Stroll: Keby nie je Lance môj syn, nikto nespochybňuje jeho miesto | F1online.sk

Tak ono v prípade hyeny je to až príliš jednoduché že prečo hejtuje Vettela. Je to zatrpknutý fanúšik Alonsa a ani po 10 rokoch sa nevie zmieriť s tým, že Vettel vyfúkol Alonsovi 2 tituly v posledných pretekoch a že 4 násobný je Vettel a nie Alonso :slight_smile:

1 Like

v pripade, ze dosiahnes tych 99.

Clanok je o Strollovi a ty sa aj tak venujes mne…
Vino kaze, vodu pije :joy: :wave: :-1:

Perez tiez neni extratrieda, ma cit byt v spravny cas na spravnom mieste… tak ako Strollove podia, vsetko nahody v chasnych zavodoch :smiley:
Tamto jeden zavod ked mal udrzat poziciu, tak po chybach sa prepadol a skoncil vzdu a mal jasne podium… uz neviem ktory zavod to bol…
Stroll je podpriemer, buduci rok s nim slaby Fetel pozameta

Kto si pocka, ten sa docka :checkered_flag:

Takže milí čitatelia, pamätajte!
Ak na sebe budete tvrdo makať, už vám bude chýbať len percento na to, aby ste sa vyrovnali pilotovi F1.
Ten prekliaty talent 🤦
Ale nezúfajte, aj tak je vraj preceňovaný :+1:

1 Like

Počúvaj v pohode hejtuj Vettela ale pre lásku božiu aspoň napíš jeho meno ako má byť, lebo takto len ukazuješ aký úbohý človek si.

3 Likes

Ver mi, ani by som o teba nezakopol keby si sa ty venoval téme… :slight_smile:

1 Like

Darmo sa tu vyhovaras teraz… Ja som pisal o F1 za co si ma zvozil a ty si pisal o mne, co je mimo F1…
Takze si zakopol a poriadne, len si to este tvoja halva neuvedomuje :joy:

A ty si aky ubohy, ked chces napravat “uboheho” cloveka ako som ja ? :wave:
Vidim, ze az tak ubohy nie som, ked mi venujes pozornost :cupid: :kiss:

Kamoško tak ako tu galantne kritizuješ Vettala by si mal tak isto galantne príjmať aj kritiku na svoju osobu. Či to už nie? Ty kritizovať môžeš ale teba už nie že ? Sa trošku zamysli nad sebou. Tebe ten Vettel musel nesmierne ublížiť ale srdiečko si tu nevylievaj, na to máš psychológa, ten ti rád pomôže. Stále ten istý starý otrepaný šláger dookola. Daj už niečo nové prosím ťa.

2 Likes

Kks … ty nie si normálny chlape.

Moja chyba teba nenapraví nikto zrejme, len sa snažím pochopiť o čo ti ide hejtuješ Vettela nevieš ani napísať jeho meno spomínaš ho v článkoch v ktorých ani nefiguruje a velebíš Alonsa… Ja chápem že roky 2010,2012 boli ťažké ale prečo ? Ako som povedal hejtuj ho ako chceš ale maj aspoň trochu rešpektu a napíš to meno správne ptm to nebude vyzerať že si len obyčajný provokatér.

2 Likes

Spousta lidí teď bude prskat, ale ulož si to protože přesně tak to bude :wink:

Ani som to nedocital cele… ja niekde zakazujem niekomu kritizovat ? Ja si rad popisem s kazdym :joy:
Pekne do rady, sup sup :poop:

a co sa stalov roku 2010/12 ? :smiley:
mne je jedno, ako to vyzera… hlavne ze Fetel Fetel Fetel :ferris_wheel:

Aby ste potom obaja nepadli nahubu, lebo to tu zas budete vyrevovať a obhajovať sa krížom krážom.

Ani sa ti nečudujem že si to nedočítal, sú dve možnosti: 1/ máš krátky rozsah pozornosti cca tak na jeden riadok a všetko vyše je pre teba výzvou 2/ pravda sa ťažko číta. Možnosti sa navzájom nevylučujú ak ide o teba… Ja niekde píšem že zakazuješ ? Nezakazuješ, ale ak príde čas na kritiku tak milé rád sa obhajuješ a odbáčas pozornosť s hitom ako: !Píš o F1 nie o mne." Avšak bolo by vhodné zapamätať si jednu skutočnosť. Je to verejná platforma a ako náhle sa rozhodneš že svoj komentár s nami pozdielaš stáva sa verejným a môžem naň slobodne reagovať. Môže to byť k téme a nemusí. Je to k téme ? Je. Ako som už vravel, tak ako tu galantne kritizuješ Vettala by si mal tak isto galantne prijímať aj kritiku na svoju osobu. Nesedí ti kritika? Skús sa menej venovať Vettelovi. Je to také jednoduché.

PS.: Nezabúdaj komplexy sa riešia u psychológa nie na f1online.sk.

3 Likes

Toto ma zaujalo, výnimočne absolútne súhlasím a odložím si to tu … Lebo ja to tvrdím mesiace =presne toto isté. A od X ľudí dostanem max prednášku ako Maxovi nikto nesiaha ani po päty…a nikto nemá toľko talentu atď.
A ver že ešte pred Sakhirom by toto nikto z vás nepovedal =to je prsné to ako sa v F1 tvoja pozícia mení zo dňa na deň…
A to že Max bol v tom čase lepší je o povahe ich talentu. Max je prirodzené rýchlejší ako GR =ukáže sa to rýchlejšie. Russell je typ rýchleho pretekára co vyhráva aj vďaka rozumu a nato potrebuješ presne tých pár rokov jazdenia aby sa to ukázalo. Napr. V motokarach vyhrával ale nebol tak výrazne rýchlejší ako zvyšok ako vo formulach kde vieš oveľa viac vecí ovplyvniť inak ako len rýchlosťou.

A zabudol si ešte na jednu jednotku a tou je šťastie =vec čo nevyhnutne v F1 potrebuješ.

aj to so som precital bod 1 a zaciatok bodu 2…
realita je taka, ze nemam cas sediet hodinu a citat vsetky komenty… svoj volny cas musim rozdelovat, aby sa mi uslo z kzdeho… nemam volneho casu na rozhadzovanie a uz vobec nie minanie, na citanie slohov… tak isto od @Kiks som toho vela nenacital, lebo ona lubi pisat slohove prace :heart_eyes: