Red Bull potvrdil, že Verstappena zradilo auto. Hadjar pripísal nehodu vylepšeniam | Magazín F1 - F1online.sk

Víš ono stačí ty tvoje hysterické vystoupení. Takže z RBR nikdo neodešel .. Alonso to má dávno za sebou (na základde FP1 časů) .. Tady nebude nikdy objektivita, ale to co předvádí s tou nenávistí sklobenou s hysterii je přesně ten důvod, proč si multiban k tobě přisral. Vrána k vráně sedá a vám nikdy o F1 nejde, vy sledujete pouze výsledky a chodíte si léčit komplexy na forum

2 lajkov

Btw tady je záběr, kdy to křídlo bbylo do nájezdu do zatáčky dávno zavřené

3 lajkov

Však názor měj jaký chceš, a třeba má nejlepší léta za sebou, no rychlostně je stabilně o 3 desetiny rychlejší proti Strollovi než dokazoval Vettel, takže stále má na to potrápit kohokoliv, a to je dobře, a vlastně neuvěřitelné v jeho letech. No paradoxně, k Vettelovi si tehdy psal jen ódy a nenechal jsi si na něj sáhnout že to nebylo dost dobrý, teď si přisadíš Alonsovu prohru v FP1, není ti to směšné?

2 lajkov

Smaž to, je otevřené a basta :grinning_face_with_smiling_eyes: Nebo maj aktivní i zadní difuzor? :joy:

2 lajkov

No ale Mekies řekl že Max neměl šanci, takže Max neměl žadnou šanci. :head_shaking_horizontally::grinning_face:

2 lajkov

Hlavně mají spoustu aktivistů v řadách fans, kteří zaslepeně všemu věří bez zjišťování si faktů. Ne nadarmo se jim říká svědci Verstappenovi

2 lajkov

Jako co k tomu videu říct. Zdá se že tady někdo lže.
Jinak napsat - chyba je na straně aerodynamiky je vlastně velmi “diplomatické”, to mužu říct o každé nehodě do zatáčky, že chyba byla na straně aerodynamiky a že auto nemělo v tu chvili lepší přítlak. :grinning_face:

No nic nebudem se v tom asi šťourat radši. :grinning_face:

2 lajkov

Stejně je tu po tom videu záhadnej klid :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 lajkov

Obě křídla měl dávno zavřené. Tomuhle může věřit jenom naprostý prosťáček. Takže vlastně jeho fanoušci.

2 lajkov

No jo, kdyby odmítali video, tak tady jsou fotky z těch záběřů

1 lajk

Dávno před zatáčkou zavřeno.
Si myslí jak jsou všichni hlupáci jako Koubek s Nedvědem?

3 lajkov

Neměl šanci :pensive_face:

2 lajkov

Je horko no. :hot_face::grinning_face:

1 lajk

Myslím, že nie je dobré rozdeľovať pilotov len na mám rád a nemám rád, lebo potom je v tom veľa emócii. A rozhodne verím tomu, že keď pilot nie je na 100% zladený s monopostom a ide hranu, tak sa môže stať nehoda a je úplne jedno, či je majster sveta alebo nie. Ja napr. fandím Leclercovi, ale tiež sa mi občas nepáči ako dokáže byť až extrémne sebakritický, ale to je len môj názor.

1 lajk

dalo sa cakat nieco ine ako to, ze za tu nehodu moze auto?

ved supergalakticky jazdec chyby nerobi on je dokonalost sama :slight_smile:

Tsolov v F2 docela pěkně, kontrolovaně. Možbá se F1 dočká dalšího mladíka který prošel podporou akademie Alonsa.

1 lajk

Intergalakticky Kristus prece jen existuje.

Jaka skoda, startuje paty a u neho je to jedno protoze auto ma na to pate misto i v zavode.

Je to škoda, lebo je jedno koľký štartuje a koľký by mohol a na čo má jeho monopost, pretože sa po takom náraze ešte môže vyskytnúť chyba ktorá sa trebárs prejaví až v závode.

Leclerc jazdi hranu uz niekolko rokov, pretoze este nikdy nedostal do ruk dominantny monopost, tako Hamilton, Verstapen. Dokonca ani Lando to nemal tak lahke, ako jeho predchodcovia. Lebo musel superit aj s timovym kolegom, ktory mal dokonca obdovo navrch a to sa tak isto jeho predchodcom nestalo.

Takze aj Hamilton je na tom s rychlostou biedne od roku 2022. A dostaval cocku tu na fore kazdy den.

A teraz je v srackach zase Verstapen, lebo nema o 1s rychlejsi monopost, ako superi.

Je to jednoduche, bez monopostu na titul nemas…. A to ze urobi chybu, staci to len napisat a priznat. Ale to by utrpela zase jeho legendarna neposkvrnena rychlost a dominancia nad timovymi kolegami. Kazdy tim, svojho jazdca chrani…..

A potom pridu scifi teoretici a zacnu tu hladat filozoficke odpovede na jednoduchu chybu jazdca.

Tak ako zacias Vettela, ked miloval kolotoce :smiley:

Presne tak isto hejty, ako ty vyhovorky. Je smiesne ze tu skatulkujete ludi, pritom ty sam si tu v minulosti stale nakladal na Hamiltona a Leclerca, ked porazali Vettela.