Piastri v závere symbolicky pomohol Norrisovi. Výsledok ho neprekvapil | Magazín F1 - F1online.sk

Okej, snažil som sa :slight_smile: dal som si záväzok, že do týchto debát ja nepôjdem. Skúsil som okomentovať pretek. Napísal som iba, že nechápem potrebu stále konšpirovať a nadávať si ako je mne a môjmu tímu/pretekárovi a čomukoľvek krivdené… neviem či toto je útok na niekoho pretože Jozef Chroustal to tak nebral a slušne mi odpísal… ja beriem sledovanie F1 ako hobby… chcem sa z nej tešiť a ak by mi mala prinášať len zlosť, nervy, smútok a rozčuľovanie, asi by som ju nesledoval…a rovnako je to s diskusiou tu… mám dôležitejšie veci, pre ktoré sa oplatí žiť (rodina, deti, práca atď… ). Takže pekný deň ti prajem :slight_smile:

6 Likes

On caka este dlhsie ako Ferrari. :sweat_smile:

1 Like

Velmi pekne zhrnute. :+1:

2 Likes

Bernie Ecclestone rozpraval aj to, ze Putin je skvely chlapik. Jeho vyjadrenia nie su dokazom nicoho.

3 Likes

Jistě, když se to nehodí do krámu, tak ani potvrzení od šéfa F1 nejsou věrohodné :roll_eyes:

Skor by som povedal, ze ked sa to hodi do kramu, su uz aj taraniny senilneho Ecclestonea doveryhodne.

6 Likes

Tak článek je z 2017, ale nevadí :slightly_smiling_face:

Čakám, kedy sa objavia “spravodliví” hejteri, čo tu pri každej tímovej réžii v RB nadávajú… Včera Piastri daroval Norrisovi tri body a zatiaľ nič… Nuž… Len toľko ku objektívnosti niektorých “ľudí” tu…

4 Likes

@Jozef_Chroustal

Jozefe, ale včerejší situace ohledně LN a MV, z které asi nikdo není dvakrát nadšený, se dá vysvětlit i bez konspirací, které tu šíří jedna skupinka. Narazil jsem na názor, že penalizace pro Maxe se skutečně zvažovala. Ale Lando fakticky získal pozici mimo trať a penalizace za tento prvek musí/měla by vymazat/částečně znehodnotit získaný benefit. Při double penalizaci pro MV i LN (oba 5 sekund) by se nic neměnilo, fakticky by to bylo potvrzení získané výhody. Takže při 5 sekundách pro MV by to muselo být 10 sekund pro LN, takže nakonec by pořadí mohlo být 3. místo Piastri, 4. místo Verstappen, 5. místo Norris. Trochu moc velký “dárek” pro Piastriho.

Ale je pravda, že to zase trochu kulhá vzhledem k pilotům, kteří dostali 5 sekund v dřívější etapě závodu.

Část problému taky vidím v tom, že tahle monstra potřebují v zatáčkách prostor, takže když se do zatáčky hrnou dva, vyveze to jednoho na okraj dráhy a druhého mimo.

@Horatio7777 Souhlas a :+1: za trpělivost při výměně názorů odsouzené k neúspěchu, rozhodně ne tvou vinou.

@Tomas_Lazar :+1: za objektivitu.

3 Likes

@Tomas_Lazar A ty si čo? Obyčajný hejter Norrisa nič viac. Pozri si tvoje posledné komenty. Len si obtieraš papulu o Norrisa. Tak láskavo nekomentuj ostatných.

2 Likes

Vitej v klubu :wink:

Taky jsem si po nekolika letech cteni komentu slibil, ze kdyz i ja neco napisu , budu se drzet pouze svych nazoru, slusnosti a nenecham se zatahnout do nekonecnych "debat " kde neustale obhajujes co si napsal a co si tim myslel … bohuzel jsem pochopil , ze s nekteryma prispevatelama zde to neni mozne . Napsal jsem to nekolikrat a napisu to znova … oni nepisou, aby se podelili o svuj nazor , ale aby te vyprovokovali tim, ze neco vezmou co si napsal , obrati to , neco vynechaji, neco upravi … a je vymalovano …
Klid , pohoda , jazz … vetsina zde vi jaci taci experti jsou a snazi se je i tak brat. A uzivaji si diskuzi.

Za me tvuj prispevek je na palec nahoru :+1:

5 Likes

Vítej v klubu, dělat se sebe slušného diskutujícího, když v každém 3 příspěvku napadáš jiné uživatele. A ty si na to stěžuješ. To, že se ti nelíbí něčí názor, tak neznamená, že je to záměrná provokace.

2 Likes

:slightly_smiling_face: :+1: :+1: :+1:

Ale ty smudlo … jak se rika, potrefena husa se vzdy ozve .

S kazdym mesicem zjistuji jak tvuj fanklub se zvetsuje :slightly_smiling_face:, jen tak dal a dopadnes jak v realnem zivote … vlastne ne … jen si zmenis nick a muzes to zase chvilku zkouset znova a znova … a znova …

Je jen otazka casu az narazis na nekoho s opacnym nazorem nez ty a zaroven se stejnym pristupem ke “konverzaci” jako ty … a pak pochopis.

4 Likes

Díky za potvrzení, že jsi pokrytec, co tu chodí shazovat jiné uživatele a neřešit F1. Celý tady ten vyblitek sis mohl ušetrit, jenom si ukázal, jak si protiřečíš. Nechoď tu pak brečet, že ti někdo nastaví zrcadlo, na ty tvoje lži :slightly_smiling_face:

1 Like

Pekne zhrnute. :+1:

Toto je presne dovod preco som tu nad tym zlomil palicu a prestal niekey slusne diskutovat, lebo s k0k0tmi sa slusne neda. :slight_smile:

1 Like

Toto tu dlho nebolo, ze by si sa lutoval, ze ta niekto zhadzuje. :joy:

4 Likes

Alespoň sám uznáš, že s vaší úderkou z modré ústřice se to slušně nedá

1 Like

Honzie ty si tu rezident modrej ústrice, Situsuva pegging princess a vyznávač LPGTDI ideológie, nie my. :transgender_flag:

Nema cenu se snizovat k jejich urovni … je to zbytecne a nici to karmu :wink:

Jak se rika, nejhorsi srazka je s blbcem . Nejlepsi je , je proste ignorovat a venovat se tem, kteri si to zaslouzi. Zivot je jen jeden tak proc ho plytvat na virtualni hadky s anonymem.

PS: je jen skoda, ze tady krom :heart: nemuzeme davat taky :-1:. … ale co uz

6 Likes