Rosberg krúti hlavou: Hamilton sa takto celý rok vyhovára | Magazín F1 - F1online.sk

To je co za pristup? To sa tak nerobi, darmo ho obhajujete. Dufam ze po porazke od Leclerca zmizne s Ferrari a pojde navrhovat sukne.

Russell potvrdil, že výrazne zmenili setup, nič iné Lewis nepovedal.
Inak keď už aj Alpin sa dokáže zlepšiť, tak pohľad na Mercedes je na zaplakanie.

Fanatici ho budou obhajovat i kdyby tam nějakou prasárnou někoho zabil, tihle lidi nemají vlastní rozum :laughing:. I kdyby se viděl přístí rok ve Ferrari tak mu to dává právo se přestat snažit? Bože a já myslel že Lui je největší bojovník v historii F1 :rofl: :rofl:

1 Like

Neviem bolo to len 5 kolo v sezone a ty hovoris ze ho nakopava. Rozdiel medzi GR a LH je len 12 bodov. To nie je nakopavanie . Nakopat niekoho mozes povedat ked je rozdiel markantnejsi . MV vs Perez 25 bodov to je vetsi rozdiel a ten nekomentujes. LN vs OP rozdiel 20 bodov ani to nekomentujes. FA vs Stroll rozdiel 22 bodov ani to nekomentujes. Si proste len zaujaty proti LH a je ti jedno ci vyhrava alebo prehrava , vzdy si najdes nieco co budes na neho vytahovat. To je ale choroba a mala by sa liecit. Mimochodom je to len zaciatok sezony a na dalsej VC Maiami ak pride to vylepsenie tak si bud isty ze z lepsim autom bude sa hlavne zlepsovat aj vykonnost LH a zacne stahovat stratu na GR a na konci sezony bude mat viac bodov LH ako GR a na to dam aj krk. Tak som zvedavy co budes hovorit potom.

nechcem ti do toho kecat, ale s tym krkom by som bol opatrny :smiley:

lewis proste v urcitej faze sezony uz nebude dostavat informacie, ani nic co by mu mohlo poskytnut nejaku vyhodu vo ferrari dalsi rok. Ak by obaja ostali v MB tak to zmysel dava, co pises, ale fakt opatrne s tym krkom :grin:

1 Like

Toho sa nebojim . GR je kvalitny jazdec a ukazuje to stale aj teraz ked jazdi svoje limity . Lenze LH je trosku ina liga ako GR a aj ked nebude mat vsetky informacie ale ak sa dostane do pohody tak GR zajazdi. Ano je to podmienene kvalitou auta. LH aku mal stratu na Maxa v 2021 a dokazal to zmazat za pol sezony necelej. Ja mu verim viac ako GR. Povedzme si to na rovinu . Max , Fernando a LH su o triedu aj dve vyssie ako ostatny jazdci ktory momentalne jazdia

znovu - hamilton dalsiu sezonu uz v mercedesi nebude, peniaze mu cinknu, v mercedesi si uz nemusi dokazovat nic. auto maju naprd, a aj keby ho russel zajazdil, tak proste mali auto naprd.

tot moj pohlad, ty mas svoj, a to je dobre

Ano nemusi si nic dokazovat . Lenze on nie je Daniel Riciardo ktoremu ide o peniaze . Na tie sa Hamilton kasle ma ich dost. Nebude chciet sa rozlucit s mercedesom prehrov s GR . To je proste mentalita len tych najlepsich

ja vidim rozdiel u Hamiltona do roku 2022 a Hamiltona od roku 2022. neni to ten isty pilot. pokial sa nanho pozeras stale optikou Hamiltona do roku 2022, tak chapem.

chapem vsetko co pises

Ak myslis tim ci som jeho fanaticky fanusik tak ta sklamen . Nie neni som . Moji najoblubenejsi pretekari bol MSCH a SV . To bolo moje naj… Nikdy som nebol velky fanusik ani FA a ani LH kedze boli najvetsi konkurenti MSCH a Sebastiana Vettela. Tak isto nikdy som nemal rad Maxa Verstapena. Ale ako pretekarov ich uplne respektujem a uznavam ze su to momentalne Najlepsi jazdciv f1.Momentalne tam nieje nikdo kdo by ma zaujal tak ako MSCH a SV . Teraz som nestranny fanusik a mam stale ten isty pohlad na LH aky som mal na neho aj do roku 2021. Je to ten isty perfektny jazdec s mnozstvom skusenosti , akurat ze momentalne uz nema konkurencie schopne auto a to je jeho najvetsia brzda. On nie je ako mlady GR ze bol nauceny na slabe auto a terajsie mu nerobi take problemy s nim jazdit. LH tak ako SV bol za roky nauceny na perfektne auto a teraz ked ho nema tak ma problem sa s tym vysporiadat . Ti je dan za tie ziskane tituli. Ale ak dostane konkurencie schopne auto tak sa vrati na svoju vykonnost. Aj v roku 2021 ked prve preteky sezony prehraval s MV tak poniektory tu vypisovali ze je za zenitom a tak a koniec sezony bol suverene najlepsi a chyby uz nerobil. Mimochodom v 2022 prehral s GR a v 2023 jasne rozdupal GR . Takze tak je to len o aute

No právě rok 21 si Lui prohrál nespočtem velkých chyb co udělal narozdíl od Maxe, a to měl ještě obrovský štěstí že v Imole a v Angliho ho zachránila červená vlajka jinak by Max měl titul 2 závody před koncem. A je pravda že ke konci byl Lui lepší ale taky měl auto o třídu možná o 2 silnější než byl RB

1 Like

Tak o tom stasti v2021 nemusime ani hovorit . Kolko Maxovi tolerovali komisari vytlacanie supera (Hamiltona) . O pomoci v poslednom preteku nehovoriac. A auto ak mal lepsie LH v ku koncu sezony , tak vetsiu cast sezony na tom bol lepsie RB. Tych chyb tam nemal LH tolko ako pises a chyby tam robil aj Max

Jo Max udělal chybu v Arábii v kvaldě to je asi tak všechno, Lui v Imole, v Baku probrzdil, v Monaku byl extrémně slabý, v Maďarsku si sám zvolil že chce startovat na mokrých když ostatní zajeli do boxu, nemluvě o tom že v Maďarsku sestřelil Bottaska oba RB. A to nemluvím ani o tom jak v Bahrajnu si Lui každý kolo “zkracoval” trať. Prej že měl RB lepší auto většinu sezony :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:, v pár závodech ale ve většině byl určitě silnější Mergl což dokazuje i to že vyhráli pohár konstruktérů. Už se v tý vaší sektě vzpamatujte trošku a neříkejte pořád AD, chudinka Lui přišel o titul ale to že poslal Maxe to nemocnice a par se radoval jak blázen v Anglii už vám nevadí

2 Likes

A ako si v Bahrajne skracoval trat v kazdom kole? Vysvetlis mi to? Ze mali lepsie auto ako Mercedes to nehovorim ja , to povedal osobne Adrian Newey. Ze vyhral Mercedes pohar konstrukterov to je chyba S. Pereza ze neodviedol lepsiu robotu ako Bottas. To ze Hamilton v Madarsku ostal jediny na pneu do dazda je podla teba jeho chyba? Sa spametaj On s prvej priecky mal sa zobrat do boxov sam od seba? Jeho tam nepovolali lebo mali iny nazor na to ist do boxov a prist o prve miesto. Lenze jeho o prve miesto pripravil Fernando Alonzo z jeho perfektnou obranou ked ho dlho brzdil za sebou aby mohol vyhrat Ocon. Saudska Arabia Max chyba v kvalifikacii a v zavode tolko preslapov ze by iny jazdec dostal trest ale on nie. A tie vytlacania s trate ktore mu zazracne tolerovali aj ked v tej istej sezone pri menej okatom braneni pozicie Lando Noris trest dostal pri suboji s Perezom. V tej sezone to bolo ocividne ze potrebovali aby vyhral Max a nie LH. Podla toho sa aj reagovalo na dianie na trati

Ak pozeras na body vyhrava, ale kazdy vie ze na Hamiltona este zdaleka nema… ak by bojovali o titul, ten co by konkuroval Verstapenovi by bol Hamilton, nie Russell… toho sme uz 2x pod tlakom videli :smiley:

Russell je pod tlakem jeste horsi nez Leclerc, vyhovuje mu prave obdobi kdy se tymu spise nedari, kor kdyz skonci pred Hamiltonem.

Ved jasne, Hamilton zbieral tituly a teraz ked medak ledva taha, mozno skusa nieco s cim by sa zlepsili… Russell si hladi iba ten konkretny zavod a jedine co ho zaujima je skoncit pred Hamiltonom… kazdy vie ze to neni majstrovsky material… aj Toto sa tak nepriamo vyjadril… urcite k nemu hladaju niekoho, kto bude medak tahat ked Ham odide… Russell by ako vodca timu neobstal…

1 Like

masi sa jednoducho bal nechat ukoncit sezonu za SC, co bol jediny spravny a logicky postup, lebo by ho zozrali majitelia komercnych prav za taky zaver bitky o titul… tak ohol pravidla takym hroznym sposobom, ze to nema obdobu v historii sportu ako takeho, co bolo to najhorsie mozne rozhodnutie… cokolvek ine mohol urobit, by sme nejako prezili, ale nie to, co urobil

2 Likes

No, tady to vypadalo dle pravidel ještě v pořádku a mohlo se jít na poslední kolo závodit :man_shrugging:

Here we go again :joy:

4 Likes