Súdu som doručil všetky dokumenty, povedal o spore s Haasom Nikita Mazepin | Magazín F1 - F1online.sk

BTW o rasistoch mi tu nerataj. bol si to ty, kto na starom fore taral, ze cierna rasa je menejcenna, koli tomu ako to v Afrike vyzera. to su tvoje slova.
vysvetli mi jedno ty rusky ritolizac: zelas si aby ruske hordy “oslobodili” aj nas od “nacistickeho” zapadu?

1 Like

Ehm, nie, tak to nefunguje. To, či nejaký štát uzná alebo neuzná vládu iného štáto za legitímnu ho rozhodne neoprávňuje obsadiť územie toho štátu. Štát je stále definovaný medzinárodne uznávanými hranicami, ktoré nemajú s aktuálnou vládou nič spoločné. To keď si teraz povieme, že taký Lukašenko nebol zvolený legitímne, tak to znamená, že ktokoľvek by si chcel ukrojiť nejaké územie Bieloruska, tak to môže bez problémov urobiť? Alebo je nutnou podmienkou aj zvrhnutie predchádzajúceho vládcu, či len neuznanie toho nového? A na základe čoho, ak sa smiem opýtať? A platí to pre akúkoľvek krajinu, alebo to môžu robiť len Rusi?

preco by som tomu mal tlieskat, niesom hlupak ako ty a tebe podobni ktori robite roztlieskavacov pri americkych vojenskych avanturach :slight_smile:

a zas helmutkove fantasmagorie :slight_smile:

ukaz mi kedy a kde som robil roztlieskavaca americkej vojnovej avanture. neklam.

uz si to vysvetlil, alebo sa vykrucas ako kazdy ritolizacsky had? chces aby aj nas prisli ruske hordy “osobodit”?

medzinarodne uznane hranice su ti vies na co, ked sa nejaka mocnost rozhodne, ze ti ich ide trochu okresat, alebo, ze ti tam ide zmenit rezim/vladu :slight_smile:

co je platne syrii ze maju medzinarodne uznane hranice, ked cast syrie uz desatrocia okupuje izrael, cast okupuje par rokov turecko a velku cast okupuju usa pomocou kurdskych kolaborantov

co boli platne medzinarodne hranice iraku ked na nich zautocili amici?
co boli platne take hranice srbsku ked na nich utocilo cele nato a ked v dosledku toho utoku prislo o kosovo?

naozaj sa medzinarodne pravo nezacalo porusovat az v 2014 obsadenim krymu :slight_smile:

1 Like

ritolezacky rusky patolizac peter melko zamerne nevymenoval ani jedno porusovanie hranic ruskom.

keby hlupacik helmutko vedel citat v kontexte tak taku blbost sem nenapise

hlupacik je ten, kto nevie zalanyzovat par zakladnych suvislosti a dobrovolne robi uzitocneho idiota kadejakemu zlodejovi a vrahovi. ty si toho exemplarny priklad.