Ricciardo sa už do Formuly 1 nevráti, predpovedá Jones | Magazín F1 - F1online.sk

Daniel Ricciardo bol kedysi považovaný za jedného z najväčších ašpirantov na titul. V najväčšej sláve dokázal rozniesť na kopytách Sebastiana Vettela a výsledkovo sa počas pôsobenia v Red Bullu vyrovnal aj Maxovi Verstappenovi. V posledných rokoch kariéry si však počínal vyložene zle. Prestup do McLarenu mu nevyšiel podľa predstáv a mladý Lando Norris ho z Formuly 1 takpovediac vypoklonkoval. Teraz si dáva Austrálčan ročný sabatikal, po ktorom by sa chcel do F1 navrátiť. Viacero osobností, najnovšie aj majster sveta z roku 1980 Alan Jones, si však nemyslí, že sa mu to podarí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92356/ricciardo-sa-uz-do-formuly-1-nevrati-predpoveda-jones
Jste z Ricciho zklamaný?
  • Ano :stuck_out_tongue:
  • Možná :stuck_out_tongue_winking_eye:
  • Určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

0 účastníci

K dnešním narozeninám bych si přál, aby se Daniel rozloučil důstojněji. Přeci jen pro F1 udělal kus práce.

Tomu rozumím, ale přání k narozeninám na něj nevypatlej :smile: Vše nej :partying_face:

1 Like

Proč jeden uživatel s Ano má víc procent než já s Určitě :thinking:

Všechno nej Ti přeji, ale předevší dobré zdraví bez kterého nejsme nic. :beer: :champagne: :clinking_glasses:

2 Likes

Prestupom do McLarenu si pochoval kariéru a zutekal z RB ked zistil, že Max ho začína porážať.

Až na ten tlak a náběh na cukrovku (díky RB) to je dobrý. :grin::+1:

Jen aby jsme ještě nebyli překvapení, kdyby zastoupil Hamíka, který zrovna moc nadšeně nevypadá. A jestli Mergl nenaznačí nějaké výrazné zlepšení, tak by to mohl zabalit. Stejně mu letos končí smlouva.

Tlak dneska není problém. Na ten je tolik dostupných prášků. Taky se dá pomoci nějakými léky na ředění krve, které doporučuje devět z deseti lékařů všem chlapům po padesátce. :smile: Třeba Warfalin je velice účinný lék na trávení krys. :grin:

cg Puffak, prajem ti Charlottku aspon na vikend

2 Likes

je mi to ľúto, aj som mu fandil, ale posledné 4 roky ukázali, že už na to moc nemá

Já bych k tomu něco napsal, ale to bych rejpal a jelikož jsem tady zatím za toho hodnýho, tak rejpat nebudu :sunglasses:

Jen napíšu, že souhlasím s tím že se Ricci už nevrátí.

A @PUFF samozřejmě všechno nejlepší :slightly_smiling_face:

1 Like

Další co má potřebu si u jmena zobrazit Inžinier? :thinking: :sweat_smile:

Díky…
Proč? Však my tu jen rýpeme. :slight_smile: Tam sem s tím.

Já pořád čekám na ten rank Kapitán, co mi slíbil Michal. Do tý doby alespoň ten inženýr :sunglasses:

Tam budeš muset splnit hodně podmínek no :smiley:

Pérez vyzerá tento rok dobre a hlavne výborne vyzerá RB19, takže aj keď bude mať slabší víkend, tak body dovezie, v tíme bude pohoda a ďalší víkend bude zas vo forme.

Ak by bol boj o titul testný a bol by naňho tlak byť každý víkend do dvoch desatín za Maxom, tak by možno mal Ricci šancu… Ale takto ťažko.

A ak sa Ricci s nikým nedohodne pre rok 2024, tak sú jeho šance nulové. Takže súhlasím s Jonesom.

Reálně nic převratného. Jen jsem chtěl rejpat do toho, že se Riccimu ten odchod z RB fakt vyplatil.

On neni ale jedinej z RB, kterej se jinde dost spálil.