Po Abú Zabí sa mi vyhrážali smrťou, bol som psychicky na dne, priznáva Masi | Magazín F1 - F1online.sk

Bývalý riaditeľ pretekov Formuly 1 Michael Masi v úprimnej spovedi priznal, že po rozhodnutí, ktoré urobil počas pretekov v Abú Zabí, sa mu ľudia niekoľko mesiacov vyhrážali smrťou. Pre Austrálčana nešlo o ľahké obdobie, sám však hovorí, že to z neho v konečnom dôsledku spravilo silnejšieho človeka.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73185/po-abu-zabi-sa-mi-vyhrazali-smrtou-bol-som-psychicky-na-dne-priznava-masi

Tihle vypatlanci zapomneli, jak cely roky kouril mrdcedesu a pomahal jim. V jednom zavode se na ne vysral a hned to schytal. Chudak. Fanousci mrdcedesu jsou holt takovy, to je videt i letos, kdy po 7 letech dominance prosi a zebraji o zmenu pravidel, ktera by jim pomohla.

1 Like

Presne taketo individua ako ty sa vyhrazali Masimu !

Bohuzial moze si za to sam ! Mal sa drzat dlho zauzivanych pravidiel a postupov a nic s toho by sa nestalo. Teraz by pekne dalej skrtal rychle kola za prekrocenie tratovych limitov.

1 Like

No ani sa nedivim, hoci teda to uz je extrem, s ktorym nesuhlasim.
Faktom ale ostava, ze uplne svojim svojnvolnym rozhodnutim, ktore nema oporu v pravidlach znicil najlepsiu sezonu F1 v historii. Potvrdila to aj FIA aj Horner, napriek tomu k naprave neprislo.
Takze odkaz pre fanusikov znie - Je celkom jedno, komu fandite, je celkom jedno, kto vyhrava, nakoniec moze riaditel pretekov sampionat totalne zmanipulovat, a FIA s tym nic neurobi, len ukaze prstom na vinnika. Keby vo futbale na konci zapasu rozhodca namiesto odpiskania konca zapasu bezdovodne pri hre na polovici ihriska nariadil by pokutovy kop v prospech “lepsieho” no prehravajuceho timu, bol by to rovnaky nezmysel proti pravidlam, aky spiskal Masi, no zapas by sa prinajmensom opakoval, ak by FIFA rovno neuznala vysledok ako sa mal zapas skoncit. FIA a Liberty Media vsak iba strkaju hlavu do piesku.

2 Likes

Rasisticki fanusikovia hamiltona?..co na to Luizo? Ospravedlnil sa sa vycinanie svojho gangu?

Klames. Fia uznala ze vyklad pravidiel bol dvojaky, ziaden nebol nespravny. To ze lujzu zabudol prezut je jeho problem.

Dalsi co si melie svoje dookola. Nic dvojake nikdy nebolo ! Len tu to mohlo byt ? Preber sa !

1 Like

Trapko bolo. Preto aj pravidla museli zmenit…any nie je all …cmuk

Topiaci sa aj slamky chyta ze ?

1 Like

Nuz ja za to nemozem, ze nevies po anglicky. A Hamilton nemohol prezut, lebo by Verstappen nesiel a predbehol by ho, a keby sa vsetko ostatne udialo podla pravidiel, titul by ziskal Verstappen. Ked nerozumies Formule 1, tak sa nevyjadruj.

1 Like

prosim vas, kde sa tu nastavuje ten IgnoreList? potrebujem tam urgentne nahadzat niektorych ludi, lebo to sa neda citat ani omylom

Aj mna si chces bloknut ? :smiley: Lebo ja viem kde sa to nastavuje.
Jedine co sa mi nepaci ze ludia co si ich bloknu nebudu oznacovat prispevky ako nevhodne . Tym padom nebudu blokovany !

Kdyby se to udalo v polovine sezony, kdy dejme tomu jeste o nic neslo tak ok.

Ale na kdyby se nehraje, Masi to rozjel naplno v ten nepravy cas.

Ani nerozumim proc dela rozhovory, nic tim nezmeni, finalni vysledky jsou zapsany, ten kdo je nasran svuj nazor nezmeni, zvlast pokud prisel o balik penez :hear_no_evil:

1 Like

Ako ja už neviem prečo stále takí ľudia ako ty stále budú hovoriť len jednu stranu… nebolo to v poriadku čo Masi urobil… ale vždy je tu ale…

Nadával si keď Mercedes vyvíjal motor od 2009 a mal náskok 2 rokov? A zrazu im ho FIA odklepla…. Tajné testy gúm.

Ale poďme k minulému roku… zatrhnú predné krídlo RB na žiadosť Mercedesu pritom testami prešli… ale budiš, keby zrazu so zadným nepríde Mercedes… trest za Silverstone. To bol vtip proste… zrazu v polovici sezóny upravené pneumatiky ktoré ako zázrakom padli vhod Mercedesu… ten spicy motor pod zmrazeným vývojom… čiže tvrdiť že išli na ruku RB je fraška. Keby neprišli čo i len upravené gumy tak Max oslavuje v Katare

Myslis ako v Spa, kde Masi daroval Verstappenovi v boji o titul 5 bodov?

Uznavas a nasledne obhajujes ?!?! :man_facepalming: Co k tomu dodat ! To co dalej pises ma aky suvis s tym co sa stalo ?

To je ako rozpravat sa s niekym o autach ale ty myslis na zenske prirodzenie.

1 Like

Na to som aj zabudol, dík za pripomenutie. Každopádne tie kecy o ukradnutom titule sú podľa mňa mimo. Viac ako 20 veľkých cien a veľa veľa kontroverzií, nie len posledný závod.

A aj na Sky sport hovorili že zaslúžený titul s ohľadom na celú sezónu. Masi pochybil ale nie len v abu dhabi

Rozprávam že o titule nerozhoduje len jeden závod. Dokážeš čítať?

Pochybenia ktore nerozhodovali v dany moment o titule niesu ok ale lahsie sa na ne zabudne !

ALE ROZHODNUTIE V POSLEDNOM PRETEKU KTORE ROZHODLO O TITULE JE VIAC AKO NEPRIJATELNE !

1 Like

Zas zovseobecnujes a rozmazavas zasadne rozhodnutie ktore bolo na konci sezony.

1 Like