Péreza ženie tlak z konca zmluvy, hovorí Marko | Magazín F1 - F1online.sk

A proč mu to monopost dovolí?
Pozor, není to moc jednoduchá otázka.

Moc nerozumím. Jednak mi Max připadá stejně odskočený jako v minulých dvou letech, jednak to snad Pérez dřív nedělal naschvál. Teď mi zatím připadá prostě soustředěný bez křeče. Možná až začne myslet na boj o titul bychom se mohli zase trochu pobavit.

2 Likes

Protože má Red Bull v současnosti nejrychlejší monopost, který se dobře nastavuje

Co kdyby se náhodou Emil rozhodl, že odejde jinam.
Najednou by měl RB s jezdci velký problém a proto už Péra nepřehlížejí jako v minulosti.

To měl i loni a předloni.

No co jsem četl, tak loni a předloni se RB nenastavoval tak "jednoduše "

Výmluvy se vždycky najdou. Williams je toho zářným důkazem.

Kdyby Max odešel, tak Peréz určitě nebude pilotem číslo 1 pro RBR

Byl by to třeba Sainz, ale tým se musí pro všechny případy jistit. Sainzovi by chvíli trval, než by se usadil a každý bodík by mohl chybět.
Berme Sainze pouze jako možnost, né jistotu.

Teda nakouknu sem a hned vidim dve konspiracni teorie. Ze maj Perez a Max odlisny auta uz jsme slyseli, ale ze Perez ma vyssi pritlak, aby kryl Maxovi zada je uz sesta nova letosni konspirace. Jaem zvedavej, na jakym cisle se letos zastavime.

Ale nejhorší je, že by klidně mohl a stejně by to byla pohoda :smile:

1 Like

Žádná letošní konspirace, ale čistá fyzika.

Pokud by Max odešel, tak pravděpodobně ne sám, ale s docela podstatnými lidmi. Pro RB by to mohl být daleko větší problém než koho posadit do sedačky, proto taky ta rovnice 51 : 49 není tak úplně jednoznačná a proto by si taky Horner měl nechat zajít chuť “ukázat, kdo je tady pánem”. Nějaký Checo Pérez tady myslím hraje úplně poslední roli, ale hádat se nebudu :slight_smile: .

4 Likes

Já seriály typu ordinace v růžové zahradě nesleduji, proto nedokážu správně odhadnout kdo, kde s kým a na kom, proto tyhle turistické odhady raději nechám osudu. :smile:

Zrovna ty ses jeden z vrchnich konspiratoru, takze to konspirace je.

Při vší úctě, co s tím má ordinace v růžové zahradě, kterou jsem mmch nikdy neviděla? Jestli myslíš navázání Maxe a možná i Neweyho na Marka, tak to by se nemuselo vyplatit podceňovat. On je pan doktor už v letech, ale žádný nýmand to pořád není (a proti Berniemu pořád cucák :smile: ).

3 Likes

Nemyslím si, že je Adrian fixovan na jezdce, ale Helmut určitě ano

Já taky nikdy žádný díl ordinace nevoděl. Dokonce i reklamy s touhle tématikou okamžitě přepínám na jiný program, ale slyšl jsem, že tam bývají udivující změny.
Když tady čtu co všechno se v RB chystá, tak si říkám, že i samotná Liberty má ordinaci jako povinnou četbu. :grin:

@HellHogr má s tím cucákem pravdu.

Ne Adrian na jezdce, ale oba na Helmuta. Nikdo z nás do vztahů v RB pořádně nevidí, ale pokud se v krizi objeví odstředivé tendence, tak to asi moc v pořádku mezi jmenovanými nebude.

1 Like

Adrian žije v úplně jiném světě, než Helmut. Dokonce i než Emil.
Adrian se nemusí za nimi táhnout jak smrad.
Je to úplně naopak. Ti chytří se naopak snaží táhnout za Adrianem.