Sergio Pérez po Verstappenovom odstúpení podržal Red Bull a vybojoval pole position | Magazín F1 - F1online.sk

Ano, Perez to prehana s recami, ale vsetci vieme ako to je, Perez je len lepsi Bottas. Lepsi preto, lebo v Mercedese by zajazdil dobre pozicie takmer kazdy z pola. RB je tazsie zvladnutelny a to sme mohli vidiet.

Ale verim Markovym vyrokom, ze najlepsi motor ma Ferrari, Honda a MB su na tom podobne, RB ma vdaka aktualnym pravidlam lepsie auto.

Pointa je, ze Perez svoju ulohu splnil. Verstappena nieco odstavilo a Perez zaskocil. Je prvy a to sa po nom chce, ak VER nemoze. A zasa, nemozeme si klamat, najlepsich mechanikov, inzinierov a strategov dostane Verstappen, takisto ako to bolo v Mercedese v podani Hamiltona a xy krat pred nim. Takze Perez, moze sa snazit kolko chce, nema take zazemie ako Verstappen. Preto by som jeho vykony nedehonestoval

To jo, ty bys v tom určitě měl PP :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jinak zapisuju si tvůj tip, že od Imoly bude pořadí 1. Mercedes 2. RB 3. Ferrari 4. AM

Nechám to tu, jen tak pro připomenutí :slightly_smiling_face:

… a ty rozhovory tam jsou taky dobrý :grin:

2 Likes

Možná jsem se nevyjádřil přesně… Ale myšlenka byla taková, že hůř zajet než loni už nejde. :smiley:

Bude to takhle:
RedBull Mercedes Ferrari Alpine Aston

To počkej na Austrálii, to tam loni nastoupil Vettel a to je teprve laťka :sweat_smile: Tam se teď s Alonem bude atakovat zlepšení vysoko přes 3% :sunglasses:

Ok píšu si, když to tak v Imole nebude, tak mi platíš sud piva :slightly_smiling_face:

Já nikdy neřekl, že to takhle bude v Imole. :smiley:

Ale řekl. Dobře, tak od kdy to tak bude? protože už Jeddah ti nevychází :stuck_out_tongue_winking_eye:

Don’t make a fool of yourself.

Pôvodne som bol v tom, že ti ubližovali rodičia, ale vidím, že to bola skôr učiteľka slovenčiny.

2 Likes

Tak bral jsem to s tvým komentářem, že od Imoly už dáš AM pryč z top 3 a bude game changer a následoval tenhle tvůj tip :stuck_out_tongue_winking_eye: tak od kdy to má takto být ať si to zapíšu :slightly_smiling_face:

Piastri slušný čas a na mladého chalana aj veľký úspech, že už v druhých pretekoch urobil Q3. V McLarene nejaký ten potenciál bude, tak dúfam, že prinesú správne updaty. Som zvedavý aj na pretekové tempo.

2 Likes

Už po prvním závodě, když tu každý McLarenu nadával. jsem říkal, že na tom tak špatně nejsou…
V tom výsledkově tragickým Bahrajnu byli, co se týče rychlosti celkem solidní. :slight_smile:

Takže to zase takové překvapivé není… Ale Lando skoro poslední, takže pro Piastriho super. :slight_smile:

Ale tak Puffe, já furt čekám

Tak to bude dlouhé čekání. :slight_smile:
Takový 3 měsíce.

Ok, muj tip je 1. RB 2. Mercedes 3. AM 4. Ferrari 5. Alpine

Sainz riadne stratil na Leclerka

Zvuk som počúval zo streamu, aby som nemusel počúvať otrasne hlúpy slovenský komentár. Odporúčam.