Ocon zúril, keď Verstappen dostal šancu v F1, kým on mal pracovať ako mechanik | Magazín F1 - F1online.sk

Kdo dostane ban je zlej, … oh počkat :smile: To je ta faleš no.

1 Like

Tebe sa uz tiez jeden riesi :smile:

Nevyhrožuj, dokaž to :slightly_smiling_face:

To nejsou traumata. Mě to přijde od tebe směšný, prostě si tu protiřečíš a nevím proč se tu stavíš do role: chces ban? Jako co tím vyrešíš? Navíc si zase sám odporuješ i vzhledem co si psal v tehle diskuzi.
Je mi jasný, že ty uznáváš překroucený morální hodnoty, takže ani to mne nepřekvapuje. Jen by bylo fajn, kdyby sis držel jednu roli a neměl tendence vystupovat na ostatní tímhle stylem, když obhajuješ úplně to stejný, ale u jiných uživatelů. Za mě není ok co tu Bob dělá, ale není jedinej a ostatní tu s Bobem furt jsou, takže ti bany nic nevyřeší, když tu někdo během hodiny vytvoří tři účty.
A k tomu článku, to jsem jen poukazovalo na to, že se tu bijete do prsou, jací jste fandove a stejny info je už davno v eteru, takze s tim fanděním a knowladge to tak hot nebude :slightly_smiling_face:

1 Like

Skupinka svaté pravdy tu vyhrožuje banem, kdyz jejich členové měli bany, velice vtipné :grinning:

2 Likes

Not reading that essay a uz mi daj pokoj

Vyslovili jsme ti nedůvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Si ostal s detmi v skolke dneska ci co sa zase deje :smile:

To mi pověz když chceš rozdávat bany :smile: Jako vždy jen na jednu stranu :shushing_face:

1 Like

To máš pravdu.
Většinou to pomáhá a je to vyřešený. :grin:
Pak je buď mír nebo úplnej kráter.

Resis tady veci, kde se snazis obhajit zjevne, ale oni te stejne poslouchat nebudou.
@Dietrich_Reimann ujel Ok, ale je to vyjimecna vec. Pak tu mas @bob , coz je typek kterej by mlatil kde koho a nasili tady vychvaluje porad (teda proti tem ktery nema rad).

No a ty se nechas vtahnout do diskuze s @HellHogr , kterej ucelove prehlizi vsechny tyhle excesy @bob , ale na tebe vytahne ze jsi neobjektivni a ze to mas sekat padni komu padni bez ohledu na minulost dotycneho.

Delas chybu ze na to reagujes. Bohuzel chlapci jsou toxictejsi a toxictejsi, protoze stale mene a mene lidi na ne reaguje. Tech svetlych chvilek, kdy napisou neco konstruktivniho a vyvazeneho je uz tak pomalu ze nevyvazi ten troling co tu jinak predvadi.

Bohuzel tim pleveli diskuzi, takze psat o tematu se pak nikomu nechce, protoze se na jeho posty lepi tohle svinstvo.

3 Likes

proč lžeš? nebo neumíš číst?

neuvěřitelně trapní, oba dva. Oba tu hlásíte, jak někomu chcete dát ban, nebo jak je někdo rádoby odborník a neumíte za prvé ani pořádně pochopit psaný text a za druhý nemáte ani špetku sebereflexe

1 Like

Chlapci, co kdyby jste se vykašlali na to řešit se navzájem? Stejně to nevyřešíte. :slightly_smiling_face:

1 Like

Davide, končně jim udělá osvětu? :slight_smile:

Mě je to ale u prdele, mě tohle nezajímá scroluju dál, maximálně dám nějaký srdíčka.
Akorát mě štve, když se musí scrolovat až moc :slightly_smiling_face:

1 Like

Ale tak, nebudeme budit vášně ne? :stuck_out_tongue: tak já myslím, že sis tu už na to zvykl…

Este ze sa v nedelu jazdi tak brzo rano, to budu vsetci spat, ja liveko uz ani nesledujem tuto sezonu :smile:

Vazne chces ten ban? :sneezing_face:

Já jsem za ty roky na internetu mistr Zenu, nicméně občas pořád mám potřebu něco takového napsat. :smile:

Jsem koukal jak brzo se letos jede…řekněme že budu jeden z těch, co bude spát :grin:

1 Like

Ja jo. Na prvnim mi jezdi Max a za nim se to maze. :grinning: Ani moc neresim jestli jde o bodovany nebo nebodovany pozice. I kdyz je letos fakt, ze jak jsou ty formule nejak vyrovnanejsi, uz se asi tolik nepredjizdi. Ono taky predjet nekoho, kdo je v realu o 1 desetinu pomalejsi je asi fuska. :smiley: