Stroll: Keby nie je Lance môj syn, nikto nespochybňuje jeho miesto | F1online.sk

Dobre robíš kamarát… vieš čo kludne mrhaj svoj voľný čas na hejtovanie Vettela a velebenie Lujza lebo to je maximum na čo stačíš. Ak je to pre teba rozumné využitie voľného času, budiž, ale rob to v súkromí domova, my už to vieme skús šíriť osvetu aj na iných fórach✌

Ja sa nestaram o tvoje veci, co mas robit v sukromi, ty sa nestaraj o moje…
Toto je forum, bud sa zapoj, alebo si bez zakopat do lopty na vzduch…
Ak mas pocit, ze iba hejtujem a dokonca nepravom, mas moznost reagovat a argumentami ma opravit… :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

Čistý psychopat ty si človiečik ktorý vyhľadáva hejt máš podľa mna 13 rokov a ocko ti nekúpil na vianoce ps tak zato samozrejme môže fetel (vettel) čisté čudo teba nechať reálne bez dozoru

Takéto cuda tu rozlievaju len nenávisť nič iné každý príspevok využiješ na hejt vettela toxický kid a ak máš viac ako 18 malým by si navštíviť odbornú pomoc lebo ty tu roznášal len nenávisť vôbec ti nejde o diskusiu každý príspevok hejt … a ešte zo seba robíš pepa kráľa aký si veľký odborník ty čudo

2 Likes

Je to forum a ja na teba reagujem. Neviem čo tu vykladáš. Ide o to že čo koment to Vettal tu a Vettel tam. Je to nudné otrepané už to pochop všetci vieme že ho nemáš rád tak s tým prestaň daj niečo nové pre pána Jána :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:. To stou loptičkou si bež zakopať ty pár krát si ju bachni o hlavičku možno ti to pomôže. Ja som v pohede ja tu nerevem a netahám sem Vettela lebo ho nemusím. To robíš ty. Mám možnosť a aj reagujem… si myslíš čo robím :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:Už som ti raz písal rieš si komplexy doma v súkromí a neťahaj ich sem. Ak sa však chceš baviť o F1 sme tu pre teba, všetci. Prajem ti pekný zvyšok víkendu nech ťa Vettel sprevádza všade.

2 Likes

Proč by jsme padali na hubu? Já jsem napsal co si myslím k tématu a odsouhlasil jsem názor Hyeny. Jestli nesouhlasíš čekám argumenty a ne tohle naříkání co tu předvádíš.

Nariekanie tu predvádza tvoj kamarát. Spievate ten istý otrepaný šláger s rozdielom, že ty, milý Hogar to aspoň podávaš diplomaticky narozdiel od tvojho kamaráta ktorý to podáva a pôsobí ako zakomplexovaný duševne chorý človek čo sa nevie zmieriť s existenciou Vettela. Mne je Vettel ukradnutý, ja som mu v živote nefandil a ani som ho nemusel, ale pri tejto spŕške hejtov od miestnych odborníkov na duševné i mentálne rozpoloženie jedinca, v tomto prípade Vettela, začínam toho človeka ľutovať. Ešte že nevie slovensky a nepozná túto stránku, lebo vaša psychoanalýza, od miestnych mudrlantov, by ho už definitívne zrazila do kolien. Určite by si však mal nechať poradiť od absolventov a odborníkov vysokej školy života so zameraním v odbore na obývačkove odborníctvo a šuflikantskú klinickú psychoanalýzu. Svoje dojmy tu prezentujete ako jediné možné východisko situácie 200% určitosťou… Hovno veľké vieme čo všetko sa dialo v pozadí. Možno za to môže len on sám, možno do situácie vstupovali faktory ktoré formovali situáciu tak ako ju formovali. Vieš o tom také isté nič ako ja. Nesnažím sa ho a ani ho nechcem obhajovať po podávaných výkonoch ale troška úcty by nezaškodilo. Neviem čo tu čakáte, že tá jeho kalvária bude pokračovať aj v AM ? Len aby vám nevytrel kocúra chlapci to tu budete revať keď sa mu začne dariť, to by ste nerozdýchali, nerozchodili. Takže padnutie na hubu bolo myslené v tomto kontexte. Koho by ste potom kritizovali poprípade hejtovali ? Aj v tom prípade by ste si našli niečo len aby ste si mohli kopnúť ? Možno ty nie, ale miestny mudrlant, historik, analytik a v neposlednom rade klinický psychológ hyena by si našiel len aby si kopol. Ako som už vravel komplexy sa riešia u psychológa a nie tu stálým opakovaním tej istej otrepanej pesničky. Všetci vieme všetci chápeme vaše stanovisko k situácii netreba to opakovať dookola. Ak už teda, dajte niečo nové, niečo osvetové…

Hlavne, ze tebe ide o diskusiu :smiley: Do tej sa zapojit nedokazes, lebo nemas argumenty na to, aby si vyvratil tie moje :man_facepalming:
Preto ti zostava drzat hubu a iba reagovat na moju osobu… Moj vek ta nemusi zaujimat, aspon nepisem cez translator vsetko ako ty :joy:

Zase psies to iste a poucujes ma o com forum je, pritom pises stale o mne :joy:
Mna nezaujima co ty pises v mene “akoze” vsetkych ostatnych… Ja pisem k teme. Ak mas nieco na srdiecku reaguj, ak nie mozes sa vratit k tetrisu :rofl: :sweat_smile: :raising_hand_man:

Tak ak si myslíš že neustály hejt z tvojej strany je diskusia to si budeš vypisovať sám so sebou. Už to nikoho nebaví :joy::joy::joy:. Však kludne si vypisuj no čo už, na miestneho dvorného šaša si tak akurát :rofl::rofl::rofl:

Ty píšeš k téme?? … Sa spamätaj… Ak si náhodou zabudol, článok je o Strollovi a ty si si aj tak musel pomasírovať ego a začať hejtiť Vettela. Neskutočne si serieš do huby, ale že fest… :slight_smile:

2 Likes

Ak by to nikoho nebavilo, asi by nikto nereagoval :smiling_face_with_three_hearts:
Hejt je to podla teba, lebo sa to tyka Fetela a nemas argumenty na to, aby si zmenil moj pohlad. Co sa samozrejme neda, lebo cisal nepustia…

Ak si si nevsimol reagoval som na prispievatela Hogara a nie priamo na clanok… Skus pozornejsie citat… A ak Fetel nema nic spolocne buduci rok so Strollom, tak si potom miesto citania honis ty, ale nie ego :joy:

Keby sme sa spýtali 10 ľudí z fóra 7 - 8 povie, že to čo tu reveš v koment sekcii je otrepané, to znamená. ,pre teba menej chápavého, že ich to asi nebaví. Nedávno sa aj k tomu vyjadrili, že to čo so slzami v očiach vyťukávaš o Vettelovi je otrepané tj. nebaví ich to. To, že niekto ti to nenapíšeme, automaticky neznamená že ho tvoj plač zaujíma. Bolo by dobré ak by si si to uvedomil.

Po novom si už aj lingvista (no nie úspešný). Ty musíš byť veľmi talentovaný človek lingvista, historik, obyvačkový odborník, klinický psychológ a v neposlednom rade urevaný fanboy a to všetko jednom. Teba je tu normálne škoda. Raz som to už písal, pre teba menej chápavého, ešte raz. Vettel mi je v skutku ukradnutý avšak čo mi ukradnuté nie je, to je tvoje konštantné vyplakávanie o Vettelovi. Ako ja chápem že doma nemáš slova a musíš kušovať a jedine kde si môžeš vyliať srdiečko je f1online.sk ale ďakujeme neprosíme si nájdi si nové obecenstvo. Čo sa týka tvojho pohľadu, ak ti to doposiaľ nedoplo mile-rád vysvetlím ešte raz. Ja sa ti nesnažím zmeniť pohľad, mňa a X ostatných to tvoje vyplakávanie už nebaví furt to isté D-O-O-K-O-L-A a ta rola neomylného vševediaceho zatrpknutého mudrlanta ktorý všade bol všetko videl a všetko vie a do ktorej sa pasuješ je už len čerešníčkou na torte. Svoje dojmy tu podávaš 200% určitosťou a iného východiska niet. Neviem čo je viac komické, to tvoje mudrovanie alebo to ako sa pasuješ do role neomylného odborníka? Tie čísielka… Vieš na konci dňa to aj tak nikoho nesere :wink: teda okrem teba lebo to je jediné čo ti ostáva.

Appropo, zabudol som. Viem že všetok text na 3 riadky je pre tvoju hlavičku výzvou takže odpoveď neočakávam, ale ak by si sa rozhodol odpísať aj napriek svojim mentálnym limitom netráp sa radšej.

