Ricciardo vraj za predčasné ukončenie zmluvy požaduje 21 miliónov | Magazín F1 - F1online.sk

Vzpomeň si na Gaslyho v RB.
Když ho vyhodili, tak by ho všichni nejraději rovnou vyhnali sviňským krokem z celé F1.
Fanoušků kteří se od něj na československých fórech neodvrátili se dalo počítat na kusy. Doslova. A dnes?
Dnes většina fandů F1 alespoň uznává, že do F1 patří, ale co je ještě důležitější, tak o něj nechce přijít ani Helmut a to samotné je velká poklona.

Právě proto bych Ricciho neodepisoval a moc by mě potěšilo, kdyby se opět chytil. Právě takové jezdce F1 hodně potřebuje.

1 Like

OK. Ať se chytne. Jen si myslím, že se nezachoval k Alpine úplně nejlépe: vytáhl z nich hodně peněz a potom pláchl za dalším balíkem. Tak trochu vyčuránek, money first. Takže být v čele Alpine, zpátky bych ho nevzal.

Navíc Gasly, tam byla jiná situace. Udělali z něj rychlokvašku, zatímco on potřeboval zrát trochu klidněji. Nemluvě o tom, že v hlavním týmu vůči němu neprojevili ani deset procent té trpělivosti, kterou projevovali k Albonovi (nebo thajským penězům, ale to vyjde nastejno). Takže Pierre se vrátil do klidnějšího prostředí a to mu prospělo. Ricciardo je v úplně jiné fázi své kariéry.

Ale jsem zvědavý, jak to s ním dopadne. V McLarenu mu smlouvu neprodlouží, takže…

1 Like

Mýlit se je lidské, takže touhu jak se Ricci chytne jinde sdílím a samotného mě to napíná.

S Gaslym máš pravdu, že se do RB dostal až příliš brzy. To by možná nevadilo, ale nahradili ho Albonem, kterého tam nacpali ještě mnohem dříve, takže jasná tlačenka ze strany thajského spolumajitele RB.

Nevím, jestli je angažování Ricciarda do Alpine reálné vzhledem k tomu, co se právě stalo - Ricci je problém McLarenu a Alpine jim ho nebude pomáhat řešit. Připadalo by mi i docela diskutabilní, aby místo nadějného juniora, kterého si dlouhodobě připravovali a McLaren jim ho vyfoukl, vzali jejich odloženého jezdce. Ale uvidíme, jak to dopadne, když je vůle, zdůvodnit se dá všechno :smile: .

2 Likes