Prestupový trh ožíva: Verstappen rokoval s McLarenom, o slovo sa hlási aj bulharský talent | Magazín F1 - F1online.sk

Formula 1 vstupuje do prestupového obdobia. Fenomén v padoku známy ako „silly season“ buble pod povrchom a v zákulisí sa zjavne rokuje. Kocky domina však zatiaľ nezačínajú padať. Je zrejmé, že „kľúče od miešačky“ drží Max Verstappen.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237245/prestupovy-trh-oziva-verstappen-rokoval-s-mclarenom-o-slovo-sa-hlasi-aj-bulharsky-talent

Max, len nie McLaren. To uz radsej ten Mercedes. :sweat_smile:

Přestup Maxe do McLarenu by byl peprný.
Na druhou stranu přestup Maxe kamkoliv by byl zábava :grin:

1 lajk

Myslím, že žádný tým neposkytne Emilovi tak výhodné podmínky jaké mu zajistil Helmut v RB.

Kdyz uz tak toho Bulhara, ale v Mclarenu je plno.

Ono jestli chce Piastri pryč, a tomu bych se moc nedivil, tak ta výměna by nemusela být vůbec špatná.

Mclaren Verstapen paráda

Presne! Tú predraženú k​:eye:tinu, čo nedokáže doručovať výsledky (viď tento a minulý rok), tam nechceme

Emil se nikam nedostane, do Mclarenu urcite ne, tam jsou jinak nastaveni, Mercedes taky nic, Ferrari jedine ze by odesel Leclerc, ale kam…