Letní přestávka je pro něj už moc dlouhá :grinning:

1 Like

Očividně. Fakt nechápu s tím klacky pod nohy Oconovi nebo Strollovi? a to nemluvě o tom, že tu píše, jako by viděl co se v Alpině dělo a vůbec mu nevadí, že nováček odmítá tým, tam asi něco hodně smrdí

Ještě mi řekni proč ten Piastri z Alpine tak zdrhá? Proč tam nechce za ně závodit?

Otázka je taky proč Alain Perman je na potencionálním odchdou z Alpine?

Hele Ferda má své chvíle a zkouší takto rozproudit diskuzi :sweat_smile: Nudí se tak chce popichovat fandy. Já bych toho jeho Gaslyho do Alpine k Oconovi bral, by mohla být dobrá prča :face_with_hand_over_mouth:

Myslíš totální sebe destrukce by Alpine? :rofl:

Nekecej, protože toho jsem si oblíbil z Alpine uplně nejvíc, jako fakt. Vlastně ho vůbec neznám, vystoupil za celou dobu asi jenom 3x ale stál za to :wink: Něco se mi na něm líbí (a není to jen že Alonsa umí pochválit). Kde jsi na to narazil?

Nejspíše byl nalákán na vějíčku lepších peněz, ale především mohl dostat nabídku, že bude jezdit za McLaren a né jít na zkušenou třeba do Williamsu.

Jestli někdy půjde Gasly do Renaultu, tak místo Ocona. Mít čistě francouzský tým se dnes nenosí.

Tuším Motorosport365 nebo tak nějak se ten web jmenuje, ono se o tom mluvilo ještě před Maďarskem, možná to byl další možnej impulz pro Alonsa

Jen ať se žabožrouti poperou na chvostu za svoje chování

S tou trávou by měli přestat hlavně příznivci Alonsa. Ten se žene do záhuby v Astonu a Vy se tomu ještě smějete. :stuck_out_tongue:

To stejné si psal po jeho návratu do F1 s Alpine, že se žene do záhuby

Lenže u nás pojem Alpinista znamená pre niektorých ľudí: ten, čo pije Alpu :joy: :joy:

Nějak nevidím, že by Alonso odcházel z Renaultu šťastný a nadšený.
To ale není žádné překvápko. Se slzou v oku ještě nikdy neodcházel ze žádného týmu.

Zeptej se těch týmů, proč ho stále chtějí :wink: narozdíl od Gaslyho :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zrovna teď v Astonu potřebují narychlo zaplácnout díru po Vettelovi, takže se jim kus kytu hodí. :innocent: