Sergio Pérez po Verstappenovom odstúpení podržal Red Bull a vybojoval pole position | Magazín F1 - F1online.sk

Pokud se zejtra dostane Alonso po startu na P1, tak očekávám takovou smršť orgasmu, až to dost možná způsobí celoplanetární zemětřesení :rofl:

2 Likes

Ty to Alonsovi takhle přeješ jo? :smiley: To jsme rádi, ale radši se kroť jestli se to stane. :stuck_out_tongue:

keď sme pri tom tak Emil dostal oveľa väščiu nakladačku od Checa…1 a 15 a zajtra sa pri jeho štýle určite vykotí…

Koukám že zatímco Ferrari i RedBull zajeli horší čas než loni, tak Aston se zlepšil o 1,7% :+1:

1 Like

Aston už snad hůř zajet nemohl. :grin::grin:

Ano, Perez to prehana s recami, ale vsetci vieme ako to je, Perez je len lepsi Bottas. Lepsi preto, lebo v Mercedese by zajazdil dobre pozicie takmer kazdy z pola. RB je tazsie zvladnutelny a to sme mohli vidiet.

Ale verim Markovym vyrokom, ze najlepsi motor ma Ferrari, Honda a MB su na tom podobne, RB ma vdaka aktualnym pravidlam lepsie auto.

Pointa je, ze Perez svoju ulohu splnil. Verstappena nieco odstavilo a Perez zaskocil. Je prvy a to sa po nom chce, ak VER nemoze. A zasa, nemozeme si klamat, najlepsich mechanikov, inzinierov a strategov dostane Verstappen, takisto ako to bolo v Mercedese v podani Hamiltona a xy krat pred nim. Takze Perez, moze sa snazit kolko chce, nema take zazemie ako Verstappen. Preto by som jeho vykony nedehonestoval

To jo, ty bys v tom určitě měl PP :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jinak zapisuju si tvůj tip, že od Imoly bude pořadí 1. Mercedes 2. RB 3. Ferrari 4. AM

Nechám to tu, jen tak pro připomenutí :slightly_smiling_face:

… a ty rozhovory tam jsou taky dobrý :grin:

2 Likes

Možná jsem se nevyjádřil přesně… Ale myšlenka byla taková, že hůř zajet než loni už nejde. :smiley:

Bude to takhle:
RedBull Mercedes Ferrari Alpine Aston

To počkej na Austrálii, to tam loni nastoupil Vettel a to je teprve laťka :sweat_smile: Tam se teď s Alonem bude atakovat zlepšení vysoko přes 3% :sunglasses:

Ok píšu si, když to tak v Imole nebude, tak mi platíš sud piva :slightly_smiling_face:

Já nikdy neřekl, že to takhle bude v Imole. :smiley:

Ale řekl. Dobře, tak od kdy to tak bude? protože už Jeddah ti nevychází :stuck_out_tongue_winking_eye:

Don’t make a fool of yourself.

Pôvodne som bol v tom, že ti ubližovali rodičia, ale vidím, že to bola skôr učiteľka slovenčiny.

2 Likes

Tak bral jsem to s tvým komentářem, že od Imoly už dáš AM pryč z top 3 a bude game changer a následoval tenhle tvůj tip :stuck_out_tongue_winking_eye: tak od kdy to má takto být ať si to zapíšu :slightly_smiling_face:

Piastri slušný čas a na mladého chalana aj veľký úspech, že už v druhých pretekoch urobil Q3. V McLarene nejaký ten potenciál bude, tak dúfam, že prinesú správne updaty. Som zvedavý aj na pretekové tempo.

2 Likes

Už po prvním závodě, když tu každý McLarenu nadával. jsem říkal, že na tom tak špatně nejsou…
V tom výsledkově tragickým Bahrajnu byli, co se týče rychlosti celkem solidní. :slight_smile:

Takže to zase takové překvapivé není… Ale Lando skoro poslední, takže pro Piastriho super. :slight_smile: