Norris je možno najlepším jazdcom mladej generácie, myslí si Rosberg | Magazín F1 - F1online.sk

Lebo som našla tento príklad - pracuje s ním zjavne niekto iný a nevybral si Charlesa !

A autor asi pracoval s nimi dvoma, preto že napr Charles vo Francúzsku podobný prípad ako Lando nemá ! Teda nemáš protiklad - v podobnom prostredí kde obaja vyrastajú =
V jednej krajine a tam ti to aj psie !
Tam máš prípad ako George ktorý jw niekde Lebo sa ho niekto ujal- a áno Charles aj Esteban aj Pierre to mali takisto ťažšie ! Ti dvaja ešte ťažšie ako Charles !

Avšak tam dieťa z dobrej rodiny čo si to mohla dovoliť nemáš - Takzw taký príklad nevytvoris!

A porovnávať Landa a Charlesa je blud lebo to je ine prostredie aj počet deti čo to robia napr. ale kľudne si ho tam dosat !

Pointa toho čo som ja chcela povedať zdieľanim toho sa nezmení. Môže to kľudne byt Max a Ocon ! Len tam je kazdi z inej krajiny ! Pointa toho čo chcel autor povedať sa tiež nezmení !

Ešte raz skus citát - ja som to nevymýšľala a ani nebolo cieľom nikoho ľutovať.A aj som to tam v dodatku dopisala !

Pointa je, že niektorí v pozícii Landa neboli takze ľutovať ho ako on to teraz nemá zadarmo kým niekto iný ma je blud ! Zadarmo to nemá nikto a niektorí to máji ešte tahzsie! A takisto sa nezmení nič na tom, že Lando je jedine take decko ktoré nie je platic.

Lenže ty hneď začneš komentovať hlúposti.

SI SCHOPNÝ CITAT ŽE TOTO NIE JE MÔJ PRÍBEH ČI ANI TO NIE ?
Ja som ho našla len lebo ho niekto zdieľal ! A títo dvaja majú k sebe najblizsie aby take porovnanie bolo dobre !

A keďže pointa je práve aj to prelievanie váh od jedného k druhému mediálne atď atď tak ozaj iný príklad by takto funkčný nebol.

Ak nájdeš story o Charlesovi ja si ho rada prečítam aj keď ten príbeh poznám

Ale inak na mna nechceš ani trochu reagovať !

Ale hneď máš poznámky - ako prvý !

Že to nemáš citat ak nechceš som ti napísala hneď hore !

Kiks, pekne napísané, ďakujem za menšiu prednášku zo života týchto dvoch ľudi :slight_smile: nejaký hrubší náčrt o ich životoch som už vedel ale toto mi to trocha viac priblížilo. :slight_smile: