Ocon je rád, že Alonso odchádza: 98 percent práce bolo na mne | Magazín F1 - F1online.sk

Jeden ale jenom tlamou😀

Pise sa o vyvoji na simulatore.
Ja neriesim kde sa ma a nema stazovat (ani ho nemienim obhajovat). Vyssie som pisal ze tieto reci nikomu nepomozu.
Reagujem na teba ze vdaka marketingu a vyvoju na simulatore by mal byt noekto rychlejsi

Podla mna to mal Nando tak zazmluvnene. Ja to neriesim. Vyssie pisem ze tieto Oconove reci nikomu nepomozu.
Tak ako nepomozu silne vyhlasenia napr Norrisa alebo napr stazovanie sa Alonsa za horuca (za ktore sa potom musi ospravedlnovat) a pod.

1 Like

jedna vec je to aku zmluvu mal alonso a aku ocon ak alonso podla zmluvi nemal povinosť hodiť na marketingove akcie tak to mal dobre ošetrene a ocon nema čo plakať ked si to v zmluve nevydupal to je jeho problem a čo sa tika toho no uprimne Alonso šiel preč s timu tak je jasne že ho k vyvoju auta na dalši rok ani sam tim nechel pustiť aby alonso neodniesol nejake zaujmave informacie ale toto je bežna prax pilot ktory po sezone ide k konkurenci tak ho nepuštaju k vzvoju noveho auta takže zase ocon plače na nespravnom hrobe a nakoniec uprimne už na začiatku sezony som si šimol že ždy ked sa alonso a ocon stretli tak to bolo nahrane a uprimne vieme aky je alonso ale v toto pripade to bolo skor vzna ocana ktory si ako si stale potreboval niečo dokazať bude sranda s gaslym

a to som napisal kde?

Musí se dostat do takový pozice, aby taky mohl dělat jen 2% věcí.
Tak to funguje všude. :slight_smile:

Jen v jednom nejmenovaném týmu to fungovalo naopak.

Jak za chvíli? Dyť si na Emila dovolil vystrčit drápky ještě když jezdil za RP. Tehdy byl dokonce o kolo vzadu, ale v dané chvíli byl rychlejší než Emil.

Ferdo co si psal o tom házení špíny?

wow, a to človek si myslí že Alonsovi jehovisti už nemôžu s ničím prekvapiť.

Koho mi to tak pripomína? :thinking: Tip: pozri sa o riadok vyššie. Naozaj fascinujúce. 98% chyba Ocon, 2% chyba Alpine ale budeš tu písať o sebareflexii. Bravo.

Ale aspoň bude zábavná budúca sezóna. Všetko bude Strollova chyba, či už starého alebo mladého. A to si ani nechcem predstaviť čo tu budete vypisovať ak ho ešte aj Stroll porazí lol.

Sam aj Alonsovi steloval motor

3 Likes

Já bych zase chtěl u tebe vidět normální arguemtnace a ne, že bdueš psát nesmysly a na realny fakta utečeš zase s brekem :kissing_smiling_eyes:

Ake fakty ti mám napísať na tie rozprávky čo som ti práve citoval?

Tak to ale býva, na hlúpy komentar dostanes hlúpu odpoveď väčšinou. A ked použijem argumenty tak ich ignoruješ a melieš si len svoje dookola mimo témy ako keď si vytiahol svoje bullshity o Vettelovi. Chceš fakty ale sám tu básniš že 98% chyba Ocona a 2% Alpine a následne vytiahneš úplne odveci niečo o sebareflexii. Na takúto hlúposť naozaj nemá zmysel reagovať inak ako výsmechom.

1 Like

Já jsem zvědavej co budeš psát ty když Alonso na rozdíl od Vettela bude zajíždět častěji před Strollem než za Strollem :smile:

Že do toho mluvím, Vettel Strolla v obou sezónách spolehlivě porazil, to jenom pro pořádek.

3 Likes

Ano, jen koukám na data a Stroll dojel před Vettelem 22krát a Vettel před Strollem 19krát. Takže Stroll v závodech vyhrál 22-19 což mě překvapilo.

1 Like

Tak to by mě nenapadlo, že se teď nejezdí o body, ale kdo víckrát dojede dřív bez ohledu na body. Tak to Stroll vyhrál, to jo. Šikovnej kluk :slight_smile: . Ale zase na kvalifikace vyhrál Seb, to se počítá nebo na tom nezáleží?

Ale tvoje existence na tomhle webu je výsměch, vůbec nechápeš pointu toho příspěvku a začneš psát svoje klasické nesmysly a to nemluvím o tom, že na fakta jsi nikdy neragoval jinak, než utěkem a sám si žádný fakta nikdy nedoložil

Vettel vyhrál v kvalifikacích 24-19, není to moc ale ale počítá se to :wink: Popravdě mě přišel Vettel rychlejší než hovoří tyto výsledky :man_shrugging:

Byl rychlejší, ale upřímně řečeno ne o tolik, o kolik by měl

Zrovna info na twitteru

… ty 2% si Alonso plní asi zrovna teď :smiley:

1 Like