Po Abú Zabí sa mi vyhrážali smrťou, bol som psychicky na dne, priznáva Masi | Magazín F1 - F1online.sk

Rasisticki fanklub hamiltona…klasika, hlavne ze na neho s anic nemoze povedat ze

Ano vysvetlil, este v rovnaky den ked stewardi zamietli odvolanie.

Ty si to vôbec nepochopil. Ja ťa neobviňujem že si sa vyhrážal ale že sa tváriš že je to v poriadku. A touto reakciou akurát dávaš za pravdu.

Stále veľa vášní a to odvtedy neuplynul ani rok. Ja byť Masim nevystrčím nos a na pár mesiacov niekde zaleziem. A potom vydám autobiografiu s kontroverzným názvom, kde oznámi nové skutočnosti z toho pamätného preteku. A do konca života má zarobené. Alebo žeby to už chystal ?

Knizecka urcite bude, az vsechny prachy co vydelal v F1 hloupe proinvestuje, treba kdyz je narve do akcii Astonu s Alonsem :alien:

Zoolander

" Klames. Fia uznala ze vyklad pravidiel bol dvojaky, ziaden nebol nespravny. To ze lujzu zabudol prezut je jeho problem."

V prvom rade klameš ty!
FIA uznala pochybenie Masiho, čiže Masi porušil pravidlá a bodka.

Ničoho sa neboj.
Urobil si správnu vec.

Ty tu splietaš riadne veci, konšpirátor ako vyšitý…

Kridlo sa RB ohýbalo? Ohýbalo a uprozornili na to viacerí včetne Ferrari, pneumatiky sa menili kvôli bezpečnosti a tiež so zmenou pneu súhlasili všetci a teda včetne RB aj Ferrari…a ten ten trest za Silverstone…to máš pravdu, top bol vtip, ale veľmi zlý, lebo za nehodu si mohol Maxík veľmi veľkou mierou hlavne sám…

Tak kde je u teba ta objektivita???

Krídlo bolo v šedej zóne ako napríklad das… ten zakázali až po sezóne. Krídlo keď sa im to hodilo… tak kde splietam? Testami prechádzalo

Michal824

“Čiže je v pohode niekoho zarezať od Silverstone zmenou pneumatík a ovplyvniť tým pol sezóny ale nie v poslednom závode. Toto čo píšeš je pokrytectvo”

Este raz ti napisem, ze so zmenou pneu suhlasil aj RB, tak si to najdi a dostuduj!

Okej. Rád sa necham poučiť. Nikde som nepísal že som zožral múdrosť sveta

Toľko zbytočných problémov si narobil a pri tom sa stačilo držať zabehnutých pravidiel a postupov. Takto to dopadne, keď chce byť niekto radšej režisérom napínavého trháku ako nestranným športovým riaditeľom. Max ten darovaný titul nepotreboval, túto sezónu ho bude mať poľahky, bez špeciálnych, na mieru šitých podmienok.

Stále sa nájde degeš, ktorý opakuje, že sa LH bál ísť do boxov. On chcel ísť prezuť, no tím to odmietol. Ham sa nebál vyrovnaného súboja, on nepotreboval špeciálne podmienky a pomoc. Bol celý závod jednoznačne lepší a Maxa k ničomu nepustil.

Žeby preto, lebo Mercedes o tom komunikoval s FIA už počas vývoja:

Treba si to doštudovať😉

Okej beriem. Ale nie je to odpoveď na tie flexi krídla. RB ho zatrhli, pritom testami prechádzali. Na žiadosť Mercedesu (nie len ich) zmena testovania… teraz tie podlahy ktoré spĺňajú predpísané testy a zase na žiadosť mercedesu zmena od Spa.

Ak máš iné info rád sa nechám poučiť ale príde mi to celkom zvláštne že príde zmena v strede sezóny… a hlavne teraz keď bolo 7 tímov proti (ak som to dobre zachytil). Schovávajú to za bezpečnosť, pritom od Baku neskáče nikto (alebo len minimálne)

Ja neberiem bezpečnosť na ľahkú váhu… ale ako viacerí z padocku povedali, najväčší problém s tým mal Mercedes a dá sa to vyriešiť zvýšením svetlej výšky… ako prepáč ale tá zmena ide vyslovene pre Mercedes…

To neberiem. Ale ide o to že Mercedes dal auto nízko a potom sa sťažoval že je nebezpečné. Stačilo ho zdvihnúť. To je celá pointa. Nepáči sa mi akú politickú hru zase rozohrali… všetci to dokázali vyriešiť. Majú spraviť to isté a nie kvôli tomu že nie sú konkurencieschopný meniť pravidlá aby boli.

Pre mňa úplne najvtipnejšie bolo ako Toto hovoril že dominancia Ferrari a RB kazí šport. Trochu pokrytecké 2014-2020 by sme vedeli rozprávať všakže?

My s tým ale nič nespravíme všakže? Takže zostáva akurát tak fórum :smiley:

Ked ste mudri tak my vysvetlite pravidlo vytlacanie do sikany a skratenie sikany pri suboji. Ked hamilton nedal priestor a max skratil sikanu musel vratit poziciu v opacnom garde hamilton nemusel vratit poziciu a dokonca odcestoval s naskokom par sekund.

Dalsia vec ked vracias poziciu preco ju dotycny neberie hned ale ubera plyn. Ta kolizia bola… videl som v 300vke po hline jednou castou obiehat mantinely lizat ale 7 nasobny majster nie a nie prevziat poziciu…to miknutie volantom maxa neospravedlnujem ale casu pred tym bolo ajajajj.

Atd…

Kde boli fanusikovia ? A tie telefonaty nie michael alebo posllal som ti email sukromne… uz vtedy mal massi odist. Alebo kavickovanie pred zavodom

Nič nezatrhli, len sprísnili testy a nechali im aj čas na vyriešenie. V Brazílii kto behal za komisármi s fasciklami?