Ocon zúril, keď Verstappen dostal šancu v F1, kým on mal pracovať ako mechanik | Magazín F1 - F1online.sk

Mnohí piloti v dnešnej Formule 1 sa poznajú už od detských čias. Na rošte máme v súčasnosti silnú generáciu jazdcov, ktorí sa narodili v druhej polovici deväťdesiatych rokov a vyrastali spolu na rozličných úrovniach európskeho motokárového športu. Medzi najlepších patril aj Esteban Ocon, ktorý ako chalan dokázal poraziť aj takého Maxa Verstappena. Keď teda Holanďan dostal šancu v F1 ešte pred ním, podľa vlastných slov bol dosť naštvaný.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147178/ocon-zuril-ked-verstappen-dostal-sancu-v-f1-kym-on-mal-pracovat-ako-mechanik

Hm, tak videt ze VER nasilnicka mafie uz uradovala v motokarach, vsichni si vzpomeneme jak se chtel S Oconem prat kdyz ho predjel. :writing_hand:

To nebyla žádná rvačka, Verstappen mu chtěl jenom udělit pár facek, za to co předvedl na trati, nesmíš být tak úzkostlivý Bobí

3 Likes

Což je úplně normální stav. Když tě nekdo naštve na silnicích, tak ho zastavíš a dáš mu pěstí?

1 Like

Ocon mu mel dat hned z kraje jak za nim prisel po drzce a byl by klid, skoda ze to neudelal :ninja:

Škoda no, měl jsi mu to poradit, to jsi zazdil

2 Likes

Houno radit, mel mu takovou natahnout az by se mu hlava pretocila, co ma do nekoho strkat kdy neumi predjizdet, dobre uz tak?

Veru. Mal mu jednu natiahnut… max :joy:

Bobíšku, a víš ty vůbec, že Ocon byl o kolo pozadu? Dostal za to i trest za tu zhovadilost co předvedl, ale zbytečné tobě něco vysvětlovat, ale tak známe své lidi, řekne se Verstappen a tobě praská cévka a dochází k obrovské objektivitě :smiling_face_with_tear:

4 Likes

Vime ze kdyz je pilot o kolo pozadu muze predjet leadera? VER byl tezce pretezovany, proste mu ji mel Ocon natahnout, mel skvelou pozici, skoda.

Jsem zvedavy jak dlouho vydrzis bez osobniho utoku :eyes: , vidim ze mi uz praskaji cevky hmm…nervozni komoleni nicku uz taky vidim :drooling_face:

Nemusíš být zas úzkostlivý, nikdo na tebe útočit nebude neboj Bobí, udělal jsem chybu, že jsem se vůbec k tobě vyjadřoval, uznávám :hugs:

2 Likes

Uzkostlivy :sneezing_face: Takze sedis za stolem a nervozne zmoulas roh ubrusu aha, uz lepsi? :swimming_woman:

Vyjadrovat se muzes, ale tvoje osobni blitky si provozuj nekde jinde, nuda co…

Chces zase ban?

2 Likes

Ježek zase vyhoržuje, ale ne všem stejně za stejný prohřešky, nic se nezměnilo

1 Like

Hellhogr ochranca slabsich duchom. Dneska mas sviatok

1 Like

No mel jsem Ocona za drsnaka. A on je tak nejak litostivi. Samozrejme chapu ze sam sebe vidi jako lepsiho piloto, sebekritikou nikdy neoplyval, coz muze byt na skodu, ale pokud se clovek aspon dokaze poucit (coz Ocon nedokaze, i ve svych 27 dela to co vzdycky) nic proti.

Jenze ma velkou nevyhodu. Kdyby byl mimo F1, mohl by tuhle kartu hrat. Ale ono je na nej bohuzel pro nej videt. Takze se ty nejlepsi teamy moc nehrnou nabidnout mu angazma. Ale treba se to zmeni. Mozna si ho vybere Wolf na pristi sezonu, mozna Audi, mozna si v RBR reknou ze si vezmou Ocona misto Checa, vysel by urcite levneji. Prilezitosti jsou.

Zvlastni je, ze se Ocon nezamysli nad tim, proc se na nej nestoji fronty? Ze by vsichni sefove byli hlupci? To se mi moc nezda.

2 Likes

Ja tě neochraňuju, ale spíš popisuješ svuj job tady. Nezapomeň pak napsat, jak si myslíš, že Josovi nadavky na mě a Situse jsou na místě, protože se ti nelíbí styl, jakým fandím a do vedlejší diskuze běž brečet, jak má mít Bob ban, strašný pokrytectví :grinning:

1 Like

A na kolik pilotů v F1 se stojí fronty? Na 4? Tak ostatní nebudou říkat: no jo, jsme průměr, co se da dělat, nebo co by si od nich čekal? Tím neobhajuju Ocona, ale z jeho pozice je to logický co dělá

1 Like

Bobíček nesmí dostat ban, to je taková atrakce taková místní tady, cirkusová vložka do programu tady na foru :smiley:

4 Likes

Toto je presne dovod preco na teba nemam chut uz ani reagovat- tvoje nevyriesene traumy

Sa tu bijes do prs jaky si No.1 fanusik ze vies najviac mas prehlad najvacsi, niekto nieco postne tak v zapati komentujes ze si to tu uz postoval, akoze ak ti chyba uznanie tak ja som ten posledny od koho ho mozes cakat

Da sa tu koexistovat aj bez rypania, len treba chciet

6 Likes