Shovlina zaujali vyjadrenia Red Bullu: Vedeli, že na vine bol Max | Magazín F1 - F1online.sk

dobre vies ze to je hlupost. pretoze Hamilton za urcitych okolonosti nebude mat ziaden benefit z maxovej penalizacie. tresty su vzdy o znevyhodneni a nie kompenzacii poskodeneho, pretoze sa nikdy nebude dat spravodlivo vykompenzovat …

no tym by som sa velmi nechvastal, ze nerozumies.

Skus este raz precitat moj komentar, pomaly a s porozumením. A ked ho pochopis, mozme sa bavit dalej. Ked ho nepochopis, nuz chyba vo mne nebude a nereaguje prosim ta na mna nikdy :slight_smile: Zasa si vyliezol len ked sa spomina Hamilton, s takymi trollmi ja nebudem stracat cas. Ale jasne, ty si urcite vacsi expert ako Hughes :slight_smile: Skoda že nepises pre nejaku stranku alebo nerobis v nejakom F1 tíme, odbornikov ako si ty treba viac :slight_smile: Kazdopadne oci snad mas aj ked to nie je isté ako vidim, citat vies dufam tiez aj ked s porozumenim to asi bude tazsie, dal som ti link tak mozes argumentovat. Ja som ti dal nazor odbornikov, ty si dal prazdny emocny prejav.

@helmutko niektorym nedochadza ani to ze im nedochadza, zacarovany kruh

3 Likes

Spíše mě zaráží, že Hamilton se stylizuje do role oběti - v Silverstone se stylizoval do role toho, kdo udělal všechno správně - má ten člověk vůbec nějakou sebereflexi nebo už uctívá sám sebe jako božstvo?

(Je pravda, že Max v telecích letech byl v tomto ohledu taky případ sám pro sebe.)

1 Like

nepredbiehaj. Dostal vyhodu. Ci ju vyuzije, alebo nevyuzije, je na nom.

Ty vytiahni vsetko z minulosti aby si mohol uhybat tuto konkretnu situaciu z talianska…
Ver ho odpalkoval a superovu nedovolil zarobit body, cenne body do sampionatu… Ham mohol zarobit 25bodov, miesto toho ma nulu, pre Ver jednoznacna vyhra, navysuje naskok o 2body a udrzal sa na cele sampionatu…
Tak co tu slovickaris a hladas vsetko ako by si na Hamiltona nakidal… po britanii vseci kidali a teraz po taliansku to iste…
A obet rozhodne bol a to doslivne lebo Ver siel zase ako buldozer…

LH si to asi nemyslel že by získal 25 bodů a proto to radši zavřel aby je nezískal MV.
Na YouTube je video Hamilton Massa crash 2011. Jako by to měl naučené.

Ty si urcite multiucet, ked pises taketo blbosti :smiley:
Hamilton siel jednoznacne na 1miesto… tou koliziou stratil 25bodov… tento vikend sa mal dostat pred Verstapena…
Ver by nemal tempo ani na Mclareny nie to este na hamiltona ty odbornik :man_facepalming:

Ty odbornik, tak povedz, preco ho tam teda Ham nepustil, ked vedel ze je rychlejsi a v dalsej zakrute ho predbehne? :smiley: bola to proste Hamiltonova chyba, ked vedel ze ma nato vyhrat, tak mu tam mohol nechat miesto. Lando a Charles sa tam po safety car v pohode zmestili dvaja

Zas nerozumies :slight_smile: aku vyhodu bude mat Hamilton ak sa Max kvalifikuje dajme tomu na 15tom mieste. S penalizaxiu alebo bez tak z toho nema Hamilton ziaden benefit a vonkoncom nema ako vyzit nieco co by mal aj tak Maxovou slabou kvalifikaciu :slight_smile:

to je na trola tvojho kalibru slabota.

To nie je odpoved na otazku :slight_smile:

Dalsi odbornik ? Sa mi paci, ze ked je Hamilton v predu a doplati na to nahodou Ver, tak tu hejtuju Hamiltona a ked je on v zadu a dostane sa na Verstapenovu uroven, ten nema ziadne zlutovanie, neriesi kto je ako rychli, neriesi nic, proste supera vytlaci mimo trat.Nedostane trest a nikto ani len nepovie, ze ako to ten Verstapen jazdi, iba ho pochvalia aky je on drsny pilot, ako Senna :smiley:
Taliansko nemusime ani rozoberat, Ver siel tam, kde nemal miesto… Hamilton bol od vyjazdu z boxov stale pred Verstapenom, aj keby mu nechal miesto na cele auto, mal pravo ho vytlacit a zatvorit zakrutu, tak ako to robi Verstapen.
Ale v pripade Ver je tu inteligencny blok a v situacii, ked je na niekoho urovni nedokaze mysliet do predu a spomalit, alebo sa vyhnut kolizii… preco by to aj robil, ved je na trati, kde bol Ham rychlejsi a takto si udrzal vedenie v sampionate…
Keby bola v tej sikane stena, alebo strk, Ver by tam ani nepachol, takze tam siel vedome a s umyslom…

no ale trolom na otazky neodpovedam, pretoze to sa jednoducho nerobi. a to som si nevymyslel, sam si sa tym pochvalil.

Mal pravo ho vytlacit? Mal pravo mu zatvorit zakrutu? :thinking: Tym padom aj Max bol v prave v Silverstone?

Na otazky si mi neodpovedal ani predtym, ako si vedel to moje tajomstvo :slight_smile: a vlastne co tak pozeram nikomu na nich neodpovedas. “nemam cas”, “to je moj nazor a vy si robte co chcete”… vela ludi vratane teba sem chodi tlacit svoj nazor, ktory je jediny spravny a nie su schopni sledovat ani len sled vlastnych myslienok a rozoberat tie nazory dalej. a potom su strasne zaskoceny ak niekto sa niekto pyta, ci uz uprimne alebo neuprimne tie tazke otazky, ktore maju poukazat na nedomyslene napady … a potom cuvame a vyhybame sa odpovediam, ze?

lenze ty sa nepytas iba trolujes. poviem na nieco svoj nazor a ty sa pytas o hodinu na to iste znova a potom sa akoze stazujes, ze ti nikto neda odpoved. No neda, pretoze je to hadzanie hrachu na stenu.

ja sa snazim svojimi otazkami posunut diskusiu dalej a rozvyjat tvoje myslienky a pri tom dufam ze sa bud nieco nove naucim, alebo si ty uvedomis nedostatky tvojich teorii… napriklad o tom kto ma profitovat z trestu - poskodeni vs vsetci ostani vs niektori ostatni? ako chces zabezpecit aby sa ta vyhoda dostala k tomu spravnemu jazdcovi? atd…

to že Max vytlačil Hama v prvom kole a tam Ham v nevýhodnejšej pozícii uhol,navyše stratil ďalšiu pozíciu radšej nespomenieš…toto bolo niečo úplne podobné,len v nevýhodnejšej pozícii bol Max,teda mal ubrať alebo uhnúť…to by však nemohol mať červené oči…ja som fanda McLarenu,teda ma potešilo,že vyhrali piloti tímu,ktorému fandím ale to mi nebráni,napísať svoj názor o ktorom si myslím,že je nestranný…tak isto som sa po Silverstone vyjadril,že vinník nehody bol Ham…

1 Like

preco by som ja mal nieco zabezpecovat?