Racing Point vraj “bonzli” bývalí zamestnanci | F1online.sk

Pravidla neřeší že to bylo před rokem jinak, pravidla jen nařizují používat takové části které si navrhli sami. Vzít kus od jiného týmu hodit si ho na stůl a zkopírovat to tuto definici možná nesplňuje. Je tu protest tak uvidíme. Já doufám že navrhnout si sám znamená něco víc než jen kluci máte to na stole zkopírujte to, takže snad bude protest vyslyšen.

nechapes? to je ten problem. hranica kedy je to zkopirovane z dokumentacie a zkopirovane z detailnych fotiek (ked tie fotky si mohli minuly rok urobit fakt ze detailne) je tak nejasna, ze zato nemozu pokutovat nikoho. trestat kopirovanie je hlupost pretoze akonahle niekoho za to potrestaju bude sa kazdy stazovat na kazdeho. Netreba zabudat, ze nielen fotky koluju po stajniach, ale aj zamestnanci. Mnohe riesenia sa na seba podobaju. Rozobera sa iba Racing Point. Nikto si nedal namahu zozbierat detailne fotky brzdovych kanalikov inych stajni? Mozno by sa nasli viacere podobnosti.

Ty nechápeš že to neudělali podle fotek ale dle fyzického kusu na stole. Takový kus mohli dle pravidel použít loni, letos ne. Teda o tom je spor který čeká na výsledek.

no ved cakame na vysledok. kus na stole mali uplne legitimne. minuly rok pouzili original tento rok pouzivaju opajcnutu verziu. Podla detailnych fotiek co som videl to navyse nevyzera rovnako.

No já přece netvrdím že by ho tam loni neměli od Mercedesu na stole nelegálně, vůbec ne. Jen že takto okopčený brzdový kanálek již letos nemůžou použít dle dodatku 6 kde se píše že si musí brzdový kanálek každý tým navrhnout sám. Ale tuto odpověď teprve dostaneme. Co se týče toho jk píšeš že minulý rok použili originál, nejsem si jist a myslím že loni ten brzdový kanálek od Mercedesu vůbec na autě neměli. Tehdy pokud se nepletu měli opravdu svůj. Ale jistý si nejsem.

kto povedal, ze to nemozu pouzit ked vedia ako to vyzera/funguje ? Ja som to pochopil tak, ze skopirovali ten co kupovali od M minuly rok.