Podľa Kravitza „natrel“ Aston Martin ich vlastný dodávateľ | Magazín F1 - F1online.sk

A myslíš si, že veřejné řešení vytvoří větší tlak? ale no ták Puffe … už jen to, že si zpochybňoval, že se tohle mohlo stát od Mercedesu …

Protože to nedávalo logiku, aby to šlo od nich. :smiley:
Snad by Russella netlačili pod 5, když je trest 10. :smiley:

Snad ti dává smysl tlačit i Russella, když tlačili Hama, nebo myslíš, že by Russelovi řekli: v klidu zůstaň, Alo má pencli, jen tě možná dojede Ham?

“Alonso možná dostane trest, tlač na to a dostaň se pod 5.”
Dobře. :slight_smile:

A když tlačili i Hama? furt nevidíš ten point, že kdyby Russell netlačil, tak by ho Ham mohl dojet? :slightly_smiling_face:

Btw furt čekám ty drinky a teď i za to, že nástroj na autě je počítaná jako práce :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jasně… za 3 kola by na něj sjel 4 vteřiny na 30 kol starých žlutých a ještě by ho předjel… Dobře. :slight_smile:

1 Like

Komisaři sami potvrdili, že je nástroj počítaný jako práce…
Jen jaksi pak museli přijít Saudové se 7 videama, co svět neviděl, aby to zvrátili. :slight_smile:
Velice čudné.

Protože komisařům to řekl Wolff (nebo někdo nejspíše z toho Mercedesu), jinak komisaři to pustili a označili za ok. Pak se ozval Mercedes a nabulíkoval jim že se dohodlo že se ten zvedák nesmí dotknout, jenže Aston trval ať ukážou tu dohodu kde se to dohodlo a tam se právě píše že zvedák se dotknout může (kvůli tomu člověku s ním vpředu který tam stojí jako zarážka pro jezdce). Mercedes chtěl být chytrý a podlý a Aston byl chytřejší a lepší :man_shrugging:

Je to teda trochu nekonzistentné, ale Aston Martinu sa podarilo preukázať, že podľa zápisnice zo zasadnutia výboru sa pripojenie zdviháka neráta ako práca na aute.

A kde jsem psal, že by Ham předjel Russella? začínáš taky předělávat to co jsem (ne)psal …

Tak tím pádem nechápu, co je na tom špatnýho, že by ho Hamilton sjel. :slight_smile:

Ne? tak se koukni na ten závod znovu, jak v takové situaci reagoval vůči týmu :slightly_smiling_face:

Omg strasne ste ti všetci pohoršení že hrozný Mercedes ak na to upozornil.

Nezabúdajte že toto je F1 a tu si nikto nič nedaruje keby Maxa, Charlesa alebo kohokoľvek od lepšej priečky delilo porušenia pravidiel protestoval by kazdy od Wiliamsu po Ferrari. Čo si tu akože majú darovať víťazstva ?

Z F1 fanúšikov sa tu stavajú strasne slečinky.

1 Like

Já v tom emoce nemám. Já se o tom chci bavit všeobecně.
Radši na podiu Alonso, ktery tam byl zaslouženě… než ten bulik, ktery prosil tym, aby ho kolega nepředjel.

Myslím, že kdyby to tak komisaři nechali, tak by nikdo neřekl ani popel a každý by řekl dotyk = práce.
I Alonsista Král říkal, že to je jasných 10 vteřin.

Takže jen doufám, že to zvrátili opravdu na základě videí a ne na něčem jiném.
Ono mít tolik videí o tak specifickém problému je přinejmenším zvláštní. :slight_smile:

1 Like

Víš kolik videí takhle vždycky bude?

Není po Abu Dhábí 21 zakázaná komunikace týmů ke komisařům bez předchozí vyzvání? :thinking:

Tak já jsem sem taky jedno video dával kde byli oba se zvedáky v dotyku s autem. Na redditu byly asi 2 videa. To že Aston jich měl 7 je o jejich dobrým přehledu. Mě je docela jasné proč chtěli Russela i Hama co nejblíže k Alonsovi, a sami mluvili u obou jezdců o penalizaci pro Alonsa, oni jediný z toho mohli profitovat. Nebo ty myslíš že Mercedes neměl o hrozící penalizaci pro Alonsa ani potuchy? :thinking:

Jelikož tam říkali, že Alonso možná dostane penalizaci, tak určitě měli.
Ale proč hnali Russella asi nikdy nepochopím… na to jsem asi moc natvrdlej. :smiley:

Aby byl co nejblíže Alonsovi a Ham co nejblíže Russellovi? :thinking: Aby se dostali v konečném účtování před něho kdyby mu napařili 10s?

To je sice pekne, ze si neico taketo myslis a mas takyto nazor mylny, ale pravda je taka, ze sa zaviedla akasi formula VAR ako je vo futbale, ktora sidli v Ženeve a presne na to je, cize ber to ako fakt, ze to tak bolo, je a bude teraz