Ricciardo sa už do Formuly 1 nevráti, predpovedá Jones | Magazín F1 - F1online.sk

Všechno nejlepší :heart: :birthday:!

1 Like

A bez pusy? To se dělá? :smiley:

Od tebe jsem taky žádnou nedostal. :slight_smile:

Jo, někdy je to lepší. Zvlášť ve věku, kdy si ženy nemůžou hrát na schovávanou, určitě víš proč :smile: !

Nejseš na Sainze moc přísnej? :stuck_out_tongue:

Až mi potvrdíš, že nejsi chlap. :grin:

Jsem moderní člověk, takže se identifikuji jako nebinární.

Jsem přísnej na všechny. :smiling_imp:

Každý pátek chodím hrát s babkama pinec. Většinou hrajeme čtyřhry a když se nám podaří hru vyhrát, tak si za odměnu dáváme pusu. A to prosím bez rozdílu věku i duhové příslušnosti nejlepší hráčky.
Nikomu to nevadí ani nevnímá jako něco nepřístojného. Prostě všichni máme radost ze života. :upside_down_face:

:+1: Můžu za sebe poslat dubléra? :rofl: :kiss:

Ricciardo trpel, protoze vypadl z top spolecnosti, v te neni misto na nekolik let. Takze pokud navrat, zase druha liga…

2 Likes

A to mi vsetci este par rokov dozadu pisali, ze si mam pockat, ze Ricciardo bude uspesnejsi ako Vettel. :grin::grin::grin::grin::grin::grin: Jedna podarena sezona boha nerobi. Daniel sa za celu karieru k boji o titul ani nepriblizil. A tych par nahodnych vitazstiev by som pripisoval skor stastiu ako genialnemu talentu. Je to jazdec do top 20 ale ako aspirant na titul… To nikdy nebol ani nebude.

Porazil raz Vettela. Potom podlahol Kvyatovi (!!!) a nasledne taktovku prevzal Max. Utiekol do Renaultu, kde to tiez bolo ako na hojdacke a zduchol do McLarenu. Kde ho Norris strasne sundal v oboch sezonach. A keby vo vedeni timu neboli r_tolezci, zak by mu vtedy v Monze zahlasili, ze nech predsa len pusti Norrisa. Lenze oni sa rozhodli zhrat na chutnych a zakazali pretekanie.

2 x porazil Verstappena. Dopln si to.

1 Like