Po Abú Zabí sa mi vyhrážali smrťou, bol som psychicky na dne, priznáva Masi | Magazín F1 - F1online.sk

Bývalý riaditeľ pretekov Formuly 1 Michael Masi v úprimnej spovedi priznal, že po rozhodnutí, ktoré urobil počas pretekov v Abú Zabí, sa mu ľudia niekoľko mesiacov vyhrážali smrťou. Pre Austrálčana nešlo o ľahké obdobie, sám však hovorí, že to z neho v konečnom dôsledku spravilo silnejšieho človeka.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73185/po-abu-zabi-sa-mi-vyhrazali-smrtou-bol-som-psychicky-na-dne-priznava-masi

Rasisticki fanusikovia hamiltona?..co na to Luizo? Ospravedlnil sa sa vycinanie svojho gangu?

Klames. Fia uznala ze vyklad pravidiel bol dvojaky, ziaden nebol nespravny. To ze lujzu zabudol prezut je jeho problem.

Trapko bolo. Preto aj pravidla museli zmenit…any nie je all …cmuk

prosim vas, kde sa tu nastavuje ten IgnoreList? potrebujem tam urgentne nahadzat niektorych ludi, lebo to sa neda citat ani omylom

Kdyby se to udalo v polovine sezony, kdy dejme tomu jeste o nic neslo tak ok.

Ale na kdyby se nehraje, Masi to rozjel naplno v ten nepravy cas.

Ani nerozumim proc dela rozhovory, nic tim nezmeni, finalni vysledky jsou zapsany, ten kdo je nasran svuj nazor nezmeni, zvlast pokud prisel o balik penez :hear_no_evil:

1 Like

Ako ja už neviem prečo stále takí ľudia ako ty stále budú hovoriť len jednu stranu… nebolo to v poriadku čo Masi urobil… ale vždy je tu ale…

Nadával si keď Mercedes vyvíjal motor od 2009 a mal náskok 2 rokov? A zrazu im ho FIA odklepla…. Tajné testy gúm.

Ale poďme k minulému roku… zatrhnú predné krídlo RB na žiadosť Mercedesu pritom testami prešli… ale budiš, keby zrazu so zadným nepríde Mercedes… trest za Silverstone. To bol vtip proste… zrazu v polovici sezóny upravené pneumatiky ktoré ako zázrakom padli vhod Mercedesu… ten spicy motor pod zmrazeným vývojom… čiže tvrdiť že išli na ruku RB je fraška. Keby neprišli čo i len upravené gumy tak Max oslavuje v Katare

Na to som aj zabudol, dík za pripomenutie. Každopádne tie kecy o ukradnutom titule sú podľa mňa mimo. Viac ako 20 veľkých cien a veľa veľa kontroverzií, nie len posledný závod.

A aj na Sky sport hovorili že zaslúžený titul s ohľadom na celú sezónu. Masi pochybil ale nie len v abu dhabi

Rozprávam že o titule nerozhoduje len jeden závod. Dokážeš čítať?

Čiže je v pohode niekoho zarezať od Silverstone zmenou pneumatík a ovplyvniť tým pol sezóny ale nie v poslednom závode. Toto čo píšeš je pokrytectvo

V čom? Nenasadili sa od Silverstone pneumatiky s upravenými bočnicami?

Čo presne je hoax?

Loni toho bylo vic ze strany Masiho, nejen osudne finale, vyzval pilota jmenem Hamilton na souboj, hral velkou hru, nezalezi na tom jak moc bude chtit v lidech vzbuzovat litost, je to cele dost nechutne na to, aby si v motorsportu jeste nekdy skrt, stejne jako Briatore, vsechno ma sve limity.

ked vidim plackat svedkov este 8 mesiacov po, tak si vzdy poviem, ze stalo to zato… :wink: :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 Likes

Ešte raz aby sme sa pochopili. Ja uznávam že spravil chybu. Ale tých chýb bolo viac. Prečo sa stále hovorí len o tomto? Keby nejdú s niektorými veciami naproti Mercedesu tak sa posledný závod len krúži. A hovoriť že v poslednom závode ovplyvnenie je horšie ako napríklad v 10… stále to poškodí šampionát

mne staci, ze ich nebudem vidiet ja, aj tak to tu nefunguje na nejake bloky, nerozumiem ako tu niektori clenovia mozu stale prispievat, ale dobre, ved ked to inak nejde, ja si ich chcem bloknut, teba nie. Blacka, Zoolander,kapky atd takychto pacientov, svet u mna bude hned onieco krajsi

1 Like

Šampionát je celok. Nie jeden závod. Čítať s porozumením je problém?

za chviľu budeš plačkať ty, keď zakážu tú nelegálnu podlahu. Checo už testoval tú legálnu v Maďarsku a videli sme kde sa vozil :smiley:
hehe , konštruktéri

Celá diskuze nade mnou jen ukazuje, co za lidi se vyskytuje na diskuzích a sociálních sítích. Každý normální člověk by tady to fanatické rádoby fandění odsoudil. O výhružkách smrtí ani nemluvím. Můj názor je, že by to mělo být posuzováno jako trestný čin a taky trestáno. Nevidím jediný rozdíl mezi tím, že mu budu vyhrožovat osobně, klasickou poštou nebo elektronicky.

3 Likes

To by se ale dost mozna zacala vysetrovat zpetne i ta jeho rozhodnuti na trati a to Masi riskovat nebude. On si jen ufrk do medii a jede se dal. Prirozene ze dostal zavyucenou, nevim cemu se divi, to by mu taky nejblizsi mohli vysvetlit, ze tohle se nedela…