Red Bull suspendoval juniora Jüriho Vipsa, dôvodom je rasistický slovník | Magazín F1 - F1online.sk

Odsuzovat někoho za něco a sám to dělat. Asi slušný oddíl.

A když bojovníci proti rasismu to zakazování dnes převzali tak to asi nebylo špatné rasistické. Úplně logický úsudek.

Teraz ti @Donnie_Darko napísal ako využívaš whataboutizmus a hneď prvá tvoja odpoveď je “a čo oni…” :smiley:

Takže, neprevzali to bojovníci proti rasizmu, prevzali to niektoré skupiny alebo jednotlivci, a ako som napísal vyššie, podľa mňa je to nesprávne v oboch podobách. Len ty stále kritizuješ tie druhé podoby, ktorých je minimum, a schvaľuješ prvú podobu rasizmu, ktorá je podstatne rozšírenejšia. A z každého tvojho vyjadrenia je vidieť, že rasistické náznaky z druhej strany ťa strašne štvú, lebo ich tu dookola omieľaš, ale zároveň schvaľuješ a ospravedlňuješ klasický rasizmus, čo je neskutočne pokrytecké. A keď ťa vytáčajú takéto marginálne veci, fakt si nedokážem predstaviť, ako by si vyšiloval ak by sa k tebe niekto správal otvorene a priamo rasisticky.

Takže ešte raz, priama otázka: schvaľuješ rasizmus ako taký v akejkoľvek podobe (v takom prípade nechápem, čo ti vadí na tých veciach, ktoré tu vypisuješ) alebo neschvaľuješ žiaden rasizmus (v takom prípade nerozumiem tvojej obhajobe rasistických výrazov) alebo si pokrytec, ktorý sa cíti kvôli niečomu menejcenný a potrebuje si to ventilovať na ľuďoch, ktorí za to nijak nemôžu?
Ja som ti odpovedal, mne vadí rasizmus v akejkoľvek podobe. Tak čakám na tvoju odpoveď. Ďakujem.

3 Likes