Red Bull potvrdil, že Verstappena zradilo auto. Hadjar pripísal nehodu vylepšeniam | Magazín F1 - F1online.sk

Parada, tlieskam… :+1:

No, jeho vypadnuti nic neznamenalo, proste jen nedokoncil kolo nebude startovat posledni, mozna by poskocil o pricku, dve, ale to auto navic nema.

No ale realita bola dnes iná a verím, že by na to víťazstvo mal, ak by štartoval vyššie. Tento rok je to s tímami ako na hojdačke.

Dival jsem se do poloviny zavodu, pak jsem to vzdal, dneska bych v tom aute nechtel sedet ani nahodou.

1 lajk

Kdyz rikam , ze nekdo ho ma rad a nekdo ne . neznamena, ze to jsou jedine dve skupiny jezdcu ktere kazdy ( aspon doufam ) ma ..
Treba ja mam nektere jezdce rad, nekteri jsou mi sumak a nekteri ( sorry Rus) si nemuzu pomoc proste rad nemam .. ale tak to je v pohode a tak to ma byt .. Prece vsichni nemuzeme fandit vsem ne ? :grin: