Sky Sports: Stále nie je jasné, či Hamilton bude pretekať | Magazín F1 - F1online.sk

Vždyť to neřeš a nech to těm kterým to není jedno.

  1. Neexistuje ani jeden hodnoverny zdroj, ktory by potvrdil, ze Hamilton nad tym uvazuje a ani dokaz.
  2. Cele je to konstrukt medii na zaklade toho, ze je ticho.
  3. Cize zatial, skor tens pravny nadpis by bol, ze stale nie je jasne, preco by Hamilton pretekat nemal.
2 Likes

Vladimir, ty tam stale v zavere AbuDhabi vidis krivdu ?
Havaria, safety car, ukoncenie zltej fazy a pretek, v sulade s pravidlami.
Dokonca sa mohol pretekat uz o kolo skôr (v 57), ak by si Mercedes nevybavoval, ze auta o kolo pozadu musia zostat medzi Lewisom a Maxom.
Toto by uz bola tak okatá pomoc Mercedesu, ze to nakoniec zrusili.
Vsetko podla pravidiel, v com je problem ?

ved to ani neriesim, tema je v nadpise, vyjadroval som sa k tomu. zaver abu zabi ma uz vobec nezaujima.

Je mnoho lidí který ale stále zajímá a čekají na výsledek komise FIA.

to nikomu neberiem, ale neplanujem sa nechat vtiahnut do debaty o rozhodnutiach v abu zabi.

1 Like

Tě nikdo nenutí ale na stole to stále je.

Ak v najblizsich rokoch neziskas 8mi titul aspon mozes cely zivot hlasat ako ta FIA pospinila, to bude mat vyssiu hodnotu ako 8mi titul.
Bud sa vzchopis a budes ako chlap a s mercedesom za kazdu cenu vyhras 8mi titul alebo odid a plackaj dalej.
O 69 dni sa uvidi…

Nemusis tvoj komentar pisat adresne Hamiltonovi, nebude ho citat.

ked budes s vladimirom debatovat o krivdach z abuzabi slubujem, ze vam do toho nijako nebudem zasahovat.

Nájazd do 57 kola, zase si vymýšľaš ako vždy, alebo máš problém so zrakom :thinking:

Vždyť nezasahuj.

Ktože to tam vybavoval jedno kolo? :sweat_smile:

WTF je ten tvoj dialóg s @helmutko? :smiley: To je ako vystrihnuté z nejakej absurdnej drámy.
On napísal, že ho to už nebaví riešiť. Ty si napísal, že nech to nerieši. On napísal, že veď to už ani nerieši. Ty si napísal, že niektorých to stalé zaujíma. On napísal, že je to OK, ale že sa do toho už nenechá vtiahnuť. Ty si napísal, že ale stále sa to rieši. On napísal, že nech to rieši kto chce, on do toho už zasahovať nebude, a ty na to, že tak nezasahuj?
Čo to má byť? Demonštrácia pasívnej agresivity, alebo potreba mať vždy posledné slovo? Celý ten dialóg nemá zmysel. Najskôr mu napíšeš, nech to nerieši, keď aj sám povedal, že to už riešiť nechce, ale potom sa ho do toho snažíš znova zatiahnuť?

3 Likes

Tak nějak, když to někdo už nehodlá řešit jeho věc. Naopak ti kteří to zdaleka nemají uzavřený a čekají na reakci FIA tak taky ne?

Mňa tak napadlo ze ak by ham nejazdil není wolf agentom pre ocona? A tak by si dostal aj do merc. A druhy jazden keď tak si myslím ze vandoorn ale neviem ci ten není iba sim. Jazdec

Vykoupit Ocona by mohlo být dost drahé. Možné je ale vše. Nováček nebo že by někdo kdo nejezdil loni naskočil do Mercedesu považuji ale za krajně nepravděpodobné.

Sú pravidlá a pravidlá!!! Najsť dieru v pravidlách a postaviť auto je rozdiel ako keď poruší pravidlá Riaditeľ pretekov!!! Keď tomu nerozumieš a máš Klapky na očiach tak nereaguj!!! Šak ty ani nevieš o čom píšeš alebo čo chceš. Nechceš Hamiltona a aj chceš lebo sa bojíš dominacie Verstapena???

Si sa nejak rozohnil clovece.
Jaka diera ?
Normalne pustil auta medzi Maxom a Lewisom pred SC a ukoncil zltu fazu.
V sulade s pravidlami, vsetko je ako ma byt.
Hamilton moze byt rad, ze Max neziskal titul uz v Brazili - za co moze vlastne sam, lebo ho takmer prizabil v Silverstone.
To ti samozrejme nevadi a budes dokola tvrdit, ze Lewis si titul zasluzil.
Ne.
Ani nahodou.
Ani ten v 2020, pretoze realne s nikym nesuperil.

V souladě s kterými pravidly? Který pravidla umožňují pustit jen vybrané jezdce o kolo zpět?