S Masim som sa po Abú Zabí spojil, priznáva Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Presné, taková blbost 15.3 v PRAVIDLECH :joy: :joy: :joy: Čo si to ten Masi dovolil… Ešte že ho FIA vyhodila s jednoznačným stanoviskom za “lidské selhání”, akurát v čom bolo to selhání si možme len domyslieť.

Obrázok

Red Balls FIA Masi Team 2021

Vložit obrázek hore kopytama by nešlo? :slightly_smiling_face:

Nerozumim vysvetli…

Kdyby byl ten obrázek vzhůru nohama, tak by se mi to zamlouvalo více. :upside_down_face:

Třeba nějak tak.

To musis doma sam, ja to neumim, to je original…

Ve své mysli to zvládnu. :blush:

1 Like

Pridej kamo pridej…navic Masi je ted novym sefem Supercars…

O basu šampáňa, že bude Alpine před McL.

O basu piva, ze Horner bude velmi coskoro vykrikovat ako zavreli vsetkym usta skrz minuly rok tymto titulom :slight_smile: Tento rok suverenne bez akychkolvek pochybnosti, minulorocny bude mat navzdy tak nejak trpku prichut ci uz si to niekto prizna alebo nie

1 Like

A keby túto “maličkosť” nepokazil, tak kto by získal titul?

Svedkovia Hamiltonovi sa vyznacuju tymito 3 zakladnymi bodmi :

  1. Dokola tocia o Masiho nejakej „pomoci“ Maxovi na poslednych pretekoch, ktorá neexistuje
  2. Zamerne sa vyhybaju celorocnej pomoci Masiho v prospech Hamiltona
  3. Ignoruju mnozstvo chyb ktore Lewis a Mercedes robil celu sezonu 2021 jednu za druhou

Hamilton stale jazdi a stale moze byt majster ved je vynikajuci jazdec. Jeho jazdecky styl prekonava vsetky rekordy. Hamik ako jazdec poraza vsetkych. Ci co sa to deje s nim? Russell ma viac bodov. Chalani pomozte mu trosku. Co ste to za fandovia. Ved ste pisali ze je uzasny top jazdec. Som smutny z toho ako ho nechavate trapit sa za russellom. A na massiho zabudnite. Ci vas stve ze ho vyhodili? Tuto sezonu dostal viac napomenuti ako za jeho ery dokopy. To vas musi zrat.

Ty si ako Matovič. Klameš, prekrúcaš, sám sebe si neraz odporuješ a keď si v koncoch, tak už neodpovedáš priamo na konkrétnu otázku, ale začneš spievať obohranú pesničku o svedkoch Hamiltonových.
Ale vieš čo? Mám ťa rád. Na rozdiel od niektorých iných exotov, ktorí sa zmôžu len na neslušné a rasistické nadávky som si ťa nezablokoval, lebo sa bavím na tvoj účet.
Tie tvoje rozprávky sú fakt zábavné. Len tak ďalej. :laughing:

1 Like

No to máš síce pravdu, ale prečo potom FIA a dokonca aj RedBull potvrdili, že pochybil?

Rieši sa to tu stále, FIA v OFICIÁLNEJ soráve nespomenula ziadnu chybu ani porusenie. Povedali akurát že dané pravidlá + tlak Wolffa a Hornera + tlak tímov aby nekončili pod SC vyústilo k danej situácii.

To už se neřeší, to jen někteří pochybení Masiho očividně nechtěj přijmout :slightly_smiling_face:

Rieši sa to vždy keď niekto vytiahne bullshit typu “nezaslúženy titul/okradnutý Hamilton/podplatená FIA”. Fakty ale človek nezmení a faktom zostáva, že pravidlá to Masimu umožňovali nech si opakujú ľudia čo chcú.

Když i FIA tu chybu při výběru vozů přiznala, tak pokusy to omlouvat jsou už hodně směšný. Ale vydrž :wink:

FIA nepriznala žiadnu chybu a opakovaním tento fakt nezmeníš, nech máš akokoľvek dobrú výdrž :wink: