Piastri v závere symbolicky pomohol Norrisovi. Výsledok ho neprekvapil | Magazín F1 - F1online.sk

Škoda, že tu nefunguje na základe :+1: :-1: aj karma ako na mojevideo. Kto má nízku karmu, tak nemôže určitý čas prispievať.

Presne tak. :slight_smile:

Ale našemu lobotomíkovi nedochádza, že mne len slúži k skráteniu cestovania, keď tu s ním mám dlhšiu výmenu. Inak je to len párminútový oddych od roboty občas počas práce alebo vo voľnej chvíli, ja tu nesedím hodiny vkuse. :sweat_smile:

1 Like

Dva komici, ty píšeš:

A ten psychopat píše:

Nevím na co si tu oba hrajete, ale to vaše: my nic, my muzikanti vám žere maximálně 6 uživatelů, se kterýma si ho-ní-te dokola. Ani jeden z vás neignoruje, naopak neustale reagujete případně neustále zmiňujete v příspěvcích. Zkuste si pořídit mozek a sebereflexi, uděláte tím líp

1 Like

Super napísané… Čím viac ľudí to pochopí a bude k tomu takto pristupovať, možno sa tu obmedzí množstvo týchto provokatérov… určite nevymiznú úplne, čo je škoda.

2 Likes

Citam, nemyslim, ze by som hejtoval. Dakujem ale za nazor :wink: vidim, ze frustracia z celej situacie sa zacala prejavovat. Lando ma majstrovske auto, ale od miami na maxa nestiahol prakticky nic :slight_smile: a toto nie je hejt, toto je fakticky stav.

5 Likes

Oni nevymiznu, to ani v realnem zivote… ale o to nejde … i tady je staci pouze ignorovat k zachovani dusevniho zdravi :wink:

3 Likes

A co nam tym chces povedať? Ked my sme naivni tak co si potom ty? :joy: zacinas vopres prehratu hru. Zase

S kazdym v tomto vlakne nemas rec kazdemu vravis ako na teba útočí. Nonsense… Ty si ale chudinka co teraz 🥹

3 Likes

To kto hovori? Ved ja ti vzdy narovinu napisem, ze si totalny chudak. :slight_smile:

Sorry Honziku, viem, ze pre teba ako clena queer woke (ci ako si to vy chore hlavicky hovorite) a neviem akej este komunity, sa to tazko chape, ale niekto ma normalny vztah so zenou a neprkatizuje s chlapmi to co ty so Situsom. :transgender_flag:

Ja ta v ignore liste nemam, ty mna ano, v tom je ten rozdiel klaunik. :clown_face:

Len ked mam cas, tak ta aktivujem ovladacom a posluzis mi na par minut zabavy. :joy: