Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Článek z AMuSu jsem sem dal já, nemám s tím žádný problém a udělal bych to znova. Dobré čtení.

1 Like

Ty si lez zelena a chodiaca :smile: more si tu vynucovat odpovedi a nerobit to, na to by vas bolo vy filutove

3 Likes

Samozřejmě, že nepřizná, jak zase lhal, dělá to i @Bretnix

1 Like

Jakákoli “diskuse” je tady nemožná, protože diskuse předpokládá dodržování logické struktury a ne její neustálé a svévolné porušování a osočování + cílené provokace. Naprosté dno fóra a jeho dvorní přicmrndávač je třešnička na dortu.

1 Like

A kdo tu bral, jako fakt, že Sainz podepsal u Mercedesu? nebyl to náhodou i @Bretnix ?

1 Like

Ubožáci kteří nemůžou unést že vnímáme trable v ráji :grin:

Áno, bežne sa najíma právnik na interné vyšetrovanie aby nebolo spochybňované ako nerelevantné.
Presne tak isto ako na voľby chodí OBSE aby robilo dohľad.

Max ktorý povedal, že všetko je v poriadku :smiley:

Ale jasne, Max klame a Jos je tu objektívny informátor pravdy.

4 Likes

potřebám skupinky, kterou zmiňuješ a s kterou se člověk nakonec kolikrát umaže, i když nechce.

Ano toto je dno fora, ty jsi to dno.

1 Like

Tak nic no, jen plácáš a ani si za tím teda nestojíš. Když to jinak nejde :man_shrugging: :clap:

1 Like

Ja im rozumiem, ked si dennodenne vytvaras z toho zlomku dostupnych informacii nejake scenare a davaju ti zmysel, tak potom je logicke ze mas nervy ked sa tie scenare neplnia

Potom sa spochybnuje amus a vlastne katdy web co ale pocita s tym ze ked napisu spekulaciu tak nemusi vystrelit

Len hogar precita uveri a potom ma depresie

1 Like

A toto píšu kde přesně?

Max " v RB sa nič nedeje"
RB " v RB sa nič nedeje"
HellHogr " Jos tvrdí, že v RB sú rozbroje, tak v RB sú rozbroje"

3 Likes

Chápu, dotklo se tě co jsem tu napsal, ale kde jsem tvrdil, jako fakt, že Toto zaplatí obrovskou sumu za Maxe? já nic takového vůbec nepsal a ani nedával, jako článek, tak proč tu veřejně ZNOVU lžeš?

Já se tě ptal, kde tvrdím: Ale jasne, Max klame a Jos je tu objektívny informátor pravdy.
odpovíš mi na to?

Tahle debata mi připomíná noční zápas BJP s Rakičem. Rakič také štěkal a chvilku okopával, pak dostal bomby a bylo vymalováno. Kdo je tady Rakičem, nemusím ani zmiňovat. :wink:

3 Likes

Takže sme zase v škôlke a musíme vysvetlovať súvetia.

Obul si sa tu do mňa, že tvrdím, že v RB sa nič nedeje? áno
Dodal som ti dôkazy prečo to tak je, ktoré si neuznal a poslal si sem článok že “ale Jos tvrdí, takže v RB sa niečo deje”.
Takže logicky tvrdíš, že vyjadrenie Maxa a Redbullu, že v RB sa nič nedeje je pre teba nerelevantné a nepravdivé, lebo veríš tomu, čo povie Jos.

Chápem, že je to tažké ale existujú dve možnosti:

Jos robí tlaky a v RB sa sa nič deje (=Max a RB vravia pravdu)
Jos robí tlaky a v RB sa niečo deje (=Max a RB klamú)

Možnosť " Jos robí tlaky, v RB sa niečo deje a Max a RB vravia pravdu neexistuje" lebo sú ich vyjadrenia v kontradikcii

4 Likes

No to nemusíš. Jedete tu cikánskou férovku 5 na 1 a ještě se cítíte, jako mistři světa. Zatím jsem se nedozvěděl od @rHapo, kde jsem to tvrdil o Maxovi a Josovi. Od @Hedgehog jsem se nedozvěděl, kde jsem údajně tvrdil, jako fakt s Totem a Maxe. A od @Bretnix nečekám nic, ten je posranej psát napřímo, jen kope pod stolem, jak malej fracek.

1 Like

Jezis chlape …

Vypisujes tu jak maxa kupi wolff … presiakne ze wolff ma zaujem o sainza, pises tu rozbory jak to ma logiku atd

Vcera v noci presiaklo ze mal (zasa) wolff zaplatit maxa viac jak ferrari hamiltona, zase to budes analyzovat

Zajtra wolff povie ze si Kupil hamiltona s5 (no racial slur) a budes prvy co bude kricat aky to bol skvely krok :+1:

Sa pozri jaky si nesvoj ked tu mas vo vlakne vsetkych ktorych nenavidis a radsej pracuj s tymto, nez ze tu detinsky nadavas

Ale ostatnym sa tu posmievate za vsetko

3 Likes

Nefňukej, on ti to Papi pofouká. :joy:

3 Likes

Som to nevidel, o druhej som sa porucal :smile: ale som rad ze to dopadlo

1 Like