Red Bull nepoprel odchod Neweyho. Konkurencia si však zrejme počká | Magazín F1 - F1online.sk

Jako že Adrian si stoupne před média a začne plivat na RedBull či Hornera? Buď neznáš Adriana nebo jak to chodí. To spíše od toho Helmuta a Verstappenovců by jsme se mohli něco dozvědět, ti občas ve svém boji něco vypustí.

Jinak že nevíme zda je zatím hornerův sh1t? Když si přečteš článek bylo by naprostou naivitou myslet si že to s tím nemá co dělat. Ale nemusíš na to reagovat, můžeš to ignorovat, pak by jsi ale neměl k tomu psát asi vůbec nic.

Situace je nejasná, ale určitě se dá předpokládat, že Adrian Newey se rozhodl odejít z Red Bullu a v podstatě se odvrátil od týmu

zdroje se shodují, že kontroverze kolem Christiana Hornera z úvodu roku může mít pro Red Bull krutou dohru, ačkoli ve skutečnosti je vyšetřování bosse záminkou, nikoli příčinou krize.

*Tato zpráva souvisí spíše s bojem o moc na pozadí Hornerovy situace, Mělo to destabilizující účinek. Posledních několik měsíců jsem informoval, že došlo k ochlazení vztahů mezi Hornerem a Neweym, což souviselo s třenicemi v zákulisí týmu. Souvisí to s avizovaným bojem o moc a v případě Neweyho i se skutečností, že jeho role při návrhu vítězných aut, vzhledem k některým komentářům ze strany Red Bullu, byla na veřejnosti nedoceněna,

Jinak vyjádřím nesouhlas, takhle se do důchodu z dominantního týmu plný společných úspěchů rozhodně neodchází. Pokud teda nezažívá nějakou tragédii v rodině nebo tak něco. RedBull by rozhodně byl informován jinak a my od nich taky.

3 Likes

Mne zase vadí, že když se objavila první zpráva ohledně RBR, tak to bylo o “twitter odbornících”, potom to přešlo na shazovaní uživatelů fóra, kteří tyhle zprávy sem postovali. Když se dostavala kauza Horny ven, tak to zade bylo, jak lidi jen hejtují a nechápou práci médií, potom to bylo o tom, že se vlastně nic hrozného nestalo, a zase: kde je rozpad RBR? Zase nic odborníci (přitom o úplném rozpadu RBR nepsal nikdo, ani bulvár). A dostalo se to až k Hitlerovi, Gaze, a jak stačí používat mozek u čtení těch zprav.
Nikdo z nás do toho nevidí, dostávají se ven jen určité zprávy, ale tohle chování od RBR fans bylo těžce mimo, a mimochodem u některých stále je

2 Likes

Horner odišiel do VC Austrálie?

Ďakujem, nemám viac otázok k špekuláciam.

3 Likes

Ak je to pravda, rok 2028 ukaze, do akej miery bol Adrian v RB platný, aky bol jeho prinos a dosah.

1 Like

A RBR nenajal právníka na interní šetření?

Děkuji za diskuzi

1 Like

Tady se čeká až s tím přijde Gazzetta itália, to je pak jiný kafe :smile: Je to o neschopnosti přiznat trable v jejich oblíbeném týmu. Je pochopitelně složité k tomu najít z jejich strany postoj protože za 1) nevíš jak to dopadne a za 2) nevíš kdo je vlastně ta škodná a na kterou stranu se postavit. Tak nás maj jen plný zuby že my to z jejich pohledu uplně řešit nemusíme. No ty jejich nevraživé ataky, to už bylo prostě na chocholouška.

1 Like

Jako to bude věc která mě potenciálně velmi zajímá, neb jsem z těch který mu přisuzují velký vliv a mělo by se to časem projevit. Jak tam odkud odejde tak tam kam přijde, jen opačnými výsledky.

1 Like

To mne je absolútne jasne, že ty tu vylezeš a budeš sa tu promenádovať jak prorok.

Škoda, že za tých 7 mesiacov “špekuácii” ktoré tu dookola ste postovali sa nič nestalo. Keby sa za 5 rokov rozpadne Redbull tak sem napíšeš jak si to ty v Októbri sem už postoval.

V októbri samotný Max povedal, že sa nič nedeje. Chápem, ty si vedel lepšie aj zo Situsom.

Takže tu máme pomalý Máj:

Horner mal odísť do VC Austrálie :x:
Max mal odísť do MB :x:
Horner sa mal stať šéfom motoršportu v RB :x:
Marko mal odísť :x:
Waché mal ísť preč lebo dostal ponuku inde :x:
Horner sa mal pokúsiť odkúpiť RB od Rakúšanov :x:
Horner sa mal spojiť s Rakúšanmi aby pretlačili spolu Thajcov :x:
Newey mal odísť :question:

Chápem ale, ono keď nastrielaš špekulácie na 2/3 vrchného manažmentu RB, ono niečo výjde - raz určite

6 Likes

No, takže to vadí spekulace o tvým oblibenym týmu a jezdci, stačí to napsat rovnou. A co, to tu lidi nemůžou postovat zpravy z prostředí F1? Aby se z nich pak nestal Hitler v Gaze? Jako to ti přijde adekvátní reakce?

2 Likes

Toho Hitlera s tou Gazou opakuješ už tak po osmé, už by to chtělo něco jiného

3 Likes

S Hitlerem a Gazou jsem nepřišel já, to jen ukazuju na tu absurditu ze strany RBR fans

2 Likes

Nene, vadia mi špekulácie, ktoré sú vyprdené od novinárov a ničím nepodložené. Lebo také špekulácie sem možem postovať sem každý deň. Každý deň také špekulácie totižto produkujem do takej keramickej veci volanej záchod.

Lebo to neni informovanie o novinkách ale bulvár. Ak máš rád bulvár, enjoy, kľudne si zaplať Topky.sk tam je toho dosť. Ja očakávam od návštevy špecializovaného fóra F1 a od redaktorov, že budú prinášať informácie ktoré sú overené a nie že sa čo týždeň bude strielať od buka k buku a jedného dňa niečo výjde.

Každý máme iné nároky evidentne

3 Likes

A proč si takhle nereagoval na spekulace o Alpině? Proč jsi nereagoval takhle na spekulace ohledně Ferrari? :grinning:

1 Like

Vím, že jsi to neřekl ale pokud dobře vím tak to řekl jeden člověk, tak je zábavné že to vztahuješ hned na všechny, ale dobře. To přirovnání bylo mimo o tom žádná, já jen poukazoval na to, že to furt opakuješ

3 Likes

Lebo ma Alpine nezaujíma? Kľudne nech si zajtra odídu z F1

O Ferrari mi kľudne možeš napísať aká “špekulácia” tam bola a veľmi rád sa ti vyjadrím

Nie každý chodí konštatne komentovať a sledovať novinky iných teamov.

No, ale ty si psal;

Tak to úplně neodpovídá

Nebudu se tu hádat do krve. Co mi vadilo a vadí je útoky RBR fans na ty co postuješ zprávy ohledně tohohle, to je celý. Šlo to řešit i normální cestou

2 Likes

Sis mohl vybrat lepší tým, když Alpine je tým, který snad zajímá jen Ferdu :grin: #PrayForFerda

2 Likes

Stále nikdo neví jak ten jejich interní spor dopadne, víme jen že každý boj o moc má časem destruktivní dopad, to že se to může přelévat ze strany na stranu není nic zázračného. Však sami Verstappenovci i Helmut měli přímo citace ukazujíc na velké problémy. Hele nic, kavalerie jede dál, ať už je to ignorováno nebo živeno. U mě Horner vs ostatní zdá se trvá, ani tohle dle mého úsudku nebude konec, hlavní problém není vyřešen.

1 Like

No dobře, tak třeba i Audi/Sauber. Pointa byla ta, že těhle zpráv je mraky na všechny týmy, jen jiný obsah

2 Likes

To úplne odpovída a mne je jedno či to berieš alebo ne.
Kvôli tomu, že mi vadia špekulácie tak mám teraz morálnu povinnosť pod každý jeden článok napísať, že mi vadia špekulácie?

Pre Alpine priletela jedna špekulácia a vyslovene do týždna tu bolo potvrdenie, že je to tak.

LM kupuje MotoGP - špekulácia a do týždna prišiel officiálny oznam, že sa tak deje.

RB začína 8mi mesiac, že sa tam niečo deje a stále (ešte aj dnes) sa NIČ nestalo. Zatiaľ je jedná veľká špekulácia všetko.

Takže áno, porovnávať 7 mesiacov špekulácii ktoré sa dotkli každej jednej možnosti vs jedna konkrétna vec ktorá sa do týždna potvrdí, je pre mňa markantný rozdiel. Keby tu čítam 7 mesiacov, že sa hovorí o odchode Neweyho (a nič iné k tomu) tak si poviem “ok, niečo evidentne na tom bolo pravdy”.

Ale ak ti príde 7 mesiacov ako adekvátny čas potvrdenia, že “v RB sa niečo deje” tak potom ok. Ja väčšinou očakávam ako potvrdenia rýchlejšie výsledky keď už niekto šíri špekulácie. Navyše, znova opakujem = v Októbri Max povedal, že je všetko ok.

Edit: ale aby som dal ešte iný príklad, tak ani 2 roky rozprávania o tom, že Hamilton pôjde do Ferrari, nie je pre mňa potvrdenie špekulácie. Lebo sa rozpráva o tom 2 roky, a evidentne sa Hamilton rozhodol spraviť nejaký krok “až poslednú dobu”.

6 Likes