Norris: Víťazstva som sa nevzdal, stratil som ho na štarte | Magazín F1 - F1online.sk

https://x.com/1250cc03004c44e/status/1816109239506723157

A máš to

Od toho tu jsou jiní, kteří závidí úspěchy druhých… :smiley:
Já jsem zabezpečnej na 3 životy.

Však dva z fóra jsou na tom videu, nebo kde myslíš, že se vzala Gaza a kapitalisti? :grinning:

1 Like

2 Likes

2 Likes

Takže to je všechno stejné víceméně.

Já tam vidím až 6km/h, nepovažuji to za málo. Ale vědu z toho dělat nebudu, myslím že to zmenšují správně.

+34 vs +28 ti přijde stejný jo? :smiley:

Lando je druhý a majú najlepšiu formu + frustrácia Maxa s ťažko ovládatelného auta. Aby ho takáto mentalita nestála možnosť vyhrať titul. Mercedes tento rok ide hore a RB svoje chyby napraví pre 25 a 26 je lotéria nikto nevie kto bude dominovať.

+34 vs +28 = oba 317 = stejný.

no stejný to není, když Mercedes měl oproti Ferrari bez DRS 6km/h míň

… a hlavně RB2 je často přímým konkurentem pro Aston, takže tam je to pro Aston dost nevýhodné to zkrácení DRS zóny.

1 Like

jazdecky sampionat podla teba hodnoti vysledok jednotlivca? aha

kolko ludi sa zaujima o pohar konstrukterov? myslim, ze dost. Raz som bol v krcme a poziadal som o prenos F1. Bola to zhodou okolnosti Kanada 2019. Bolo tam par 40-50tnikov a zacali spominat na staru dobu. Neboli to ziadni biflosi ako my ale jeden tam vymenoval ako sa postupne prelievala sila medzi timami.
Dalsi moj kamos si vzdy vsimal, ze auta rovnakeho timu vacsinou skoncia pri sebe a vzdy registroval silu MB pocas jeho dominancie, ci spravy o nadejach na vyhru Ferrari v tlaci. A velmi dobre si uvedomoval, ze vysledok neodzrkadluje realne porovnanie jazdcov.
Vlastne cela tlac a spravy vzdy spominaju aj timy. Vzdy kazdy, kto sa trochu zaujima o F1 vie, ktory tim je silny, lebo kazdy kto to trochu pozna vie, ze bez sily timu by nemal jazdec take vysledky.
este dodam, ze uplne vsade sa riesi rozlozenie sil medzi timami, je to zakladny pilier F1 a je to jeden z dovodov preco to americanov velmi nebavi.

Samozřejmě, že lidi sledují výkonnost jednotlivých týmů a vědí, kdo má nejlepší auto, to k celkovému sledování F1 patří. Dost ale pochybuju, že si někdo srovnatelně pamatuje vítěze poháru konstruktérů v jednotlivých letech s jezdeckými šampióny. Jestli máš jinou zkušenost, tak ji samozřejmě respektuji.

1 Like

ja myslim, ze ludia, ktori to pravidelne sleduju si pamataju aspon priblizne roky.

1 Like

Norris sa mi celkom znechutil po tom ako sa zachoval v cool down roome k Hamiltonovi ako také malé decko… Dúfam ze toto víťazstvo Piastrigo nakopne a začne dávať Norrisovi zabrať

Však pokud si fanda pamatuje dle roků šampiony mezi jezdci, tak to má obdobně i s týmy, ono v drtivé většině to odpovídá. PK od PJ je málokdy jiný a když jo tak se to celkem dobře pamatuje protože ty boje byli velmi vypjaté. Každý má ještě v čerstvé paměti rok 21 a o roku 2008 se díky Massovi mluví celkem taky dost. Jako když si vybavuji šampiony, mám to spojené i s týmy, vlastně někdy se mi vybavuje spíše ten tým a pak jezdec (teď mám na mysli třeba toho Rosberga 2016, neb si spíše pamatuji že se mu to jednou povedlo, ale že to byl rok 2016 musím trošku zavzpomínat), no dominanci Mercedesu, před tím RedBullu má asi každý hodně zažitou.

PK se říká že nemá takovou prestiž, asi ne, ale třeba jestli to letos vyjde McLarenu ale v jezdcích to zůstane Maxovi, myslím že si to taky celkem dobře zapamatujeme. A McLaren by to možná taky dobře prodal.

Jako těžko posuzovat jak to maj ostatní v masovém měřítku, ale říkám si že lidí co by dokázali sepsat šampiony PJ sezon které viděli by mohl celkem odpovídat i seznamu šampionu PK. Chybovost by možná byla dost podobná.

Praveze mne sa to pacilo - hamilton chcel vyzniet ako chudacik, ze ich auto je horsie jak mcl a lando ho schladil :smile:

2 Likes

Myslím, že Lando byl prostě naštvaný a odsekl by prakticky každému. Není to správné, ale člověku to aspoň trochu pomůže :smile: .

1 Like

Ok, každý to má jinak. Já si samozřejmě taky pamatuju, s jakým autem zvítězil můj oblíbený jezdce. Jestli v tom samém roce ten tým udělal taky konstruktéry už jde mimo mě, myslím si, že asi ano. Někdo to má jinak a v první řadě sleduje týmy a jezdec je pro ně na druhé koleji, proč ne.