Russell sa pustil do Verstappena: Nebudem spomaľovať len preto, že on vedie šampionát | Magazín F1 - F1online.sk

Za co by mel Russell dostat 5s?


Akoze mas na toto nejaky relevantny dokaz? Lebo skor to vyzera ako rozpravocka od maleho urazeneho decka. Esteze druhych posielas na pieskovisko. Si cisty chudak

3 Likes

No úprimne max také niečo robil pomerne často najme ak nemal čo stratiť ale Russela zaprve by mal si uvedomiť že opakovanie nieje super a za druhé úprimne Mercedes nemá auto sa súboj z red bull a tak šanca že sa pred ním udrží bola mala a len zbitocne riskoval nielen maxsom výsledok ale najme svoj výsledok

Od Russela je pekné , že zabojoval no bolo to aj rozumné? Keďže je to mestský okruh a mantinely sú blízko ľahko mohli skončiť svoju púť obaja. Ak by sa neťukli a Max by nemal to poškodenie vozu, tak neskôr by cez neho prešiel , ako Pérez cez
Leclerca.

1 Like

Emil evidentně během závodu dostatečně vychládnul, jinak si mohl znovu vysloužit veřejně prospěšné práce jako za diskuzi s Oconem. :laughing:

Na tej foto má Russell na zadku pekné štýlové logo Apple :apple: :slightly_smiling_face:

To je spíše dýně nebo meruňka. :peach:

Jo, aj meruňka by to mohla byť :slightly_smiling_face:
Russell už podľa mňa včera vyťahoval rukavicu, že dá Maxovi pred kamerami po pysku, ale tentoraz sa ovládol :slightly_smiling_face:

Russell se mi zdál klidný. Pouze Emil měl ve svalech cukatůru.

Dal by som si teraz taký fajný meruňkový frgál.

1 Like

Marhule jsou taky mé velice oblíbené ovoce. A nemyslím tím baraš pálenku.

Jasna chyba George, to je bez debat. Sam to priznal. Pokud pilot ztrati kontrolu nad vozem ( George rekl ze misto nechal, ale auto se mu smyklo), je to vzdy chyba pilota. Chce to pouzivat rozum a ne emoce.

No na karmu si davej bacha. Aby George nedostaval nafackovano v kazdem zavode. S tou opuchlou pusou, uz by se ti nemusel tolik libit. :rofl::rofl::rofl:

Prepac, ale ak bol Russell v predu, tak by si mala pouvazovat o navstiveni ocneho. Tuto vyssie je video, urobis mi laskavost a pozries si ho?

Kde presne je tam Russell vpredu? Ja tam vidim, ze minimalne dve zakruty uz mal kolesa vpredu Verstappen, logicky este aj ked Russell trafil Verstappenovi sidepod, nemohol byt pred nim.

Toto bola cista Russellova chyba, ved preboha zablokoval kolesa… Mas to na videu a aj tak ides tvrdit, ze to nebola jeho chyba?

2 Likes

Vzhľadom na jeho minulosť je to ok normálne to ok nie je

Áno budeme pokrytci presne ako Verstappen. A to bol v Baku na vonkajšej strane, ale vypláva akoby mu niekto krivdil.

Tak si buď, podľa mňa sú to obaja barani a obzvlášť baran Russell by nemal byť glorifikovaný, keď urobil to isté, každý, kto ho tak vznáša do nebies, ako “ukázal baranovi Maxovi” je pokrytec, pretože raz to je netolerované = “crashstapen” a druhý krát je to podporované = “Russell mu ukázal”. :slight_smile:

3 Likes

A podľa mňa, kto v F1 uhýba, tak sa sám pasuje do pozície outsidera. Takže pre teba sú barani, pre mna bez takých pilotov, by nebolo čo sledovať. Tak len plačkaj.

Ok, čiže tým pádom uznávaš aj Maxa, nie? :slight_smile: pretože tvoja pôvodná správa bola štylizovaná presne tým spôsobom, aký som opísal v predchádzajúcej správe a teraz tvrdíš niečo trocha iného. Raz má dostať Max vlastnej medicíny a teraz “bez takých jazdcov by nebolo na čo pozerať” ? :man_shrugging: :smiley:

1 Like

Čo sa vylučuje? ide o to, že Max má dostať vlastnej medicíny, teda = keď to robí Max, tak je to zlé, ale ak mu to niekto oplatí tým istým spôsobom, tak je to tolerované a podporované? v tom spočíva to pokrytectvo. :slight_smile:

1 Like