Ocon zúril, keď Verstappen dostal šancu v F1, kým on mal pracovať ako mechanik | Magazín F1 - F1online.sk

Jo takto, na zavody sa divam aj na fps aj na kvaldy, len tu na fore uz do live topicov nechodievam

1 Like

Ja moc taky ne. :grinning:. To mame stejne.

1 Like

Můžeš si v nastavení myši nastavit, že chces aby kolečko přeskočilo více řádků. :grin:

@HellHogr jestli chceš poradit Davidův spoustěč, aby ho to vykolejilo ze zenu, tak to heslo znám. :grin::grin:

To je ono, pokrocila faza, takto sa to robi

3 Likes

Nebo rovnou může stisknout klávesu End. A může být v klidu, přeskočí jen komentáře co ho nezajímaj :grin:

3 Likes

Ale dost, žádný interní boje v RBR nejsou, všechno to vytvořila zla media

Co tu šíříš tyhle mediální zvratky? :smile: Adrian je v RedBullu s týmem jednotný jak nikdy, zbytek je nehorázná lumpárna médií a ty na tom jen parazituješ :grimacing:

Oukej boomer. 15xparazit

No proto, nenech se ovládat medium fake news!

1 Like

Už ani to Fiarri není spouštěč :stuck_out_tongue:

Vlastně mě napadá, že tenhle styl diskuze je trochu spouštěč :grin:

Šíri sa to. Stretli sa a majú opäť.

Uz aj ty siris bludy a dezinfo :sob:

Celý život pracujem s marketingom a médiami. Som za to platený :slight_smile:

1 Like
1 Like

V pohodě, to se tu zase jen jede zvláštní kampaň. Když se psalo o mocenských bojích v RBR loni, tak se tomu někteří vysmivali a zesměšnovali, v kauze Hotner potom psali, jak za to můžou jen zlé media, ale jakmile by šel kvůli tomu Newey do milovaného Ferrari, tak je to pravda :grinning:

1 Like

Mezitím …

image

… třeba to je skutečně v rovině, buď my, nebo on :grin:

1 Like

Už by to kluci měli uklidnit, nebo tu někdo bude mít falešný high hopes :grinning:

Horner nesmí vyměknout, musí to dotáhnout do konce :grin:

1 Like

Nechcem hovoriť za ostatných. Kritické myslenie hovorí, že máš zbierať dáta a potom sa rozhodnúť. Ja som na Hornera názor v niektorých aspektoch zmenil. A Newey vo Ferrari? Máme šumy a budeme čakať, čo bude ďalej. Hamilton do Ferrari bol tiež šum, potom ďalší a ďalší a nakoniec sa to potvrdilo. Poďme krok po kroku :slight_smile:

1 Like

Taky jsem změnil názor na Hornera. Jak morálně, tak mocensky :thinking:

1 Like