Sky Sports: Stále nie je jasné, či Hamilton bude pretekať | Magazín F1 - F1online.sk

Jasne bol toto pred zavodom s massim a horner kludnym hlasom riesil co od mercedesu sa to neda povedat

Zjednodusim ti to…zrataj si to v poslednom zavode :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: lebo asi vies ratat do 5 :rofl::rofl::rofl:

Rád si přečtu, ale s řešením 2021 jsem skončil. Nemá cenu se v tom pitvat a plýtvat energií.
Zajímá mě, co znamená to 2krát 20krát atd. Ale ten příspěvěk nemá absolutně hlavu ani patu ani nic.

Četl jsem to přísahám bohu asi tak 7x a absolutně mně to nenaskočilo.

Slovak cechom rozumie ale cech nikdy nikomu nerozumel

Podla diskusie sledujem tu, ze Hamilton na to kapol. Hadate sa tu ako male deti o tom, ako to malo byt spravne. Miesto FIA!

Hamilton robi dobre, vsetci vieme aky je(niekto ho nema rad, ja ho akceptujem) a ma na to pravo. Velmi umne sa zdrzal komentarov na socialnych sietach a caka. Pod kazdym prispevkom by mal nasrate.

1 Like

a toto hodnotenie a porovnavanie je de facto presne problem …

takto to nema fungovat. toto nie je modna sou kde si ludia hodnotia podla sympatii oblecenie, ale F1 so striktnymi pravidalmi.
jazdit GT Sport online lobby je viac fer ako toto…

Kde sú tie fakty, stále nič, len tvoje fantazmagórie…:wink:

Bude pokračovat,je to jenom divadlo.

Je mi jedno ci bude pokracovat.
Jedine co by som nechcel vidiet, ako ziska 8 titul.
Je cas na novu generaciu, nech aj ini maju tituly.
Kludne kazdy rok niekto iny.
Buduci rok Leclerc, potom Sainz kludne …

1 Like

A kto povedal že nie je adminom tejto stránky a nečíta komentáre a užíva si to? :man_shrugging: Len hovorím :joy:

Rozumiem čo myslis.
Chcel som tým povedať že za posledných 9rokov boli takéto sezóny 2, tato a ta kde sa LH bil s Nicom.

Ľudia nemaju radi keď vyhráva iba jeden, a toto bola konečne vítaná zmena.
Za mna bola to bola top sezóna aké si pamätám.
Keď vyhrával Schumacher a sena bol som mlady chlapec. Keď vyhral button bola to taká akasi nuda… v prvej polovice sezóny mal taký náskok že iba nehody mohli Jamesona pripraviť o titul.
Zaujímavé sezóny boli tie Fernandove v renaulte… seb v red bulle mal jednu ťažšiu a za mna tie 3 boli bez chuti.
HAM mal úžasne auto. Mercedes je proste top ako to dokázal pripraviť. 8 pohárov po sebe je asi aj rekord. Ci?
Týmto Nezľahčujem vybojovane víťazstva každého jedného znich.

Ľudia tu ako male deti riešia ci je alebo nieje masi ■■■■■■■ ale nikto znich nesedí na jeho stoličke.
Stalo sa to ako malo. Aj keby je to naopak chleba by lacnejší nebol.
Alebo myslis že by si platil viac ?

Stale si si nespomenul? Cisty zazranec lebo vsetko co mercedesu preslo bolo podla teba spravne. Rozumiem dakujem

Hej, tomu rozumiem a jednoznačne súhlasím, tieto dve sezóny (2016 & 2021) boli najlepšie vzhľadom na hybridnú éru. :slight_smile:

Vidím to podobne, akurát sa mi naopak páčila sezóna 2009 lebo to bolo nevídané a dnes už jedinečné a pomaly bolo vidno ako sa stavia na nohy Red Bull, potom prišli 2010 a 2012, ktoré boli fakt dobré, po 2012 až do 2016 to bola letargia. Aspoň ja to tak vidím, každý nech si utvorí svoj obraz, ale myslím si, že po Ferrari “ére” od 2004 sme tu mali celkom pestrú škálu sezón, ktoré skončili v 2013, kedy si Seb šiel po svojich 9 výhier po sebe (dodnes neprekonané :smiley: ), potom nastala hybridná éra, ktorá nám poskytla 2016, možno polovicu 2018 a minulú sezónu, čiže je to také všelijaké ale stále mám radšej tie sezóny od 2004 po 2013, vtedy sa to menilo hore-dole a bolo na čo pozerať. :slight_smile:

Nebol :smiley: je to len pre zábavu, ja to tak beriem, ako by sa to malo brať, nie je to pre mňa viera alebo posadnutosť :smiley: , nemám s tými jazdcami nejaký platonický vzťah, ako majú niektorí ultra fans, ktorí si myslia, že toho jazdca poznajú skrz sociálne siete, lebo to je podľa mňa len taká falošná zanietenosť a čisto umelý “vzťah”.
Ako som to už raz písal v jednej sekcii komentárov, ja týchto športovcov, hercov a celebrity - dokopy ich vnímam, ako kedysi Rimania vnímali hercov, nebrali ich, ako celebrity ale dávali ich na jednu úroveň s prostitútkami, znie to morbídne ale, ak sa nad tým človek zamyslí, je to zábava, ako zábava a obidve časti sú prospešné len pre zábavu - nič viac, nič menej. :slight_smile:

1 Like

Asi si tu jeden z mala rozumných ľudí.

2 Likes