Sergio Pérez po Verstappenovom odstúpení podržal Red Bull a vybojoval pole position | Magazín F1 - F1online.sk

Ale tak Puffe, já furt čekám

Tak to bude dlouhé čekání. :slight_smile:
Takový 3 měsíce.

Ok, muj tip je 1. RB 2. Mercedes 3. AM 4. Ferrari 5. Alpine

Sainz riadne stratil na Leclerka

Zvuk som počúval zo streamu, aby som nemusel počúvať otrasne hlúpy slovenský komentár. Odporúčam.

Vyskytla sa mu šanca na víťazstvo , uvidíme ako z ňou naloží.

Iste, preto aj tvrdím, že je to dobrá dvojka, avšak keby bolo pole trošku vyrovnanejšie myslím, že by jeho výkony pripomínali skôr tie z roku 2021.

Alonso je skvělý pilot, ale jestli Max všem dává ledabyle sekundu na kolo a ani se nezadýchá, tak by i druhý pilot měl s takovým autem vyhrát.

s akym takovym autem? :slight_smile: ty odkial mas info, ze jazdia v rovnakych autach? blbost… nikdy tomu neuverim. Keby realne Perez jazdil o polsekundu pomalsie ako Max, uz davno v RedBulle nejazdi…

Tim velmi dobre vie, preco je Perez pomalsi, a preco nebojuju OBAJA o P1… Iba to, ze to vie tim, je dovod, preco tam Perez stale je.
RedBullu ak by slo skutocne o to, aby o titul bojovali obaja, tak by tam vyskusal ineho pilota…

Ale im vyhovuje poslusny Perez. Nepotrebuju suboj dvoch pilotov… Za mna naj sezony co sa tyka toho, co tim dovolil, a ako to brali jazdci, boli jednoznacne sezony vo Ferrari a sezony 2007 a 2008… Odvtedy, to ziadny tim nezopakoval, alebo jazdci a ich pristup k tomu, ze tim nikoho nepohanal dopredu…

Kazdy si doprial navzajom, tim s tym bol ok, jazdci tiez…

Vo zvysku, zatial vidime iba prikazy timu, aby vzdy dvojka pustila jednotku, atd… Trapne. A ked to ma spravit jednotka /ala Max v Brazilii - a tu je JEDNO, co sa stalo predtym, Max mal 2tituly vdaka Perezovi/, tak uz to nerobi, ale tim to nijako neriesi…

Ha ha ha .

A Max prostě nemůže být o nějaké desetiny lepší než Pérez? To že nemaj stejné auto nemáš vůbec čím podložit, proto mi to nepřijde korektní takto to psát. To že mu jdou na ruku, jasně, ale že by Pérez měl naschvál od týmu pomalejší auto, to bych neřekl.

2 Likes

Martin Brundle právě potvrdil Rosbergova slova, že Ferrari ví, v čem je problém (selhává elektronika ovládající hybridní systém - CE), ale tým neví, proč se tak děje.

Nějaký šotek.

Chudák perez team rádio dnes…

151K Likes, 1,114 Comments - @f1championships on Instagram: "🏆 Join Our F1 Fantasy League on GridRival! (🔗 in bio)

🏎️ @f1championships 
🏎️ @f..."

Ferrari ví, v čem je problém ale neví proč? No tak to neví v čem je problém :laughing:

Ví v čem, ale neví co. :smiley: Step by step.

To že Peréz pomohol Maxovi k titulu v ´21 okay.

Že by zrovna pomohol k titulu minulú sezónu je teda naozaj úlet z reality.

Aspon nieco k veci od Brundla

Tady si můžete zkontrolovat kdo jak hlasoval, já to změnil a uzavřel :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

celkom tesnotka :smiley:

1 Like

To jo, já byl ten lichej který nakonec rozhodl o úspěchu :laughing:

Tady mi něco nehraje. :thinking: :smile:

1 Like

do dalsej ankety uz k Alovi daj niekoho, co to vic zdramatizuje :smiley:

1 Like