Rusi reagujú na Domenicaliho slová, že F1 sa do krajiny už nikdy nevráti | Magazín F1 - F1online.sk

Ty na tej ruskej propagande funguješ ukážkovo, dúfam že si čítal aj tento skvost, súdruhu…

A tu máš tych bratov slovanov…

Pre mňa rusi navždy ostanú OKUPANTI !!!

2 Likes

Americania ZAUTOCILI aby chranili svoje zakladne v cudzej krajine. Ale rusko nemoze chranit svoj stat pred hryzucou sa amerikou k rusku. Hmmm… ja viem to je ine. Magorizmus.
(nepaci sa mi obrana ruska ani obrana americkych zakladni a to uz vobec nie na cudzej zemi)

Však potom to na tom západe aj tak vypadá, keď sa tam zbierajú takéto indivíduá. Vlastne nemusíme ísť ani tak ďaleko, stačí si pozrieť náš parlament. Ja o tvojom zasnúbenom Rusku nemôžem povedať nič, lebo som tam nikdy nebol a ani nebudem

Nik nie je priaznivec ruska len nizsej ceny istoty v energiach atd. Dakujem aj tebe ze podporujes zdrazovanie. Nie kazdy zaraba 3000 ako ty nie kazdeho rodic je v opatere domove dochodcov alebo po smrti. Niekto vidi ako rodicom usetrene peniaze utekaju z uctu. Ja vidim ako rodicia cakaja v poradovniku na drevo a uhlie… cierne uz nie je pre slovensko urcene tak kuria hnedym… dakujem ti za ebargo ktore podporujes.

Nemyľ si to zapadne o čom hovorím s našim parlamentom. Možno by chceli ale sú to diletanti a teda nevedia, a nakoniec sú to len oportunisti ktorí kľudne zlegalizuje aj fašistou len aby bolo po ich. Toto určite nie je to o čom som písal.

Nejaky dovod malo rusko na obraanu ale ako aj rusofilom tak ak americkym posluchacom niekto vymyva mozgy. Patris k nim podajte si ruku. Neviete najst strednu cestu spravne prijatie pravdy len to co pisu je vam svate. Bud ma pravdu american alebo rus. Vidim ze ani jeden nie je slovak. Ked nieco potrebujes pre vlast urobit tak urobis. Ked ti je lahostajna tak netrapi ta ani ludstvo. Boli sme ovladani ruskom nepacilo sa nam to… kaze nam eu nepaci sa nam to ovlada nas amerika. Ja som slovak a nepaci sa mi ked unia kaze kolko mlieka treba vyrobit atd… …

Ked sa ti ci.ga.nia nasackuju okolo tvojho plota bude sa ti to pacit? Alebo si urcis hranicu pokial im dovolis prist?

Jeste ze my Cesi nejsme slovani.

Každý se má starat sám o sebe.
Tento demokraticko-sociální paskvil alias natažený ručičky při každým problému se mi nelíbí. :slight_smile:

2 Likes

Tá hranica je daná, nazýva sa štátna hranica. Každý štát je definovaný štátnou hranicou, ktorá vymedzuje jeho územie, a o svojom území rozhoduje ten štát sám. Ale to nejak rusi a ty nedokážete pochopiť.

Rusko a Ukrajina jsou zeme byvaleho SSSR a nedelam mezi nema rozdily. Hrozne moc me stve ze mame diky nim o 17% mene, u me to dela cca 2,5 dne v praci zadara, posilam obe zeme otevrene k certu.

Možno by si tomu lepšie rozumel keby ti na hlavu padali rakety a okolíte štáty by sa na tie rakety skladali peniazmi za plyn. Určite to nie je príjemne pomáhať slabšiemu ale ak to Putinovi vyjde a EU nebude držať po kope. Je len otázka kto bude další.

Za 73 rokov existencie, NATO ešte ani raz nezaútočilo na Rusko. Je to nič len zámienka na to bojovať a ospravedlňovať agresiu.

1 Like

o som to melies. ake zakladne si rusko chrani?

A teraz si predstav, že by Rusko napadlo nás (respektíve ČR). A ľudia v iných krajinách by si hovorili: “Rusko, Slovensko aj Česko sú krajiny bývalého východného bloku a nerobím medzi nimi rozdiely. No a čo, že tam ľudia umierajú, nech idú všetci k čertu, lebo ja si chcem ponechať svoj komfort.” A ty ako občan napadnutej krajiny ktorej mestá sú zrovnávané so zemou a občania vyvražďovaní by si iste s pochopením poľutoval tých ľudí, že si musia o niečo znížiť životný komfort a trochu sa uskromniť.

Narazam na ameriku ale vidim ze prve riadky mojho komentu ste preskocili… primitiva

Problém rusov (a ľudí ako ty) je, že sú o sebe presvedčení, že sú pupok sveta a celý svet spriada intrigy, ako ich zničiť. A pritom Rusko ako také by bolo celému svetu úplne ukradnuté, ak by sa venovalo iba sebe a neohrozovalo nikoho iného. Nikto nechce Rusko zničiť, každý sa chce pred Ruskom brániť. Myslíš, že pobaltské krajiny, balkánske krajiny, alebo teraz Fínsko a Švédsko sa pridali do Nato preto, že chcú zničiť Rusko? Alebo že Ukrajina sa snažila o vstup do Nato lebo chce zničiť Rusko? Nie, Rusko každým svojim činom ukazuje, že je pre tie krajiny hrozbou, a tie krajiny chcú byť v bezpečí. Nech si rusi na svojom území robia čo chcú, nech aj o ďalších 100 rokov používajú kadibudky, len nech nám dajú pokoj.

1 Like

Ja nikde neobhajujem USA dôležité je nikoho si neidealizovat sle bavíme sa o aktuálnom konflikte a ten nemôžeš OSPRAVEDLNIŤ tým že nikto spravil niečo podobné.

A čo sa týka Ruskej zámienky. Tak NATO, tak nacisti či biologické laboratória ? Už by sa mohli rozhodnúť čo je ich dôvod vraždiť ľudí civilistov a kompletne vyhladzovať mestá. Tomuto verí už len primitív.

Ked si pozriem všetky dôvody a tlačovky ruských predstaviteľov od 24.2.2022 tak nič z toho nedáva žiadny zmysel a majú v tom sami chaos.

2 Likes

Moc o tom premyslis a asi sledujes i aktualni zpravy o konfliktu. Je tam kolem plno silencu a fanatiku, zkazena media a propaganda, muj znamy se z toho zblaznil, nezajima me to.

A nezabudajte na buducnost…rusko budu chcieet vtiahnut k sebe potom pojdu smerom na juh z juhu na cinu… a europa uz nebude europou. Raz ked niekto napise ze cina je hrozzbou tak uverite. Kazdy stat si zije svoje a ten najlepsi chrani hodnoty svojho obyvatelstva . Ale nie ked niekto v politike prasadzuje ze pe.nis patri do ana.lu a ty s tym suhlasis tak si zvrateny. Jednudocho bud ti je jedno kto do tvojho syna bude tisnut alebo… syn pojde zdravym smerom. A nejde len o to…boli sme stat v ktorom bolo vsetko sebestacnost… a kde sme? Sme tam kde ste chceli byt. Sloboda a nezaujem o to co sa deje v tvojom okoli. Ok ked vedlajsi stat posle peniaze na pomoc ok pomoz. Ked mas poziar prid pomoct alebo naopak. Ale su veci zdrave a nezdrave. Su veci normalne a nenormalne. Cina chce taiwan lebo su naj vyrobcovia cipov?alebo koli tomu ze si tam americania zvacsuju zakladne?