Norris: Víťazstva som sa nevzdal, stratil som ho na štarte | Magazín F1 - F1online.sk

Já vím, že pilot je to co je nejvíc vidět a táhne to, ale bez týmu a techniky je pilot malej pán. Kdyby Lando seděl s Piastrim v Alpině, tak se můžou plácat někde ve druhé půlce pole. Proto na týmu sakra záleží. Jezdci ať jsou sobečtí, ale ať počítají s důsledky, tohle si Lando uvědomuje

Z toho už asi není zpět.

Puffáku, ten boj o titul je založenej na x faktorech, Maďarsko v tom faktor není, to by si měl vědět. Nemáš Piastriho rád, ok, ale to co píšeš může aplikovat maximálně tak na dobu Majkla, Vettela nebo Maxe, kde druhej pilot mohl jít domů, protože neměl šanci si škrtnout skrz rozložení v týmu

1 Like

Ale já fakt myslím že když dozraje čas, a šance na titul už bude vyžadovat jen spolupráci obou ve prospěch jednoho, tak se to stane. A oba při tom budou moci držet hlavu nahoře. Kdyby už teď bez domluvy šly do toho natvrdo a podsekli Piastriho, za mě velký nesouhlas a zklamání. Takže co na to říci, mě potěšili tebe zklamali (nebo naštvali to je vlastně fuk). Je jasné (nebo velmi pravděpodobné) že čistě jen z pohledu titulu mezi jezdci by jízda jen na Norrise přinesla větší šanci toho že se to povede, ale to už je právě o těch hodnotách. Oni to ještě teď takto nechtěj.

Tak jistě, že je pilot závislý na závodní stáji, jako každý sportovec, který potřebuje drahé náčiní. Napadá mě třeba letecký akrobat, taky si bez letadla včetně mechaniků atd. “nevrzne”, a nikdo z toho nedělá kolektivní sport (předpokládám, že jim taky ta letadla nepatří). Samozřejmě, že když si pilot prosadí svou, musí počítat s důsledky, to nakonec platí i v životě. Pak se ukáže, jakou cenu pilot pro závodní stáj má (úmyslně nepoužívám výraz tým, protože je v tomhle hovoru zavádějící). Někomu to projde, někomu ne.

1 Like

Však ten čas může přijít teď. Není to nereálné.
Mohli to mít nastavené dávno, že budou maximalizovat body pro Landa a ne pro Oscara.

Nenastal čas aby s tím Piastri souhlasil, není to onuce a je brzy. Bez jeho souhlasu ho odstavit nemaj v úmyslu, chtěj mít i jeho další rozkvět.

A bude s tím souhlasit příští rok?
To se začne od nuly.

Jako od nuly jet na Norrise? Proč by s tím měl souhlasit? Hele Massa taky pomohl Kimimu až když nastal “rozumný” čas. Jako když to není zcela jednoznačný tak přece neuděláš násilím z někoho onuci před půlkou sezony.

Na startu další sezóny to bude 0-0.

Ten čas mohl být teď. Stačilo rozumně vysvětlit, že Lando může získat titul a je potřeba maximalizovat jeho body. Je slabší než Lando. Myslím, že by to pochopil víc. Příští rok bude zase zkušenější, hladovější a nejspíš i lepší. To se mu moc chtít nebude. Resp. určitě míň.

Hele moc to nikam ten náš rozdílný pohled nevede, třeba nemám pravdu :man_shrugging: Jen jsem u nich idealista a zamlouvá se mi to o co se snažej, možná na to dojedou a stejně skončej rozhádaný. Za mě říkám snad ne :grinning: :pray: A třeba jim to všecko vyjde i tak, to by bylo něco :ok_hand:

Ale ty hodně pracuješ s předpokladem, že na tom budou stejně. Ono se to nemusí opakovat. Ani v 2025.
Třeba 2026 bude hodně o práci a učení s novým motorem a všechny nově nalezené finty zůstanou v továrně.

Ano, takový předpoklad mám. Myslím že Lando má navrch, ale už ne ve všem a marže se stále zmenšuje ve všech oblastech, proto si myslím že to bude ještě drsnější. Pokud ale rozdíl spadne do velmi jednoznačného spektra, asi ani nebude moc o čem.

Slabej mindset. Takhle to bude mít Max až moc jednoduché.

Ale Norris bude jako good boy populárnější, to zase jo :slightly_smiling_face:

Teď se k Vám přidá David, už to vidím, to je další “zloun”, takže se taky nepočítá :smile:

Takže že podrželi Piastriho je vlastně dobře, že?! :smiley:

1 Like

Ve Spa čeká na jezdce nový povrch na mnoha částech okruhu a také kratší jedna z DRS zón. Vloni byl aktivační bod 230 metrů za 4. zatáčkou (rovinka Kemmel), letos to bude 305 metrů za touto zatáčkou. Tedy mínus 75 metrů.

Jsem psal dopisy na FIA, aby to zkrátili. :slight_smile:

2 Likes

Aston již patří mezi týmy s nejefektivnějším DRS, takže na tohle se dalo vsadit :rage:

Tak pokud pojede Aston bez DRS 280 a s DRS 320… A RB bez DRS 300 a s DRS 330, tak opravdu bude Aston efektivní, ale bude jim to k prdu. :smiley:

1 Like

Piastrimu bych politicky vysvětlil že když bude letos hodnej, tak příští rok bude souboj o titul volnej :stuck_out_tongue: