To je ale normální všude, zejména ve Ferrari. Teď má Leclerc časový polštář ale když se výsledky nebudou dostavovat bude se houstnout. Ani Max už to nemá v Red Bulle tak snadné a houstne to. Nad tím se nemá cenu pozastavovat.
Najvtipnejšie bude ked VET bude porážať LEC s Astonom 