Sa mi vidí ako si stále ideš svoje :slight_smile:

Ani som to cele necital, stacila prva veta… Pochybujem, ze by si vobec o mna zakopol, ak by si mal vacsie IQ a bol by som pre teba az taky odpad, ako pises… :lying_face:
Ale asi mas problem s tym co pisem a nevies na to reagovat :face_with_hand_over_mouth:

Mam svoj plan, na nom zakladam :sunglasses:

No vieš, ťažko sa diskutuje s tebou keď ťa vypne po prečítaní 3 riadkov. Mal si sa lepšie učiť a dávať pozor keď ste sa učili písmenká… :thinking:

Hovorí to ten čo má IQ nižšiu ako priemernú teplotu interiéru (20°C ak by si nevedel) Sranie si do huby je u Vás rodinná tradícia ? Tak tvrdíš že to nečítaš, potom tvrdíš že si o tebe myslím že si odpad…, podotýkam že to tvrdíš ty a nie ja. Nakladaj si ak ti to robí dobre :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: Podľa tvojej jednoduchej logiky teda ak ťa niekto upozorní na tvoje vyplakávanie a konfrontuje ťa, tak musí mať nízke IQ ? :thinking: :thinking: Svojská avšak zlá interpretácia… Si tak trošku jednoduchý no :thinking: Báj dö véj kamarát pochybuješ že by som o teba zakopol ak by som mal väčšie IQ… to ťa baví kydať na seba či ako to je ?

Problém máš jedine ty, konkrétne Vettela, ale to si rieš mimo f1online. Môj problém som dostatočne vysvetlil. Ako môžeš vidieť, problém s reakciou na tvoj obsah nemám. Koment čo koment hejtíš tým nastoľujúc tému. Raz som ti to už písal, nechceš byť konfrontovaný ? Venuj sa hejtovaniu menej. Je to také jednoduché, ako ty. :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: Boh ti žehnaj :v: :pray:

Dal som si tu namahu a precital to cele… Docital som sa, ze si v mojom mene tvoris vlastny pribeh. :no_good_man:

Som nevedel, ze ked je niekto pre niekoh o nudny, mal sa lepsie ucit v skole… Asi by mi to pomohol mrhat svojim casom na veci, ktore ma az tak nezaujimaju co je aj v tomto pripade, napriek tomu som si ten cas spravil a odpisem ti.

O mne tu pises nieco a sam robis to iste. Asi si si potreboval nieco dokazat, popri tom poucovani. Ale pouzovanie je nuda, hejt je zabavnejsi vsak :man_facepalming:

“zakomplexovaný duševne chorý človek čo sa nevie zmieriť s existenciou Vettela”
“miestny mudrlant, historik, analytik a v neposlednom rade klinický psychológ hyena”
“na miestneho dvorného šaša si tak akurát”
“pre teba menej chápavého”
“Ty musíš byť veľmi talentovaný človek lingvista, historik, obyvačkový odborník, klinický psychológ a v neposlednom rade urevaný fanboy”
“pre teba menej chápavého”
" ta rola neomylného vševediaceho zatrpknutého mudrlanta ktorý všade bol všetko videl a všetko vie a do ktorej sa pasuješ"
“Neviem čo je viac komické, to tvoje mudrovanie alebo to ako sa pasuješ do role neomylného odborníka?”
“ak by si sa rozhodol odpísať aj napriek svojim mentálnym limitom netráp sa radšej”
Toto je tvoje hodnotenie mojej osoby… A teraz zopakuj, ze piseme s Hogarom dookola tie iste urevane riadky a ze to nikoho nezaujima ? :joy: Ved to co si pisal jemu, pises aj mne… to iste dookola… nic ohladom temy, stale riesis mna, pritom v kazdom okmente pises, ako to nikoho nezaujima a ty tu rozpisujes slohy ??? Nedaj sa vysmiat… Asi preto som ti odpisoval 1-2vetamy, ze ma to absolutne nezaujima. Tak ako teba “akoze” nezaujima moj hejt na Fetela, pritom nebudes mat kludu kym nieco nenapises, aby si mal posledny slovo :nauseated_face:

Ano tvrdim to stale, ak by si mal vacsie IQ, ani to neriesis, presne tak ako ja, ked som ti odpisoval 2vetamy a ty si to musel stale rozpisovat, ale asi iba sam pre seba, lebo ma to nezaujimalo…

Fetel je o F1, moja osoba nie… to ze moj koment je verejny a mozes nan reagovat ti nik nezakazuje, ja som ti len zo smiechom napisal, ze k teme nemas nic, preto riesis mna a preto som nemal potrebu reagovat, lebo mi je jedno co si nejaky “Sainz” o mne mysli, ale vidim, ze kym ti neodpisem sloh nebudes kludne spavat :joy:

Ja sa venujem temam F1… STALE DOOKOLA TO ISTE PISAT.

Skoda, ze ty nie si… preto mas potrebu vypisovat 10slohov o tom istom :poop: