Rosberg kritizuje Maxovu jazdu aj prístup: Mal dostať trest a nehrať sa do noci na počítači | Magazín F1 - F1online.sk

Probrzdil, ale proč? Protože brzdil o 30m jinde než měl a pustil tam dive bombu.
To tam pak může pouštět každý, a svádět to na probrždění, když tam budou dělat takovýhle manévry.

5 Likes

Zase ty dive bombs! To není nic zakázaného, akorát když se to úplně nepovede, tak to dopadne třeba takhle. Komisaři by ho museli shledat převážně vinného za kolizi, což se nestalo :woman_shrugging:.

Však to je krásný manévr, když u toho netrefíš soupeře.

2 Likes

Když si vzpomenu jak Sainz dostal tehdy pently když mu to jen trochu uklouzlo v zatáčce a ťuknul Piastriho, fakt směšný. Piastri tehdy taky mohl udělat víc aby se vyhnul kolizi. Zbabělost FIA jen dále posiluje Maxovo řádění.

5 Likes

A ještě potřebuju vysvětlit, proč udělá McL 2x s Norrisem undercut na Piastriho, když mu pak nařídí, ať ho pustí? :smiley:

2 Likes

Možná posoudili, že Ham zatáhl zatáčku trochu víc než měl… Úplná konzistence v rozhodování nikdy nebude a trestat úplně všechno taky není řešení. Jasně, údajně se trestá provinění bez ohledu na následky, ale aby to rozhodování vůbec neovlivnilo asi nemůžeme čekat.

2 Likes

Slyšel jsem že pokrývali Hama a už se tam zmenšovala rezerva. Zpětně by bylo fajn kdyby Piastriho povolali prostě ještě o kolo dříve než byl Norris a mohlo to být v klidu, a jen na jezdcích. Poučej se.

2 Likes

Nič si z toho nerob aj Hamiltona kritizovali že sa venuje “modelingu” pritom získaval jednu pole position za druhou

2 Likes

Dokoukával jsem to teď ze záznamu. ( :smiley: ale fakt)
McL měl úplně, ale úplně jiné tempo než Mercedes, nechápu proč ho museli pokrývat. :smiley:

A dobré bylo, tak tam Verstappenovi házeli jeden undercut za druhým, a on nadával, že se nechají undercutovat. :smiley: Konečně mě vyslyšeli, když jsem říkal, že stačí chodit do boxů před nima. Dneska jim hodně týmů strategicky vypálilo rybník. :smiley:

Přesně jak to dělal RB na McL… jít dřív, nekoukat se na nikoho a prostě to undercutnout.

A jak Max jezdil o 0,5+ rychlejší časy než Hamilton a nebyl schopnej ho předjet, tak to bylo taky kouzelný.
Pak už to tam musel pustit z frustrace. :smiley: Dneska se mu bude zdát o křídlu Ineos. :smiley:

6 Likes

Však to pustil do Hamiltona na poslednú chvíľu keď Hamilton už mal zatočené… Ako chápem že nemáte radi Hamiltona ale keď za toto je vinný on tak vám chýba objektivita

Tohle není hezké chování. Hodně rychlé zapomněl, kdo mu dal vítězné auto, kdo měl skvělé strategie a perfektní pitstopy. :slightly_smiling_face:
Asi by fakt měl místo her jít spát.

2 Likes

Alonso mal penalizáciu za podobný dive bomb v čine na Sainza😅

… a 3 trestné body :confused:

aj na Zhoua pred troma tyzdnami, ne :smiley: ti spanieli jedni

Red Bull jde do kopru, sledujeme to, Suchara ani nebudu komentovat, doufam ze kdyby mel HAM defekt tak by trest dostal, FIA uz nikdo nerozumi :sneezing_face:

Pocitam ze hodne lidi z Red Bullu dostalo lakavou nabidku z Alpine, Flavio zacina shanet lidi :man_shrugging:

Tady za to tento kontakt měl Sainz pentli :man_shrugging: Jsou to záhady. Jako to jejich vysvětlení to je uplný BS.

1 Like

Co k tomu říct? Florida je takový poloostrov, takže Piastri neměl kudy. Ham to mohl vzít přes Slovensko a zabránit tomu…
Nebo nám Marko zase lhal no. :frowning:

1 Like

Helmut podepsal, tam už se hřeje jen vlastní polívčička :smile:

1 Like

Uhni, jedu já, ztrať se, jedu já, směr přímej
Sbal to, jedu já, z cesty, jedu já, jseš línej

Zdrhni, jedu já, kliď se, jedu já, jsem zdejší

Zahni, jedu já, kliď se, jedu já, rychlejší… Tak přednost mááááám.

3 Likes

Tak jsem se koukl na rozhovor s Hornerem po závodě. Je to dobrý, chrání Maxe, že bylo pochopitelný být takhle frustrovaný, takže žádný problém a tým musí podat lepší výkon. To máš takovou ukázku submisivity a neschopnosti si krotit svýho jezdce :slightly_smiling_face:

3 Likes