Parada, tlieskam… ![]()
No, jeho vypadnuti nic neznamenalo, proste jen nedokoncil kolo nebude startovat posledni, mozna by poskocil o pricku, dve, ale to auto navic nema.
No ale realita bola dnes iná a verím, že by na to víťazstvo mal, ak by štartoval vyššie. Tento rok je to s tímami ako na hojdačke.
Dival jsem se do poloviny zavodu, pak jsem to vzdal, dneska bych v tom aute nechtel sedet ani nahodou.
1 lajk
Kdyz rikam , ze nekdo ho ma rad a nekdo ne . neznamena, ze to jsou jedine dve skupiny jezdcu ktere kazdy ( aspon doufam ) ma ..
Treba ja mam nektere jezdce rad, nekteri jsou mi sumak a nekteri ( sorry Rus) si nemuzu pomoc proste rad nemam .. ale tak to je v pohode a tak to ma byt .. Prece vsichni nemuzeme fandit vsem ne ? ![]()