Rosberg kritizuje Maxovu jazdu aj prístup: Mal dostať trest a nehrať sa do noci na počítači | Magazín F1 - F1online.sk

To mas zbytecnou debatu. Kdyz to posle Lando, tak proc by ne. Kdyz my poukazujeme, ze tim Lando riskoval a ze je to Max, kdo tam odvratil srazku, tak mistni experti hned tvrdi, ze je to v pohode a jak jinak se ma predjizdet.

Kdyz to Max, posle z dalky cca totez a Hamilton do nej zatoci, coz mistni experti proste nevidi, i kdyz to tvrdi komisari, Max i sam Hamilton a hlavne to maji primo pred ocima, tak je Max samozrejme absolutne zlej.

Nerikam ze Max to zvladl. Byla to z jeho strany chyba. Vedel ze utoci na Hamiltona, coz je asi nejzakernejsi pilot na rostu a o par metru mu to nevyslo.

Fakticky nema moc smysl tu s nima debatovat. Nejde o to ze by meli jinej nazor. Podle nich Max nesmi predjizdet, nesmi se branit a ani startovat by nemel.

Nicmene je videt, ze v Rakousku mel Max pravdu. Svymi dive bombs mel Lendo stesti, ze tam nemel Hamiltona. Uz by sel z drahy pekne vzduchem.

Ale tak ono to prijde. Hamilton se ukaze i Landovi a pristi rok i Charlesovi. Ale uvidime, treba se Hamilton polepsi.

V kazdem pripade Max tuhle cenu nezvladl uplne nejlepe.

Si koukal na jinej závod ne? Hamilton zatočil do Maxe? Však normálně zatáčel, jen Max zase nezvladl manevr na brzdach

1 Like

Já myslím že slova jsou zbytečná, Max se sám zcela odepisuje svým chováním na trati i mimo ni. Ostatně svým stylem dospěl do bodu kdy už mu vlastně nikdo neuhýbá, to ho bez nejlepšího auta zdiskredituje samo. I když komisaři žel nadále u Maxe zavíraj oči a omlouvaj to naprostýma nesmyslama, při tom u ostatních si rádi smlsnou. Když ale v boji bude více aut, Max si takhle jen vyláme zuby. Celkově je hodně překvapivé jak rychle RedBull ztratil svou nadvládu, ale ještě více je překvapivé jak se z toho sere Max.

2 Likes

Este ze je Spa a toto sa bude riesit len do cca stvrtka :smile: myslim ze kto pozeral hlavou nielen ocami podliatymi krvou tak uzna ze to bol racing incident

Max se sesypal. Maďarsko je jen důsledek ztráty dominance RBR a nutnost bojovat s konkurencí. Každý jezdec chce od týmu maximum, no ale je taky potřeba odvádět za sebe maximum a nečekat, až mi někdo da pod nos nejrychlejší/dominantní monopost. Jako myslím si, že teď co Max předvádí může vlastně nechat v klidu RBR v tom ohledu, že po něm nepůjdou jiný týmy. Dovedeš si představit, že by tohle tolerovalo Ferrari nebo Mercedes?

3 Likes

Keby len do štvrtka :smiley:

2 Likes

Alonso byl neviditelný, nikoho nezajímá a navíc zase prohrál s týmovým kolegou.
Madarsko jen potvrdilo že čím déle je v Astonu, tím horší mají auto.
Je to dřevák a ostuda F1.

A jo, ja som nenapisal do ktoreho :smile:

Ako vidis ty tu vzniknutu situaciu ver vs ham a celkovo vykon maxa, coby jeho fanusik?

… a řekneš mi proč tam výše co jsem zveřejnil dostal Sainz penalizaci? Kdežto Max ne? :slightly_smiling_face:

Na to som ja maly pan

Tiez som z toho kysly a len overthinkujem haha😄

Uz nech je tu to AI a nie ludia co su vzdy ini ale nekonzistentni paradoxne rovnako

Proč by měl Emilovi někdo uhýbat.
Teď už nemá vůz o třídu rychlejší se kterým nemá cenu bojovat a ničit si gumy.
Se současným vozem, je Emil stejný soupeř jako všichni ostatní a je teď pouze na Emilovi aby si uvědomil, že objíždění skončilo.

2 Likes

1 Like

Ham mal proste tu zatacku ist rovno, lebo ked do nej zatoci tak Max nemoze prejst,. Proste ide MAX uhybajte.

1 Like

Its time to find new team :smile:

Kdo Maxovi neuhne, tak buď skončí v závodě nebo bude mít poškození monopostu, s tím se pak těžko závodí

Keby Ham utrpel ujmu po Maxovom torpede zo zadu… dostal by 10 sekund. A nebolo by o com diskutovat.

3 Likes

Jenže se nesmí trestat na základě důsledků, ale samotné akce. Já nechápu, že FIA u Maxe zavírá oči a málo co mu trestají, pak tam předvádí tohle, když se mu to x let toleruje

1 Like

Jenže teď už nikdo nepodává jezdcům hlášení, že za nimi jede Emil.
Dříve to byl pouze Pérez, který do nich boural, ale teď už bourají oba jezdci Red Bullu, tak proč se tím vzrušovat. :grin:

Člověk se v tom snaží najít systém, a pokud tedy trestali Sainze za kolizi kdy dle vysvětlení komisařů bylo…

“Bylo nám jasné, že vinu na kolizi nese vůz 55. Při pokusu o předjetí brzdil vůz 55 pozdě, minul vrchol zatáčky a přitom ztratil zadní část vozu, následkem čehož došlo ke srážce.”

… tak nemohu si pomoci, je to učebnicový příklad. No tady to že to nezvládl na brzdách, ztratil kontrolu a došlo ke srážce nebyl problém. Takže co teda, koho se mám zeptat aby mi to vysvětlil, nebo kdo nese za rozhodnutí zodpovědnost a hlavně, co teda bude platit příště?!

3 Likes

Příště budou muset jet všichni mimo trať, když bude přijíždět Max :grinning: