S Masim som sa po Abú Zabí spojil, priznáva Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Tak takto:

Medzinárodná automobilová federácia konečne zverejnila závery vyšetrovania kontroverzných pretekov v Abú Zabí po tom, čo ich v sobotu oficiálne schválila Svetová motoristická rada FIA. Vo vyhlásení okrem iného FIA uznala, že Michael Masi sa v Abú Zabí dopustil chýb, kvôli ktorým Maxovi Verstappenovi uľahčil zisk majstrovského titulu.

zdroj: f1online. sk/clanky/58056/zlyhal-ludsky-faktor-masi-spravil-chybu-konstatuje-fia

prosím teraz oponuj a podlož svoje tvrdenia

Zkus FIA.com :sweat_smile: :+1:

Keby vyhral hamik… wolff manazoval cez massiho celu sezonu a poslednym zavodom to zaklincovali.

Mňa nezaujímajú parafrázy, treba čítať oficiálnu správu ktorú som tu už asi 5x postoval a kde ani jedno jedine slovo nehovorí o porušení pravidiel. Ak budeš lenivý čítať 7 strán, čo sa týka SC tak to sa rieši na 5. strane.

@Situs presne tak, skús oficialny FIA report :wink:

2 Likes

ty budes odbornik na porusovanie pravidiel, takze sa netreba hadat :sweat_smile:

Tak jestli ti z toho zveřejněného zbytku nic o chybě není jasný, tak doporučuji přečíst i ten závěr FIA k oné zprávě zveřejněných na jejich stránkách :wink:

ja ale nechapem, ze co tym chces dokazat. vsetko je to 100x precitane, napisane a vydiskutovane. Tak ako sa dodatocne nikdy nezrusi gol padnuty z ofsajdu, alebo z penalty po filmovani, tak ani nebola sanca na nejaku dodatocnu zmenu vysledkovej listiny po pretekoch. Dookola vyplakavat, ze co mohli byt keby nema absolutne ziaden zmysel.

Měnit historii ani nechci, to už nejde. Jen konstatuji co konstatovala FIA. Ale já zase nechápu lidi co i po tom všem vyřčeném se tváří jako že k žádné chybě ze strany Masiho v rozporu s pravidly nedošlo.

Nikdo nevyplakava, je treba to pripominat aby k tomu uz nikdy nedoslo.

Urcite si byl ve skole na vylete v koncentraku, nebo ne?

tak to chod pripominat na vedenie pretekov. nechapem ako to nieco ovplyvni ked s tym budes zasierat diskusiu na f1online.sk

Je tady dost lidi co to vidi jinak a jak bude clanek na tohle tema hned to pripomenu aby to nekomu neuniklo.

Ale souhlasis ze lonsky titul ziskal Verstappen nepravem, na tom se shodneme.

Tu sa jedná o to, že stále to niektorí ako napríklad kolega diskutér Donnie_Darko, nepochopili že pravidlá naozaj boli porušené a fakt, že Emil Verstappen vlani získal titul podvodom

1 Like

vobec nie. FIA jasne konstatovala ze pravidla sa dlai vylozit tak aj tak…Komisari rovnako zamietli protetsy Mercdesedu. Keby nezabudol prezut vyhral by…

Zmier sa stym

Nevyhrál by ani náhodou. Emil měl dostatečně čerstvé gumy na to, aby nemusel do boxů a Hamík by se za něj stejně propadl.
Aby Masi mohl Emilovi darovat titul, tak mu nezbývalo nic jiného, než závod znovu odstartovat i za cenu porušení pravidel.

Jeden zavod. Slepec. Hladny vlk si kladol poziadavky a teraz mi povedz co z toho mu masi nesplnil ked vo vysielacke pozadoval urcite veci?

Preto bol masi vyluceny.pravidla neboli porusene. Ovplyvnovany bol a plnil prikazy timov.

pravisla neporusil, co potrdili aj komisari aj FIA…dali sa vylozit tak aj tak…akoze nie? mal ohnivy motor ved na starych gumal bol pol kola na tom rovnako…ale co zabudol prezut a tak ja zebrak dopadol :DDD

V takovém případě by Masiho vyhodili neoprávněně.

Bolo to na zalanie psychopata Wolfa. Velky mercedes