Strelili si do vlastnej nohy: Tímy už vlani odmietli opatrenia proti poskakovaniu | Magazín F1 - F1online.sk

Pre všetkých mudrcov - pilot z rodiny RB !

Profesionalny sport nie je a nema byt zdravy. Pozri sa na Rafaela Nadala.

Ozaj gratulujem k tomuto postoju máš byt na čo hrdý ! :clap:

To nie je postoj, to je fakt.

Tak ich vlastne nechajme aj umierať veď to v F1 bolo vždy !

O umierani nepisem nic. No ci sa ti to paci alebo nie, profesionalny sport zo svojej podstaty ide proti zdraviu sportovcov, pretoze jeho zakladom je ludske telo dostat na co najvacsie mozne limity s cielom dosiahnut co najvyssi vykon. Zdravie pritom nie je podstatne.

2 Likes

Ať si zvedne auto a bude v pohodě.

Je to dačo trápne a neúctihodné čo predvádza Mercedes očividne nevedia predýchať, že niekto problémy vyriešil lepšie ako oni preto hrajú klasické zákulisné hry.

1 Like

Mercedes, Mercedes,… Uslyším já tady vůbec něco jiného? Tady nejde jen o Mercedes. Oni jsou jen ti, kdo s tím chtějí něco dělat. Jezdci z mnoha týmů se ozvali, že už nyní jim to způsobuje zdravotní problémy. Ale proč si mnozí tady nekopnout do nás, že?

1 Like

:joy::joy::joy::joy: a v saudskej skákali lebo ich to
Bavilo podľa tohto fóra

Pridaj pokojne ešte Daniela.

Videla som že vyjadroval sa už aj Charles.

A Vettell tvrdil že občas nič nevidí.

Alonso (hoci je proti) tvrdí že horšie nezažil.

Ale tak hlavně, že je to celé jen o nás z Mercedesu, že jo? Ti ostatní jsou námi placení, aby se tak vyjadřovali :joy:

1 Like

To je jasné. Mercedes prodává. Nejvíce čteností, reakcí a prokliků má Wolff-Hamilton-Mercedes…
A to mnohonásobně.

1 Like

A co je na tom, že mluvím v množném čísle? Když jsem fanoušek, tak jsem také součástí týmu, proto mluvím o nás. Tak - opět to nejde bez urážek, že ano? Ale to je u tebe tady zvykem. Hru? Myslíš, jak si skoro polovina závodního pole stěžuje, jak jim toto ztrpčuje život? Minimálně v minulé sezoně se pravidla měnila kvůli RB, ne kvůli Mercedesu. A urážka na konec taky nechybí? Naštěstí já, jako členka fanouškovské obce Mercedesu, budu slušná a nenapíšu tady všechny ty oslovení, co by sis zasloužil. Já se k tomu nemám potřebu snižovat.

ked budu dlhodobo jazdit to co jazdia teraz, tak sa to casom zmeni.

Souhlas. Mercedes prostě zvyšuje čtenost. K trojici Wolff-Hamilton-Mercedes ještě musím přidat Russell. Od Abu Dhabí a momentálním působením v Mercedesu George na některá individua působí jak červený hadr na býka :wink:

1 Like

Hamiltona som nikdy nemusel, ale keď som ho videl, ako nedokáže ani vyliezť z toho kostitrasu po VC v Baku, nezávidel som mu. Nový model Mercedesu W13 Kengura, mu nevoní ani náhodou. Preto vymýšľa kraviny so zmenou pravidieľ. Nech dvihnú Kengure podlahu a bude mať po natriasaní a nemusí brúsiť asfalt :grin:

Ó aká úžasná myšlienka…
Na to by neprišiel nik iný v celej galaxii, ty musíš byť nadpozemská inteligencia, akej páru niet :orangutan:

To je takovy problem si neco precist poradne.

Clanek popisuje, ze tymy odmitly upravy pravidel proti poskakovani PRED prvnim testovanim, nevedeli co bude nasledovat.

Posledni veta clanku je velmi amaterska, skoda.

Treba vyrovnat štartovné pole po 8. preteku novych pravidiel? To bol pokus o vtip? Čiže mali v polke sezóny 2014 znížiť výkon motorov Mercedesu? Ešte že im nechali výhodu motora ďalších 7 rokov, že :slight_smile:

Každopádne sa zas a znova ukázalo pokrytectvo Mercedesu, rovnako ako pri Masim. Nemali s ním žiaden problém kým sa to netýkalo ich. Vzhľadom na to ako sú stále presvedčení že ich koncept je správny, dá sa takmer s určitosťou povedať, že boli jedni z tých, ktorý pred sezónou tú minimálnu výšku nechceli dať fixnú.

4 Likes