Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Já tu nefňukám, to tu předvádíte vy kluci :slight_smile:

1 Like

počkej, jako ty důkazy jsou výsledky letošních závodů jo? tak to jsou dobrý důkazy. V tom případě ve Ferrari se posledních 10 let nestaly žádný boje o moc :slight_smile:

1 Like

Ked toto napises tak je totalne jasne, ze ti nejde o diskusiu. Pokracuj kludne bezo mna

1 Like

Prosím vás už je to teda hotový ten Sainz v Mercedesu? Já že skupinka RedBull to tady tak prezentuje že to není jen spekulace, tak už je to tedy oficiální?! :smiley: Já jen jestli je to teda hotový, můžete znova potvrdit z RedBull skupinky? Konkrétně kdo teda za tu zaručenou informaci dává hlavu na špalek abych věděl?

1 Like

Stálo za to vydržet až do konce, tenhle event se fakt povedl hodně.

1 Like

No, takže si lhal a místo toho, aby si to uznal, tak budeš okecávat okolo, buď chlap a přiznej, že si prostě blbě střelil vedle.
Já jsem tu neprezetnoval nic s Maxem a Mercedesem, jako fakt. To je prostě lež. Už vůbec jsem nepsal o nějaké obří sumě od Tota.
Pár dní zpět jsem psal, že se mluví o tom, jak Mercedes má volbu mezi Antonellim a Maxem, přičemž Jos lobbuje za to, aby šel do Mercedesu až na 2026 a Toto chtěl podpis už na 2025.
Tady je článek, že Italská média píšou o Sainzovi a Mercedesu a @Bretnix to bere jako fakt. Ten stejný uživatel, co psal, jak jsou media mimo a schválně lžou.
Tak mi tu nepiš, že já věřím něčemu a pak z toho mám deprese, když to nevyjde.

1 Like

Dobre napisem ti pravdu ze som do druhej nevedel najst schopny stream kde by po dvoch minutach nesekal tak som to vypol :smile::smile:

3 Likes

:joy: 15nefunkčníchstreamů

3 Likes

Ale ok, ještě ti teda zareaguju na zbytek.
Ty důkazy, no tak to je kapitola opravdu sama o sobě.
Jinak asi vidíš, že je to na tvrzení proti tvrzení.

Upřímně mi je jedno, kdo lže, jestli Horner nebo Jos, každopádně logicky někdo z nich lže. Už asi 30x jsem tu psal, že rozklad samotného týmu není na stole, ale ta sestava Horner - Max - Helmut - Newey - Jos na stole je. Takže na výsledky to má nulovej impact a upřímně bude mít dlouhodobě, protože jen Newey pracuje na monopostu, ne ten zbytek. To přece není, tak těžký pochopit ne?

2 Likes

Že by najednou ticho po pěšině? :grin: Tak ještě jednou, protože po válce bude každým generálem, že jo :face_with_hand_over_mouth: Už je to teda hotový ten Sainz v Mercedesu? Já že skupinka RedBull to tady tak prezentuje že to není jen spekulace, tak už je to tedy oficiální?! :smiley: Já jen jestli je to teda hotový, můžete znova potvrdit z RedBull skupinky? Konkrétně kdo teda za tu zaručenou informaci dává hlavu na špalek abych věděl?

2 Likes

Prepac pan vseved ze som zas poukazal na tvoje zmatenie a uz fakt idem, nedelnych par milych slov som prave vycerpal

Čau, my tě tu fakt nedržíme, lží od tebe bylo dost, takže fakt stačilo :smiley: :raising_hand_man: Jsi se zase předvedl.

1 Like

Krasne infantilny komentar od dedka :+1: uz fakt stacilo, nebudem prilievat benzin do zeleneho ohna

1 Like

Ježku máš na to být lepší, tak nedělej zbytečně :slight_smile:

Tak až teď? Myslel jsem si to že něco tam ještě bude :grin: Teď se utíkej pomodlit a 10x otčenáš, zavařil jsi si tu těmi lži :face_with_hand_over_mouth:

Dobře jste to sehráli kluci, pěkná partie. Připomnělo mi to partii na turnaji kandidátů, kde se nakonec Alireza zasekl a nemohl najít odpověď až vytvořil totální blunder v časové tísni. :upside_down_face:

2 Likes

Takže nikdo už za touto spekulací raději nestojí? Nezdá se to najednou tak uplně jisté že?! Ale pokec kolem toho dobrý :+1: Třeba si nakonec plácnou, jak říkám takto se spolehnout v prvním roce F1 na Antonelliho, když ten kluk sotva vstoupil do F2 (a to zrovna ne nijak zářně), mi nepřijde pro Mercedes vůbec nejlepší. Takže z mého pohledu by to dávalo smysl.

SPAM ALERT 15spamov

Ale no tak, tady je to s nimi mnohem snadnější :grin:

2 Likes

Pravda, to je odě mě vlastně docela urážka Alirezy. :disappointed_relieved: Ale ten zavěr se mi prostě líbil. :innocent:

2 Likes