Norris: Víťazstva som sa nevzdal, stratil som ho na štarte | Magazín F1 - F1online.sk

A vlastně, kdyby byl Lando P1 a Oscar P2, tak by měli méně bodů v PK?

2 Likes

Ani víc :crazy_face:

2 Likes

Jim to už odpusť ty “zloune”, prostě i v F1 jsou hodní lidi :smiley:

Práveže ich pochválil a Lando sa zachoval ako malé decko

Nevidis les pre stromy

1 Like

Ježek většinou nevidí ani přes list před sebou

1 Like

Naco na mna reagujes? Ja s tebou diskutovat nemienim

3 Likes

Útok na McLaren. RedBullu se to zase povedlo.

1 Like

Hamilton vždy pochváli auto, proti ktorému prehrá, (takmer) nikdy však nepochváli pilota. To je to, na čo ježko podľa mňa naráža.

A Norris pekne zrušil ten jeho podprahový pokus hodiť to všetko na auto. :slight_smile:

2 Likes

Však ich normálne pochválil aj minulý rok pochválil zadok Alonsovho Astonu v Kanade. To vy zase vidíte niečo čo nieje lebo to je Hamilton… Ale ani sa nečudujem že sa Norris takto chová keď sa kamaráti s Verstappenom

1 Like

No veď aj minulý rok chválil Alonsove auto. Vždy pri druhých chváli len autá, nikdy nie pilota, čiže úplne super odpoveď od Norrisa. Veď aj Norris pochválil Mercedes, že mal 7 rokov dominantné auto, tak čo sa ti nepáči?

Norris nieže pochválil vyhodil mu to na oči ako keby sa neviem čo stalo už chýbalo aby sa rozplakal… Navyše tie keho komentáre z pred pár rokov že v rýchlom aute dokáže každý vyhrať :grinning: Norris ma rýchle auto už sdi piaty závod a stále ma víťazstvo z Miami vďaka safety caru… Inak na aute vidieť robotu celého tímu za dobre auto môže Norris, Piastri a celý tím​:grinning: tak prečo by malo byť zlé pochváliť auto? :joy:

1 Like

Lebo Norris vidí tú podprahovosť Hamiltona ako to všetko chce hodiť na rýchlejšie auto vždy keď prehrá.

A keď na rýchlosti auta podľa teba vidieť robotu celého tímu vrátane pilotov, tak to musíš Maxa inak uznávať za minulú sezónu. :smiley:

2 Likes

Nikde som nepovedal že neuznávam Verstappena