Wolff sľubuje veľké pokroky a zlepšenia, „v istom bode“ dokonca aj víťazstvá | Magazín F1 - F1online.sk

Včera nemohl Hamovi zaručit nic, dneska slibuje i letošní výhry, zítra možná bude zase všecko jinak :face_with_hand_over_mouth:

4 Likes

Jasne, a RB a ostatni budu sediet na prdeli a cakat, az ich mrdcedes dobehne. Toto moze aj tuto sezonu kludne odpiskat a Lulu moze ist spokojne na dochodok.

Pokud umíš číst, tak by sis přečetl, že píšu o tom, že ostatní nebudou stepovat na místě

Zatímco ty tu chodíš vyplakávat o něčem, co se neděj

2 Likes

tak vyhrat mozu, ved aj v minulom roku sa im to podarilo, ale nebude to vitazstvo vdaka ich cistemu vykonu, ale vitazstvo vdaka zhode nahod

2 Likes

PUFF

14h

Bude to takhle:
RedBull Mercedes Ferrari Alpine Aston

To si nepochopil, já citoval Puffa

Za mě to bude kolem letní přestávky takhle: 1. RB 2. Mercedes 3. AM 4. Ferrari 5. ALpina

To se taky obrať na Puffa, který tvrdí, že do 4 závodů to praskne :slightly_smiling_face:

Tak pravidla jasně vymezují podlahu a zákaz jakýkoliv aktivních prvků, co jsem pochopil, tak Puff tvrdí, že RB má aktivní zavěšení vzadu co snižuje podlahu na trať na rovinkách a zvedá v zatáčkách

Možný je všechno, Ferrari taky podávdělo s motory a mysleli si, že se na to nepřijde

Aneb slibem nezarmoutíš :stuck_out_tongue:
Momentálně Mercedesu moc nevěřím

Věříš vic Ferrari?

To je fakt super, že Mercedes co se loni pral s Ferrari o P2 v PK zamává AM, který loni skončil 7 v PK

Připravuji podklady k trestnímu stíhání.

Asi sa k nim “náhodou” dostala zatúlaná flashka od Fallowsa :face_with_hand_over_mouth:

Však právě proto moc nechápu tvůj komentář, ale ok

Tak já to napíšu, abych měl klid.

Nepočítám, že přijdou nějaké velké updaty pro Baku.
Ačkoliv je měsíc pauza a spousta prostoru pro vyvíjení, tak se v Baku jede kvalifikační sprint.
Čiže je pouze 1 trenink a potom máme parc fermé, takže neočekávám, že tam budou nějaké obrovské změny, spíš menší updatíky.

Do USA se to taky moc nevyplatí. Ať už to je kvůli zvýšeným nákladům na přepravu nebo tím, že trať je specifická, má být nový asfalt a taky je hrozně málo dat.

Imolou začíná evropská tour, vše je co by člověk kamenem dohodil. Dá se rychle a levně reagovat.
Počínaje Imolou lze na auto dát obrovské updaty a změny.
Takže se začnou hrát obrovské politické hry. Klidně i ze strany FOM. Navíc Stroll, Wolff, Vasseur jśou obří kamarádi… Hlavně Stroll s Wollfem - Brother from another mother.
Začne se tlačit, brečet a dupat. Stačí sundat jeden tým a všichni jsou více či méně v boji o titul. :slight_smile:

A teď jdu zkouknout ty naše F2 obrovské naděje, kterým Bottas a spol. sedí na místech.

2 Likes

Nebol to žiadny krok späť, naopak, boli to hneď dva kroky vpred,“

Delat vice kroku vpred je zradne, pokud zmeny zafunguji, je z pohledu uspesnosti jedno ktera zabrala.

Pokud zmeny nezafunguji je to problem, nevis ktera konkretne nezafungovala.

Nezbyva doufat, ze si to radne ohlidaji, prvni zavod je vzdycky testovaci, to je jasny…

No je to slovo do pranice ale asi ano.