Admin
Jún 27, 2026, 12:20am
1
Formula 1 vstupuje do prestupového obdobia. Fenomén v padoku známy ako „silly season“ buble pod povrchom a v zákulisí sa zjavne rokuje. Kocky domina však zatiaľ nezačínajú padať. Je zrejmé, že „kľúče od miešačky“ drží Max Verstappen.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237245/prestupovy-trh-oziva-verstappen-rokoval-s-mclarenom-o-slovo-sa-hlasi-aj-bulharsky-talent
Max, len nie McLaren. To uz radsej ten Mercedes.
Přestup Maxe do McLarenu by byl peprný.
Na druhou stranu přestup Maxe kamkoliv by byl zábava
1 lajk
Ferda
Jún 27, 2026, 6:00am
5
Myslím, že žádný tým neposkytne Emilovi tak výhodné podmínky jaké mu zajistil Helmut v RB.
bob
Jún 27, 2026, 8:06am
6
Kdyz uz tak toho Bulhara, ale v Mclarenu je plno.
Situs
Jún 27, 2026, 8:08am
7
Ono jestli chce Piastri pryč, a tomu bych se moc nedivil, tak ta výměna by nemusela být vůbec špatná.
Judas
Jún 27, 2026, 10:12am
9
Presne! Tú predraženú k tinu, čo nedokáže doručovať výsledky (viď tento a minulý rok), tam nechceme
bob
Jún 27, 2026, 11:14am
10
Emil se nikam nedostane, do Mclarenu urcite ne, tam jsou jinak nastaveni, Mercedes taky nic, Ferrari jedine ze by odesel Leclerc, ale kam…