Ocon je rád, že Alonso odchádza: 98 percent práce bolo na mne | Magazín F1 - F1online.sk

To bude nejspíš proto, že ve finále stejně záleží na tom, kolik kdo přiveze bodů. Ale dalších podpůrných statistik se dá vymyslet libovolný počet, podle toho, jaký výsledek kdo potřebuje dosáhnout nebo podpořit :wink: .

1 Like

Asi jo nebo jako o každém druhém závodním víkendu s Castrolem, kde dělal promo

Ocon mi v tomhle připomněl pana Lorenca z filmu na samotě u lesa: a takhle to může být pane Lorenc? asi tak nějak to vypadalo to pracovní vyrížění :rofl:

1 Like

98% mi přijde jako přehnaná blbost.

2 Likes

Hele Site, neměníš se nám náhodou v Tomyše? :wink:
Já takové překlepy někdy dokážu i lépe, tak to neber jako urážku.

A Ocon si taky vymýšlí. Alo přece dělá všechno na 130%, takže se na vývojí Renaultu podílel minimálně 2,5 procenty. :grin:

Ferdinande, nevyhýbej se tomu zase

Pravda, občas se mi to povede hodně blbě :joy:

Neboj, jsem si jist, že Tě stejně všichni pochopili. :wink:

Nejsem kolovrátek.

No to nejseš, ale zase se vyhýbáš i věcem, který píšeš pod jinýma článkama, když se obrátí

Vysvětlil jsem dost přesně a nemíním o stejné věci mlet stále dokola, dokola … dokud stejně spokojený nebudeš.

Ne nevysvětlit si to v tomhle podání, tohle je házení špiný a ještě úplně ■■■■■■■■

Pár věcí na Oconovi rád nemám, ale nakonec jemu odchod Alonsa vyhovuje nejvíce a teď má za cíl zničit Gaslyho a stát se lídrem. Podle mě se mu to povede, co nevíme je jak s ním bude vzkvétat Alpine samotné a co konkurence. Osobně bych se na místě Alpine docela bál McLarenu i Aston Martinu, sezona 2023 bude z tohoto hlediska dost pikantní a i osobní. I to přitáhne k obrazovkám, ale ještě lepší by bylo kdyby pro best of the rest začala být občas nějaká ta bedna na dosah.

PS: vlastně Ocon udělal to co radím Russellovi, vystrčit lokty, občas nějakou tu prasárničku a pokud tě tým nepoloží což je složité tak máš vyhráno :man_shrugging:

1 Like

No myslim, že Ocon by se měl už začít soustředit na Gaslyho a to jak potáhnou “v poklidu” společně tým. Každým takovým prohlásěním ze sebe dělá ještě většího blbečka - antipatie musí teda sklízet ve velkém.

Já myslím, že by Ocon měl začít chodit na terapie, s tím klukem není něco v pořádku