Strelili si do vlastnej nohy: Tímy už vlani odmietli opatrenia proti poskakovaniu | Magazín F1 - F1online.sk

Uložené, pripomeniem…
Mercedes, Mercedes, Mercedes…

Ja nemám problém so zmenou pravidiel kvôli nude, ale rozhodne nie po pol roku… Kľudne by som to každé 3 roky výrazne menil…
A keď je to kvôli niečomu takému ako v tomto prípade, tak by som vyriešil problém tímov co si proste nevedia pomôcť a idú cez mrtvoly/chrbáty a zakázal im to, no rozhodne nie spôsobom ze obmedzím tých čo jazdcom neublizuju… To s tou svetlou výškou pre všetky tímy alebo aktívnymi závesmi je to iste ako keby Haas v minulej sezóne kvôli tomu ze nevedel prejsť rychlu zákrutu dostatočne rýchlo začal dávať žiadosť o zmenu pravidiel nech sa obmedzí rýchlosť v rychlych zákrutách, lebo keby išiel Mazepin tou zákrutou, tak rýchlo ako Hamilton bolo by to strašne nebezpečné a mohol by vyletieť, a vlastne každá rýchla zákruta mu spôsobuje stres a strach a je to rovnaké na viacerých autách, a možno si na budúcu veľkú cenu bude báť sadnúť do auta, lebo on si proste nevie pomôcť a musí ísť rýchlo…

2 Likes

Aj skladnikov bolia chrbty a za podstatne menej penazi. Nechajme umierat skladnikov.
Aj murarov bolia chrbty, nechajme umierat murarov.
Aj zahradnikov bolia chrbty…
Aj…

Za mna ukladaj aj celú históriu tejto stránky, nie je to prvýkrát čo tu vypisuješ uložené uložené uložené. Dúfam ale že rovnako aj ukladáš pokrytecké vyjadrenia Wolffa a Hamiltona aby si ich následne mohol porovnávať že nevedia byť konzistentní vo svojich vyhlásenich ani behom týždna. Ale smejem sa na tom ukladaní znova aj tak, pretože asi čakáš, že sa na verejnosť dostane kto bol pred sezónou proti minimálnej výške.

No a aké to obrovské prekvapenie že Mercedes, že? Keďže jasne nahlasnejší je Mercedes, mám písať o Haase? Ach bože, niektorí fakt nerozmýšlajú ani len trochu.

4 Likes

Neviem o tom, že fanúšik je súčasťou tímu :thinking:

Mercedes, Mercedes, Mercedes…
Diagnóza jasná :wink:

Súhlasím. Diagnóza je úplne jasná. Vyplakávanie a lobbing Mercedesu :wink:

3 Likes

Najvacsia sranda je, ze viac vyplakavaju kultisti Mercedesu ako Mercedes sam. Ale inak suhlasim, proste nezmenili sa pravidla ked vsetci dostavali palku od Mercedesu, nech sa teraz Mercedesaci vozia pekne vzadu, nikto nemoze za to ze sa im nepodarilo auto. Ale pokrytectvo ich fanusikov nepozna hranic.

No vidíš tak fandis zlému tímu! Nájdi si taký ktorý robí niečo pre fanúšikov a možno sa budeš cítiť ako súčasť tímu. Mercedes buduje komunitu aj s fanúšikmi.Bez fanúšikov nemá toto cele význam a Mercedes to vie.

Takze pravdu ma @EnBee !

1 Like

To, že sa človek cíti byť súčasťou tímu ešte neznamená, že je súčasťou tímu.

3 Likes

praveze vobec nie. napr neviem si predstavit ako by to kontrolovali. v rychlych zakrutach je downforce 3-5G. to by museli auto zatazit aspon jednou tonou aby vobec nieco vedeli zmerat. Najjednoduchsia metoda je merat priamo vertikalne pretazenie.

Mne osobne to príde normálne.

A tento koncept tlači väčšina veľkých športových tímov.

Proč to prosím tě tak hrotíš? Cítím se být součástí velké rodiny Mercedesu stejně jako @Kiks :slightly_smiling_face: Třeba ten pocit u svého týmu taky někdy zažiješ - přeju ti to.

1 Like

Hrotil by som to, ak by som na konci viet často používal výkričníky s domnením, že to pridá na váhe mojich príspevkov :slightly_smiling_face: Kľudne píšte “my” a “nás”, keď sa cítite byť súčasťou tímu Mercedes, no mne to príde zvláštne.

1 Like